Eviniz İçin Eşsiz Modern Oturma Odası Fikirleri

Büyük ya da küçük herhangi bir düzen rahat bir alana dönüştürmek için en ilham verici Modern keşfedin. Evin herhangi bir bölümünün iç tasarımını yapmanın en kolay yolu, modern dokunuşlar uygulamak ve odayı doğru mobilya grubu seçimleriyle temiz ve sofistike yapmaktır.

  • giriş holü tasarımları,
  • oturma odası dekorasyonu,
  • tarz oturma odaları,
  • oturma odası görselleri,
  • siyah oturma odası dekorasyonu
  • duvar kağıtlı oturma odaları
  • modern oturma salonları
  • sade oturma odası dekorasyonu

Diğer İç Mekan Stilleriyle İlham Veren Modern Oturma Odası
Eşsiz bir modern oturma odası görünümü, ev yapısının yanı sıra ev sahibinin zevkine göre farklı iç tarzları birleştiriyor ve gerçekten tatmin edici olan çekici bir karışım oluşturuyor. İşte Modern Oturma Odası fikirlerinin bir kısmı, başka bir stil ile birleşiyor.

Yüksek Tavanlı Modern Salon

Net geniş cam pencere, evi gerçek boyutundan daha büyük yapan bir bölme duvarı da olabilir. Yüksek tavan, yaygın bir modern ev türüdür. Siyahtan beyaza tek renkli ton, temiz ve mütevazı bir görünüm verir.

Orta Yüzyıl Modern Salon

Çok büyük asma lambaları asmak için havadaki geniş alanı alan başka bir yüksek tavanlı oturma odası. Boş tavana kesinlikle daha fazla hacim verir. Mid Century’nin iç tasarımı, zamansız ancak çok sofistike kalan zarif görünümlü mobilyalara odaklanır. Mermer duvar ve döşeme gibi doğal unsurları muazzam bir duvar döşeme ve yer karosu paneliyle birleştirir.

Desenli Rahat Oturma Odası

Bu Modern Oturma Odası Fikirleri takılmak için rahat bir yer yapmaktan geliyor. Çok sayıda yastık ve genişletilmiş kanepe, bu oturma odasının sıcak ortamını vurgulamaktadır. Bazı yastıklar, odanın keyfini daha fazla doku kazandıran basit bir çizgi veya zig-zag deseni ile birlikte gelir.

Hatları Uygulaması

Bu oturma odası, modern oturma odasının açık bıraktığı ve açık kaldığı bir yapıya harika bir örnektir. Gördüğünüz beyaz tahta döşeme, zemini ve duvarı süslemektedir.

Nötr Gevşetme Alanları

Rahat bir alan oluşturmak için oturma odası alanını tam beyaz bir ortamda kullanabilirsiniz. Genişleyen yanılsama veya daha geniş bir arka plan yapmak zorunda değildir. Belirgin bir renge sahip değilseniz, başlangıçta beyaz tonunun her zaman güvenilir bir renk kaynağı olduğu şaşırtıcı derecede zarif ve sofistike görünüyor.

Rustik Modern Oturma Odası

Bitmemiş dokulu açık duvar, Moden Salon Fikirlerine ekstra dekoratif yapabilir. Tahta levhanın oluşturduğu benzersiz rustik masa, hammaddeyi bir tür dekor elementinden birine getirir.

Ev Kütüphanesi

Boş bir duvar birkaç dolap alabilir ve tüm değerli kitaplarınızı biriktirebilir. Hobi ve ilgi alanlarınızı ve odanızı doldurmak için süs eşyalarını göstermek için harika bir yer olabilir.

