Ev Tasarımında Dekor Mimarı

Dekor mimarı Dünya sayısız güzel ev tasarımıyla doludur. Bu vesileyle, prestijli firma Bryant Alsop tarafından zarif bir şekilde yenilenmiş güzel bir tasarım evi getiriyoruz. Yeni ve talepkar kiracıları sayesinde ikinci bir şans alan eski (ve modası geçmiş) bir evdir.

Yemek odası ile ev tasarımları dekor mimarı

Başlangıçta Edward tarzında olan bu ev, firma tasarımcıları tarafından sahiplerinin isteği üzerine ters çevrildi. Bu, evin bulunduğu Avustralya Elgin’e taşınan İngiliz bir çift. dekor mimarı Yeni sahipler eve modern bir görünüm vermek istiyorlardı, ancak aynı zamanda onlara menşe yerlerini İngiliz tarzını hatırlatan bazı klasik dokunuşlar bıraktılar.

Ahşap kapı ile giriş dekor mimarı

Her iki stili de karıştırmaya karar verildi, böylece uyumlu bir şekilde uyuyorlar. Klasik ve modern arasındaki ikilik evin aynı cephesinden görülebilir. dekor mimarı Böylece, girişte modern bir parke zemin ve en sofistike Ikea tasarımcılarına özgü görünen lambalardan memnun olabiliriz. Ve bu aynı zamanda on dokuzuncu yüzyıl ev tasarımlarının tartışılmaz faturasına sahip bir kapıdan geçiyoruz.

Zarif gardırop dekor mimarı

Aynı şekilde ev, yapısal planlarının düzenine göre yenilenmiştir. Duvarlar ve bölmeler sağlam kalırken, iç mekana yumuşak renkler paleti eklendi. Aynı şey çatı için de söylenebilir. dekor mimarı Aslında evin cephesi, en azından özünde, neredeyse bozulmadan kaldı. Evin arkasındaki odalar yeniden keşfedildi ve konforlu ve lüks bir çift kişilik süit doğurdu.

Modern bir şekilde döşenmiş oda dekor mimarı

Yatak odalı süite bağlı ana banyoda ayrı bir küvet vardır. Tasarımcılar pencerenin hemen altında bulmaya haklıydılar. Bunun sonucu, sakinlerin yerel manzara tarafından sunulan manzaraları düşünürken dinlendirici bir hamamın tadını çıkarabilmeleridir. Benzer şekilde, duvara küçük bir niş veya raf eklenmiştir, böylece kişisel bakım ürünlerine aynı küpten ulaşarak erişmek mümkündür.

Küvetli ve manzaralı modern banyo dekor mimarı

Bir ana salon, bu yeni odayı, iki adım aşağıda olan oturma odasından ayırır. Büyük çift camlar odayı duvarların beyazını yansıtacak şekilde aydınlatır ve neredeyse göksel bir his sağlar. dekor mimarı Raflar ve dahili çekmeceler, oturma odasını hassas bir şekilde bitirerek TV izlemek, ailenizle paylaşmak veya sadece ev içinde hoş bir yerde bir süre oturmak için ideal bir yer haline getirir.

Modern mutfaklı ev tasarımları dekor mimarı

Sonra mat mavi dolapların eklenmesiyle beyaz duvarlara güçlü bir kontrastın eklendiği mutfağa sahibiz. Bu sadece zarif değil, aynı zamanda klasik beyaz ile modern ve nadir mat mavi arasındaki uyumu mükemmel bir şekilde ifade eder.

Mutfak / ofis ile ev tasarımları dekor mimarı

İlginçtir, hala çok ilginç olan bu mutfağa modern bir masa eklenmiştir. Genel olarak, ev tasarımlarından bahsederken, mantıklı olanın o bölgede bir tür televizyon kurmak olduğunu düşünebiliriz. Ancak neredeyse tüm teknolojik yaşamın bilgisayarlar ve akıllı telefonlar etrafında döndüğü on yıl içinde, bu tür cihazların dahil edilmesini seçmek son derece başarılı. Son olarak, büyük bir beyaz yemek masası, dekor mimarı ahşap tabureler tarafından desteklenen mutfağın merkezine hakimdir.

sundurma veya teras

Hem yemek odası hem de oturma odasının ahşap bir terasa aileye ek bir eğlence alanı sağladığı verandaya açık olduğu unutulmamalıdır.

