Eviniz için yatak odası depolama fikirleri

Bu akıllı depolama çözümleriyle odanızın mükemmel görünmesini sağlayın.

Sade Yatak odası dekorasyonu
,
Küçük yatak oda dekorasyonu püf noktaları
,
Küçük yatak odası Dekorasyon Fikirleri
,
15 metrekare yatak odası dekorasyonu
,
Yatak odası dekorasyon Fikirleri
,
Yatak odası dekorasyonu 2020
,
Beyaz yatak odası dekorasyonları
,
Romantik yatak odası Fikirleri,

Yatak odanız dağınıklıkla doluysa, biraz Bahar temizliği yapmanın ve saklama alanınızı düzenlemenin zamanı gelmiş olabilir. İyi haber şu ki, yatak odanızı gerçekten yükseltebilecek çok sayıda akıllı depolama korsanlığı var. Çalışmak için daha küçük bir alanınız veya biraz daha büyük bir alanınız olsun, bu yatak odası depolama fikirleriyle sizin için bir şeyler mutlaka vardır.

Sepetler

Sepetler, sadece mekanınıza eklemek için harika bir dekor parçası olarak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda bir şeyleri saklamak için de harika çalışır! Gerçekten de birçok farklı öğeyi kaldırmanın çok uygun maliyetli ve hızlı bir yoludur.

Yerleşik dolap

Bir ev inşa ediyorsanız veya onun için yeriniz varsa, bu tam size göre. Yerleşik dolap, tüm depolama ihtiyaçlarınız için mükemmel bir kalıcı çözümdür ve diğer işler için halihazırda bir marangozunuz varsa , gardıroplara ve diğer depolama alanlarına da bakmalarını sağlamak akıllıca değildir . Evinizin her yerinde inanılmaz bir süreklilik sağlayacaktır.

Bağımsız çekmeceler ve dolaplar

Kalıcı bir şey yapmaya tam olarak hazır değilseniz (veya belki sadece kiralıyorsanız), yatak odanıza bağımsız çekmeceler ve dolaplar eklemek, herhangi bir eşyayı saklamanın en kolay yoludur.

Dağınıklığa veda etmeye ve hoş, temiz ve düzenli bir eve merhaba demeye hazır mısınız? 35 yatak odası depolama fikri için okumaya devam edin!

1. Dolap Alanı

Ek depolama alanı eklemenin harika bir yolu, yerleşik bir gardıropa eklemek ve bu dolabın sessiz mavi-gri rengini çok seviyorum! Bunun gibi bir renk, eşleştirildiği hemen hemen tüm diğer dekorlarla çok iyi eşleşir. Uzun dolaplarda uzun elbiseler, orta boy dolaplarda gömlek ve çekmecelerde pantolon gibi farklı eşyalarınızı saklamak için birçok seçenek bulunmaktadır.

2. Genç Odası

Tüm hazinelerinizi sergilemek istiyorsanız, rafları depolama olarak kullanmak tam da bunu yapmanın harika bir yoludur. Yüzer raflar, yer kaplamadıkları için harika bir fikirdir. Tüm değerli eşyalarını sergileyen bu genç odasına bir göz atın. Rafın kendisi, ahşap kaplama ve alüminyum çubuklarla kentsel ve modaya uygun bir tarzda. Erkek yatak odası için mükemmel .

3. Başucu Çekmeceleri

Biliyorum, biliyorum, bu seçenek biraz açık ama başucu çekmeceleri gözden kaçabilecek bir şey. Sadece yatak alanınızı iyi bir şekilde bir araya getirmekle kalmaz, aynı zamanda kullanışlı yatak odası depolama alanı olarak ikiye katlarlar. Başucu çekmeceleri, tüm komodin ihtiyaçlarınızı kaldırarak saklamakta harikadır ancak güzelliği, eşyalarınızın her zaman ulaşılabilir olmasıdır!

4. Özel Dolap

İşte çalışmak için zor bir alanınız olduğunda başka bir harika yatak odası depolama fikri. Ve bu tür gardıropların, özel marangozluk yapan profesyonellerin yardımına ihtiyacı olacak . Gördüğünüz gibi gömme dolap ve tam boy çekmeceler var ancak tavanın açılı olduğu alana yüzer raflar eklenmiş. Bu görünümü elde etmek için, burada yapmanız gereken tek şey , alanınıza uyacak şekilde yüzen rafları kesmek . Voila!

5. Yerleşik Raflar

Ah, bu Akdeniz tarzı yerleşik rafları kesinlikle seviyorum! Kemerli girintiler şu anda moda ve bana Avrupa kemerlerini veya hatta bir mağaradaki küçük girintileri hatırlatıyor. Bir depolama çözümü için yüzer raflar eklenmiş ve güzel dekor parçaları sergilenmiştir.

Bu çok benzersiz bir tasarım ve daha fazlasından ilham almak istiyorsanız , eviniz için bir şeyler bulmak için bu yatak odası fikirlerine bakın .

6. Yansıtılmış Depolama

Bu aslında evimde sahip olduğum bir depolama çözümü ve kesinlikle onu seviyorum. Yerleşik depolama ile ayna boyunca bir kaydırmaya sahip olmak çok iyi çalışıyor. Tüm kıyafetlerinizi kontrol etmek için tam boy bir ayna ve kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı saklamak için geniş bir gardırop alanı olarak ikiye katlanır.