Uzun ve Geniş Oturma Odası

Geniş bir düzen, çalışmak için bir iç tasarımcı hayalidir. Aileniz ya da arkadaşlarınızla takılmak ve konuşmak için devasa açık alanı büyüleyici bir alana çevirmek için çok fazla özgürlük var. Bu nedenle oturma odası boyunca birden fazla kanepeye sahip olabilir ve ekstra alanlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Sıcak Salon Alanı

Aile odası aynı zamanda bir oturma odası da olabilir, ihtiyacınız olan her şey işleri daha rahatlatmak için geniş bir alandır. Bir ipucu veya turuncu bir kanepe ve dekoratif mumlar sizi evinizde rahat hissetmenize neden olabilir.

Romantik Çekici Oda

İnce beyaz, bej veya pembe, yalnızca kadınlara hitap eden romantik duvarlardan bazıları. Tavan platformunun dikkatlice düşünülmesi, tüm ince tonlara doku verir. Zarif, salaş bir dekor, odaya eski romantizmi getiriyor.

Dekoratif Oturma Odası

Ev, evde hissedebileceğiniz yerdir. Öyleyse, kendinizi rahat ettirin ve öğeden dekoru vurgulayan bir romantizm ipucu verin. Çeşitli resimler aniden çarptı ve hatta üzerinde hiçbir şey olmadan güzelleştirmek olmadan büyük bir oda vererek imkansız hale getirir.

Kırsal kesimde oturma odası

Tüm ahşap malzeme her zaman her türlü mobilya ile uyumludur. Büyük şömine, kaçınılması zor bir kırsallık işaretidir. Kullanılmış fıçıları rustik bir masaya geri dönüştürmek, aynı zamanda çevreyi dekore etmenin ve korumanın akıllı bir yoludur.

Açık Oturma Odası

Sürgülü cam kapı ve duvar ölçüsü penceresi bu oturma odasının teras alanı gibi görünmesi için yeterlidir. Genel olarak açığa çıkan iç dekorasyon, akarken sağa doğru giden birçok ışık ve havayı verir.

Modern ahır oturma odası

Üçgen keskin çatılı tipik ahır yapısı, zengin hava ve ışığın dolaşımını sağlayan harika bir düzendir. Eşyaları beyaz ve bir tarafı cam boyutunda farklı boyutlarda tutarak oturma odasına ev gibi bir his verir.

Retro Modern Oturma Odası

Zamanda geriye gidin ve yumuşak, yumuşak bir retro iç tasarımını modern oturma odasına uyarlayın. Tonun parlak ve güçlü olması gerekmiyor, pastel serileri hile yapabilir. Geometrik, çizgi veya rastgele şekillerden oluşan bir modelin katmanları, retro bir buluşma modern evinin imza markasıdır.

İşlevsel Alan

Muazzam yerleşim, yakındaki mutfağı olan bir oturma odası olarak işlev görür. Evin tam ortasındaki oda, tüm odaların açık bir manzarasına ve gömme tasarımlara sahiptir.

Zengin Aydınlatma ile Oda

Doğal ışık, büyük boy penceresini kullanarak bu oturma odasına kolayca ulaşabilir. Birden fazla aydınlatma veya tavan lambası, tavan lambası ve çeşitli dekoratif lamba öğeleri, bu Modern Livingroom fikirlerinin gece ve gündüz parıltılı ışıklarıyla öne çıkıyor.

Yeşil doğa

Ağaç dallarının oturma odasının dört köşesine büyük şişelerde yerleştirilmesi doğanın tam ortasına doğar. Mobilyaların geri kalanı, odanın doğal temasına devamlılık kazandıran bir ipucu yapısına sahiptir.

Geometrik Dokunuş

Modern oturma odasının ortasındaki cam masa Odanın içine geometrik bir şekil veren ve tüm düz arka planlara desen veren fikirler. Silindirik doff lamba ayağı, sıcak ama yine de geometrik şekille aynı hizada oluşturur.

Klasik Modern Oturma Odası

Evet, modern oturma odasının keskin ve sağlam mobilyalarının ortasında antika bir avize olabilir. Bu klasik buluşma modernliğinde, orijinal klasik iç mekanla güzelce uyum içinde olan bazı modern öğeler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com