Ev Tadilat Dekorasyon Ürünleri


Ev Tadilat sadece
yıpranmış mutfak, banyo armatürleri, mobilya ve aydınlatma yerine değildir. Genel atmosfere bir ön cephe dekoru vermek veya vermek – bu, konuğu memnun edecek ve sahibine gurur duyacak – aynı zamanda ev tadilatının bir parçası.

Ev Tadilat Dekorasyon Ürünleri

Tadilat yapılırken dikkat edilmesi gereken parçaların kısa bir listesi – Saatler, perdeler, mobilya kumaşları, yer bezleri, havlu rafları ve tutma parmaklıkları, perdeler, aynalar, seramikler, masa örtüleri, duvar halıları ve diğer dekoratif aksesuarlar.

Saatler, herhangi bir evde en dikkat çekici görünen nesnelerden biridir. Piyasada, 1950’lerin ortalarından kalma tasarımlarından, kat saatleri, dede saatleri, manto parçaları ve özel tasarım saatler arasından çok geniş bir tasarım yelpazesi bulunmaktadır.

Parlak renklere sahip olmak isteyenler için bilgisayar, dokulu cam üzerinde dijital resimler oluşturmuş ve duvar saati olarak iki katına sahip akkor renkler bir seçim yapabilecek. Döşeme için Retro saatleri kırmızı ya da yeşil neonla sağ arka plan dekoruyla dikkat çekiyor.

Yadigarı parçasına benzeyen taban saatleri, Kendin kit yap veya tamamen monte edilmiş bir parça olarak mevcuttur. Bir saatin çokça seçilmesi evin mekanına ve dekoruna bağlıdır.

Windows, bir evin görünümünü korumak için çok fazla giyinmeye ihtiyaç duyar. Perdeler, perde çubukları ve perde çubuklarına yapılan eklentiler, bir pencerenin bir sanat eseri gibi görünmesini sağlayabilir. Dantelli perdeler, Madras tarzı dantelli perdeler ve eski stilde Jaluziler vitrini canlandırıyor.

Sıkıcı faydacı çubukların yerine dekoratif çubuklar, pencerelere kişisel bir dokunuş verir. Bu dekoratif çubuklar antika kahverengi, altın, siyah ve kalaylı olarak gelir. Çeşitli tasarımlar, kaplamalar, renkler, malzemeler ve boyutlardaki finialler ayrıca satın alınabilir.

İnsan asla aynada yansımasına bakmaktan yorulmaz. Böylece aynalar, misafirleri ağırlamak için bir “karşılama” aynasına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. El işi ve kırmızı, yeşil ve doğal arka planda mevcut, çerçevenin çevresindeki kelimeler misafirleri ağırlıyor. Meşe çerçeveli aynalar, yapraklarla süslenmiş aynalar ve asırlık görünmek üzere tasarlanan aynaların yanı sıra evlere görsel bir şıklık getiriyor.

Çanak çömlek fark edilir ve mal sahibi hakkında sessiz bir yorum yapar. Orijinalin bir servet tasarladığı ve maliyeti düşürdüğü doğrudur, ancak dikkatli bir arama orijinal koleksiyondan daha güçlü ve daha güvenli olabilir. Para, koleksiyonundan 22 ayar altınla tamamlanmış bir çay seti alabilir.

Kremsi beyaz aranware, çeşitli boyutlarda oluklu fayanslı kaseler, 1930’ların çok renkli Bauer yemek takımı koleksiyonu ve melamin ve akrilik yemek takımı, yemek masası için çanak çömlek seçiminde mevcut seçeneklerden bazılarıdır.

Para dünyadaki en egzotik şeyleri satın alabilir, ancak ortaklaşa bu tür şeylerin fayda değeri hakkında karar verecektir. Bugün satın alınan ve satıcının psikolojik satışına avlanan şeylerin çoğu, uzun vadede tavan arasına düşebilir. Bu yüzden, kişinin evi yeniden biçimlendirmek için ne kadar para harcamadan önce daha dikkatli olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com