Enza home misafir odasi

  • enza home misafir odasi,
  • enza oturma grubu,
  • enza oturma odası,
  • misafir odası dekorasyonu,
  • yataklı oturma odası takımları,
  • ikinci el oturma odası takımı,

Tabiat Ana’ya olan içsel sevginizi kanalize etmeyi planlıyorsanız, odanızı yeşil ile renklendirmek mükemmel bir seçimdir! Biri “Neden?” Diye sorardı – basit – yeşil canlandırıcı, ilham verici ve sakin; Tıpkı Tabiat Ana gibi. Ve yeşilin seçilmesi harika bir renk olduğu kadar, diğer renklerle eşleştirilmesi de bir görev olabilir. enza home misafir odasi ipuçlarını eklemek aslında hile yapabilir. enza home misafir odasi olarak bir renk olmasa da, temelde her şey için mükemmel bir seçimdir. Moda, kalça, ve siyah ve beyaz gibi, gri asla modası geçmez.

enza home misafir odasi hem biçimsel hem de şık görünür ve ona farklı tonlar ekleyerek, çok fazla fark yaratır. enza home misafir odasi eşleşmesi zor bir renk olabilir, ancak tam olarak doğru miktarda karıştırıldığında; tasarladığın mekan, kimseyi suskun bırakacak Bugün, enza home misafir odasi için o kadar dinamik olmasa bile, vurgu olarak bazı yeşillerin eklenmesi kesinlikle mükemmel bir odak noktası oluşturacağını göstereceğiz. Sizin için hazırladığımız enza home misafir odasi Oturma Odalarına göz atın!

Bu biraz geleneksel oturma odası, yosun yeşili gibi alışılmadık bir rengin duvara nasıl gidebileceğinin bir örneği. Vurgu duvarlar harika, bizi yanlış anlamayın, ama yosun yeşili gerçekten çok sevilmiyor, ama enza home misafir odasi eşleşiyor, her şey yolunda gibi görünüyor!

Bu çağdaş oturma odası düzeni, yeşilin ince dokunuşunu enza home misafir odasi oturma yerlerine ve halıya benzeyen gündelik mekanlardan ilham alıyor.

Diğer tasarımcılara göre, bu ev çocuklu bir aile için mükemmel, çünkü yaşamaya hazır görünüyor ve yer güvenli ve hemen hemen çocuk dostu. Bölge, çocukların yürüyüp oynayabileceği geniş bir alana sahiptir.

Tasarımcı, duvarları ve tavanı boya ile odayı aydınlattı ve daha fazla Design Within Reach ürünüyle temiz ve konforlu bir oturma alanı yarattı. Kanepelerdeki ahşap, bar ve sehpa tabanı karışıma sıcaklık katıyor.

Yeşil ve kırmızı mobilya ve aksesuarlar, bu oturma odasında renkli vurgular sağlar. Koyu renkli baskı tonu, renkleri ve yastıkları tekrarlayarak şemaya bağlanır. enza home misafir odasi ve beyaz zemin bu oturma odası için yumuşak ve ince bir zemin oluşturur.

New York’ta bulunan bu çağdaş aile odası, sehpa görevi gören fantazi görünümlü tufted deri osmanlıya, çok açık enza home misafir odasi kanepelere sahip, yeşil duvarlara sahiptir. Kesinlikle aile dostu ve gerçekten rahat görünüyor!

Yeşilin şık mobilyalara mükemmel bir şekilde yansıması, dış mekanlara çizim yaparken ve büyük bir süreklilik yaratırken renklere dram ve canlılık katıyor.

Yaprak şekilleri bu oturma odasında cesur bir görünüm için geniş ve grafiktir. Funda, adaçayı yeşili ve yumuşak enza home misafir odasi zarif bir his yaratır.

Tek bir odada en sevdiğiniz kumaşları karıştırarak ve eşleştirerek doku ve görsel çekicilik oluşturun. Herhangi bir şeyin temasına sadık kalarak kareli, çizgili ve lekeli birleştirerek gider. Bu modeller niyetle bir araya getirildiğinde harikalar yaratır.

Bu dışkılar dokuya eklenir ve odaya ekstra oturma sağlar. Tasarımcı burada sandalyeleri tercih etseydi oda kalabalık olurdu.

Miami’nin evinde bulunan modüler sandalyeleri vurgulayan yastıklar için kullanılan kumaş rengine sahip fasulye torbası görünümlü koltuklar için harika tasarımları seviyoruz. Basit, ama elbette havadar ve rahat!

Yeşil belki de utangaçların kabul etmesi için en kolay renk tonu. Sebep: Çevremizdeki doğal dünyayı bağlar ve bir seferde büyük dozlara alışkınız. Zemin döşemelerini, bunlar atma yastıkları ve vazolar gibi vurgulu olarak döşeyin, ardından yavaş yavaş daha güçlü bir şemaya dönün.

Küçük bir alan döşerken küçük mobilya parçalarıyla sınırlı hissetmeyin. Bu odadaki parçaların tamamı açıkta duran bacakların üzerinde durur, bu nedenle zeminin üzerinde yüzer gibi görünürler. Mobilyanın altındaki yüzeyi görebildiğiniz zaman, alan daha büyük hissettirir.

Bu çarpıcı Stern Turner evi, denetlenmeden organik ve renkli görünüyor. Onu seviyoruz!

Kutu kirişli açık yaşam alanı; şömine / TV düzeninde inşa edilmiştir. Biz sadece bu geleneksel Houston oturma odasının nasıl bir araya getirildiğini hayranlıkla takip ediyoruz.

Ve işte enza home misafir odasi salonumuz var! Yukarıdaki boşlukların yeşili hemen hemen vurgulayan renk olduğunu göz önünde bulundurarak, enza home misafir odasi karakterli bir renk olmasına rağmen, hala nötr olarak kabul edildiğini ve tamamlayıcı bir tonun her zaman memnuniyetle karşılandığını hatırlamamız gerekiyor. Mat bir iç kısımdan kaçınmak için, yukarıdaki örneklerdeki gibi dokular ve desenlerle oynamayı deneyebilirsiniz. Odak noktası olarak enza home misafir odasi olan daha enza home misafir odasi için , Oturma Odalarına bakın ve bize ne düşündüğünüzü söyleyin! İyi hafta sonları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com