Eviniz için Tadilat Fikirleri

Eğer uzun süredir ev sahibi iseniz, o zaman şansınız, evinizin hem içeride hem de dışarıda göründüğü gibi sıkılıyor olabilirsiniz. Bu, boşanma, boş yuva sendromu nedeniyle olabilir veya evinizin görünüşünü ve hissini verme şeklini güncellemek istersiniz.

ev tadilat listesi,
tadilat yaptırmak isteyenler,
komple ev tadilatı fiyatları,
komple ev tadilat fiyatları 2019,
banyo mutfak tadilatı,
ev tadilat listesi,
tadilat yaptırmak isteyenler,
komple ev tadilatı fiyatları,
komple ev tadilat fiyatları 2019,
banyo mutfak tadilatı,

ev tadilat listesi,
tadilat yaptırmak isteyenler,
komple ev tadilatı fiyatları,
komple ev tadilat fiyatları 2019,
banyo mutfak tadilatı,

Bunların hepsi, insanların evlerini yeniden şekillendirmeye yatırım yapmaları gerektiğine karar vermek için kullandıkları sebeplerdir.

Fakat tam da bu konuya gelince, birçok ev sahibi, hangi projelerde yer almaları ve ne yapmamaları gerektiği konusunda kafasını karıştırıyor. Örneğin, evlerinin komple ev tadilatı fiyatları konusunda tamamen kaybolan bir ev sahibi, yapılması gereken çok sayıda proje görebilir. Öte yandan, bu projelerin hepsi bir kerede yapmak için çok büyük olabilir.

Öyleyse evinizi yeniden şekillendirmenin asıl sorunu şudur: Evimin onarımı sırasında yapmak istediğim değişiklikleri nasıl önceliklendirmeliyim? Bir zamanlar ev sahipleri bu soruyu cevaplayabildiler, ancak o zaman ancak o zaman nihayet onları görmek istedikleri şekilde büyük değişiklikler yapabilirler. Evinizi yeniden şekillendirmeniz gereken, ancak en öncelikliden aşağıya doğru bir kaç fikir:

1. Mutfak

İster inanın ister inanmayın, mutfak aslında evde birçok insanın ilk başlamaya karar verdiği bir oda. Aslında mutfak, komple ev tadilatı fiyatları işleminden sonra evinizde en yüksek değeri alacağınız odadır.

Başka bir deyişle, evinizi satmaya karar verdiğinizde, mutfak, yeniden modelledikten sonra evinizin değerinin en çok artacağı yerdir. Ancak, mutfağı yeniden şekillendirmek için birkaç fikir, daha büyük ve daha verimli hale getirmek için bir kaç duvarı yıkmanın yanı sıra, depolama alanını arttırmak için dolapları yeniden yapmayı da içeriyor.

Ancak, mutfağı büyütmek istemiyorsanız, parke tezgahların yanı sıra zeminleri de kolayca yeniden yapılandırabilirsiniz.

2. Bodrum

Bodrum, yeniden şekillendirmeye başlamanız gereken ikinci yerdir. Bodrum’u yeniden şekillendirmeden önce düşünülmesi gereken pek çok konu var, ancak bunların en büyüğü bitmiş veya bitmemiş bir bodrum katınızın olup olmadığına bağlı.

Bitmemiş bir bodrum katınız varsa, bitirmeye karar verirseniz, evinizin değeri muazzam bir şekilde artacaktır. Bodrum için bazı fikirler arasında küçük bir rekreasyon odası eklemek, belirli bir depolama odası yapmak ve çeşitli başka depolama alanları eklemek yer almaktadır. Hatta bazı insanlar komple ev tadilatı fiyatları yaparken bodrumu bir ya da iki yatak odasına dönüştürmeye bile karar veriyorlar.

3 yatak odası

Almak istediğiniz bir proje ise, evinizdeki yatak odalarını yeniden şekillendirmenin her türlü yolu var. Örneğin, yatak odalarının banyoyu paylaşmalarını sağlamak için evinizin yatak odası alanını yeniden düzenleyerek yatak odalarının kurulma şeklini tamamen değiştirebilirsiniz.

Bazı ev sahipleri genellikle Ebeveyn Yatak Odasını da değiştirir, daha büyük hale getirerek ve Ebeveyn Yatak Odasına bağlı daha büyük bir banyo ekleyerek. Evin komple ev tadilatı fiyatları odaları hakkında konuşurken olasılıklar gerçekten sınırsız.

Bunlar, evinizdeki odaları yeniden şekillendirmeye karar verebileceğiniz yaratıcı yöntemlerden sadece birkaçı. Mutfak, banyo ve yatak odası alanları yalnızca komple ev tadilatı fiyatları için mükemmel değildir, aynı zamanda evinize eklemek istediğiniz benzersiz değişikliği eklemenize yardımcı olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com