İkinci kat ile ev merdiven dekor mimarı

İç mekana dönersek, hem aile banyosu, hem de ikincil odalar ve çocuk oyun odası üst katta yer almaktadır. Ev sahiplerinin çocukları ilköğretim çağında olmasına rağmen, kendilerine tahsis edilen alan, çok uzak olmayan bir geleceğin ergenlerin ihtiyaçlarına ve hatta daha yaşlı olduklarına odaklanmaması için tasarlanmıştır.

Fayans ve ayna ile modern banyo

Kendi adına, aile banyosu grimsi fayansların yanı sıra hem lavaboda hem de duşta aynalarla donatılmıştır. Bunlar birbirlerini yansıtır ve sırayla çatı ışıklıklarının ışığı. dekor mimarı

Kesinlikle söylenebilir ki Bryan Alsop’un yeni ev tasarımı kesinlikle hassas. Klasik ve modern arasındaki ikilemi mükemmel bir şekilde yansıtır, ancak öyle uyumlu bir şekilde, “ikilik” kelimesini kullanabileceğimiz bile sorgulanabilir. dekor mimarı Gündoğumu ve alacakaranlıkta gece gündüz ikilem hakkında mı konuşuyoruz? Aynı şey bu Elgin evinde de oluyor.

Konforlu ve modern çalışma alanı dekor mimarı

Çok kötü bir özel konut ve bir tür tatil kiralama için mevcut değildir. Prestijli tasarım firması bizi kendimize ait kılmak için yerleşmek ve kurtarmak zorundayız.

Bryan Alsop Diğer ev tasarımları dekor mimarı
Ancak bu firmanın çok yönlü olduğu kadar kapsamlı bir sicili de var. Web sitelerinde diğer tüm projeleriyle oldukça geniş bir portföy ile bizi memnun ediyorlar. dekor mimarı

Kuşkusuz klasik bir tarza sahip bu muhteşem ev, Avustralya’nın ana şehirlerinden biri olan Melbourne’de bulunan Coppin’de yer almaktadır. Hafif Viktorya tarzı ve kırmızımsı tuğlaların güçlü kullanımı, en azından tüm yayaların eve bakmaya direnememesini sağlıyor.

orijinal iki katlı ev

Bu yeni inşa edilmiş ev, Melbourne Körfezi’nin muhteşem manzarasına sahiptir. Buna ek olarak, modern iken rustik tasarımı, ilginç dışında zarif bir hava verir. dekor mimarı

Mason Sokağı
güzel ve fütüristik ev

Ayrıca Melbourne, Avustralya’da, bu ev stilleri uygun bir şekilde eklektik bir şekilde birleştirir. Modern, klasik ve seçkin vintage, o kadar orijinal bir evde bir araya geliyor ki, bu fütüristik bilim kurgu filmlerinden birinden alınmış gibi görünüyor.

Modern ve zarif ev

Melbourne’un başka bir bölgesi. Modern ve ferah bir konut yapısı. Çok dış, özellikle zemin katta odaklanmış. Bu proje hakkında en ilginç şey, alacakaranlıkta orijinal beyazdan saten mavi geceye çekilen evinin malzemesidir.

Modern tasarım kabin

Yine, Melbourne’de, hemen dışarıda. Geniş bir yeşil alanla çevrili olan bu ev, dağın ortasında bir kabinmiş gibi, kesinlikle kırsal bir hava sunan ev tasarımlarından biridir.


Güzel manzaralı ev

Avustralya’nın güneydoğusundaki küçük bir köyde, yeni üretilmiş bir ev. Bu durumda, fotoğrafta görüldüğü gibi, güzel manzaralar elde etmede manzaradan yararlanma yeteneği için değer kazanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com