Eski eşyalardan Ev Dekorasyonu Yap

Çöp gününden önce yağmurlu bir akşamda mahallenin etrafındaki hızlı bir sürüş, tüketicilere birçok pahalı ürünün sadece değerlerini korumadığını hatırlatıcı olabilir. Kaldırım kenarını astarlamak, çöp toplayıcıları caydırmak için ciddi şekilde lekelenmiş bir minder, parçalara ve köşelere ayrılan resim çerçeveleri, su lekelerini derinleştiren ahşap şifoniyerleri ve şimdi nemli bir şekilde pas toplayan popüler bir raf sistemi Bodrum kat. Ev sahibi olma maliyeti göz korkutucu olabileceğinden, sonunda bir gecede fırtınanın soğuk yağmuruna dalan ve sonunda kaldırıma gömülecek olan ev dekoruna kim yatırım yapmak ister?

Neyse ki, hem biz hem de gezegen için, başlangıçta amaçlanmayan ihtiyaçları karşılamak için birçok şey yeniden tasarlanabilir.Görünüm

Bu antika şifoniyer Craigslist’teki bir satıcıdan 40 $ karşılığında satın alındı. Temizlenmiş ve bir bebek değiştirme masası olarak hazırlamak için su bazlı poliüretan ile kapatılmıştır. Giysi ve sarf malzemeleri çekmeceleri bir ebeveynin tüm ihtiyaçlarına kolay erişim sağlar!

Yerel kahve dükkanınızda eski demir süt kaplarını iki kat ışık fikstür olarak gördünüz mü? Arkadaşınızın antik şifoniyer masası değişti etkilendim ? Şık kara tahtalara ve balmumu ile süslenmiş romantik şarap şişesi şamdan tutucularına dönüştürülmüş süslü resim çerçevelerinde yaratıcı bir butikte özlemle mi dolaştınız? Birçoğu yeniden üretme sanatını zahmetsiz gibi görünse de, herhangi bir amatör iç mimarın yaşam alanlarını çok az paraya hiç harcamak için kullanabileceği birkaç ucuz ev korsanlığı var.Görünüm

Evden tasarruf etmek için, ev sahipleri herhangi bir ev dekoru satın almadan önce kendilerine birkaç kısa soru sormak isteyebilirler. Kendinize sorun: Bu ürün iyi yapılmış mı? Alanımdaki birden fazla odada rafine edilebilir, yeniden doldurulabilir, boyanabilir veya kullanılabilir mi? Seviyor muyum, çünkü bu benim için estetik olarak hoş mu, yoksa şu anda tarzda olduğu için çekildim mi?Görünüm

Bu dekoratif ibrik, Goodwill Industries’den 2 $ karşılığında satın alındı ​​ve bir Oxalis triangularis bitkisi (mor yonca) için bir ekici olarak yeniden tasarlandı.

Unutmayın, iç tasarım trendleri hızla değişir. Eviniz için ürünler nihayetinde sizin için güzel olmalı.Görünüm

Bu dalgaların karaya attığı odun, Harrodsburg, Kentucky yakınlarındaki Herrington Gölü kıyılarından çekildi. Göl boyunca sarp kayalık, ahşabın hava koşullarına karşı mükemmel bir zemin oluşturur. Ücretsiz olarak kurtarılan bu doğal parça, bu alanda sanata boyut ve derinlik sağlar.

Stratejik Yeniden Yerleştirme İpuçları

1. Alanınız için ihtiyaç veya isteklerin bir listesini yapın.

2. İstediğiniz her parçanın gerçek işlevselliğini göz önünde bulundurun. Örneğin, büyük mutfak aletleri için mutfak tezgahı için bir teneke kutuya ihtiyacınız vardır. Parçanın işlevselliği derinliği (eşyaları yeterince tutacak kadar derin) ve açıklık genişliğini (saklamak istediğinizle orantılı) dikkate alır.

3. Zaten sahip olduğunuz ve ihtiyaç duyabileceğiniz az kullanılan öğeleri düşünün . Kullanmayı beklediğiniz ekstra bir toprak saksı var mı? Yetenekli olduğunuz ve aylar boyunca hiçbir şey tutmayan büyük bir vazo var mı? Büyükannenizden yılda bir kez pişirdiğiniz Noel kurabiyelerini saklamak için nostaljik bir şekilde uzun, silindirik bir metal kutu tuttunuz mu? Bu öğelerin herhangi biri mutfak gereçleriniz için yeniden kullanılabilir.

4. Kendinizi yaratıcı olmayan tür olarak mı düşünüyorsunuz? İhtiyacınız olan öğe için Pinterest , Etsy veya Google‘da arama yapmayı deneyin . Kısa bir ifade, örneğin: banyo rafı yapacak. Zaten sahip olduğunuz öğeleri yeniden düşünmenize yardımcı olacak çok sayıda fikri kendinize hızlı bir şekilde tanıtacaksınız.

5. İhtiyacınızı benzersiz bir şekilde karşılayabilecek bir ürün düşünüyorsanız, ancak bu ürüne sahip değilseniz, yerel Şerefiye, konsinye satış mağazası, eBay veya Craigslist’i kontrol etmeyi düşünün. Çoğu zaman, bu yerlerin her birinde nazikçe kullanılan kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

İkna? Yeniden tasarlanan bazı daha ucuz dekor öğeleri göz atın!Görünüm

Bu karşılığında satın alındı. Yansıtılmış nakış, bu yatak odası için güzel ve hafif bir gölgelik görevi görür ve yatak odası duvarındaki ayna sanatına ilham verir.Görünüm

Bu tığ işi şerit sarılmış bir hediyeden kurtarıldı. Bu kart ekranına benzersiz renk ve doku ekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com