7. Yüzer Raflar

İşte yerleşik özel rafların nasıl çalışabileceğine dair bir başka harika örnek . Sağdaki yerleşik raflar, sergilenen çeşitli dekor öğeleriyle çok şık görünür ve aynı zamanda küçüklerinizin en sevdiği yatma zamanı hikayelerinin gitmesi için bir kitaplık olarak da kullanılabilir. Rafların alt kısmında, saklanmasını istediğiniz tüm bu eşyalar için gerçekten iyi çalışan kapalı bir depolama bölümü var.

Ayrıca, çocuk yataklarının üzerine yerleştirilmiş, en sevdikleri şeyleri kolayca erişebilecekleri şekilde saklayabilecekleri küçük, yüzen raf bölmelerini de seviyorum!

8. Pom Pom Sepeti

Henüz kalıcı bir şey taahhüt etmek istemiyorsanız, çözüm bu olabilir. Büyük sepetler için pek çok farklı seçenek var ve bu pembe ponpon sepeti kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Oyuncaklar, ekstra yastıklar, battaniye ve daha pek çok eşya kolayca kaldırılıp gözden kaybolabilir.

9. Bir Arada İki Oda

Bu açık oda bölücü, bir tarafta yatak ve diğer tarafta gömme dolap bulunan iki oda varmış gibi görünmesini sağlar. Dolap her şeyi aynı renge boyayarak duvarlarla uyumlu hale getirildi ve bu da çok kusursuz bir etki yarattı.

10. Yatak Altı Saklama

Alanınız sınırlı mı ve daha fazla depolamaya ihtiyacınız var, ancak nasıl olduğundan emin değil misiniz? O halde bu depolama çözümü tam size göre! Yatağınızı yerden kaldırın, dolapları döşeme tahtalarınızla eşleştirin ve odanızda kendi çatı katı tarzı yatağınız olacak. Yatak altı depolama çok iyi çalışıyor ve fazladan yer kaplamıyor. Yatağınıza çıkmak için merdiven veya merdiven olduğundan emin olun!

11. Bağlantısız Dolap

Şu anda kalıcı demirbaşlar için kiralıyorsanız veya pazarda değilseniz, ihtiyacınız olan şey harici bir dolap eklemektir. Diğer tüm mobilya parçalarınıza uyacak beyaz gibi nötr renkli bir dolapla gerçekten yanlış gidemezsiniz.

12. Yatak Başı Muhafazası

İşte çok fazla ek alan kaplamayan, ancak gerçekten geniş depolama alanı vaat eden başka bir depolama çözümü. Etrafı saran dolap, sadece yatağı çerçevelemek ve her yerde depolamaya izin vermekle kalmaz, aynı zamanda başucu sehpasının yanlarında, yatak başının üzerinde dekor parçalarını sergilemek için yer bırakan küçük bir raf vardır.

13. Tığ Sepetleri

Daha küçük ölçekte depolama çözümleri mi arıyorsunuz? Sepetler her zaman harika bir fikirdir! Kendi içlerinde gerçekten dekor parçaları olan bu tığ işi sepetlere bayılıyorum. Bunları sergileyebilir, bir rafa yerleştirebilir veya hatta kaldırabilirsiniz. Ve herhangi bir zamanda kullanılmazlarsa, kolayca katlanıp başka bir zaman için saklanabilirler.

14. Tek Renkli Ayrıntılar

Bu yatak odası tasarımı, monokrom trendi mümkün olan en iyi şekilde en üst düzeye çıkarır. Yatak odası derli toplu ve minimaldir, büyük çekmeceli dolap sayesinde yalnızca gerekli şeyler sergilenir. Çok sayıda farklı çekmece olduğu için, farklı öğeleri içine koymak ve buna göre düzenlemek için birçok seçenek vardır.

15. Gömme Dolaplar

Bu gardırop odanın oyuğuna inşa edilmiş ve çok rahat görünüyor! Duvarlarınızdan çok az farklı bir boya rengi seçmek , iki farklı alan arasında ayrım yapılmasını sağlayacaktır.

Aynalı çerçeveden, şamdan ve şömineden çıkan siyah unsurların, mekânda sürekliliği sağlayan dolap kapılarındaki topuzlara taşınmasını da çok seviyorum.

Neredeyse yarısına geldik ve en iyisi henüz gelmedi, bu yüzden daha güzel yatak odası depolama fikirleri için kaydırmaya devam edin!

16. Windows Altında

Duvarın ortasında duran pencereleriniz varsa, altlarına bir depolama çözümü kurmak harika bir fikirdir! Bu uzun çekmeceler, tüm istenmeyen dağınıklığınızı ortadan kaldırabilmek için bol miktarda depolama alanı olmasını sağlayan odaya yayılır.

Ayrıca, çekmecelerden bir şey alırken veya bir şeyi kaldırırken, dışarıya bakmak için de zaman ayırabilirsiniz!

17. Sıkışmış

Bu dolap mükemmel bir şekilde gizlenmiştir, ancak aynı zamanda kolay erişim için birinci sınıf konumdadır! Bunun gibi bir dolap, evinizi inşa etmenin ilk aşamalarındayken hayal edilmesi gerekebilir veya mevcut evinizde bunun için yer olduğunu düşünüyorsanız, bir inşaatçı ile sohbet etmek, aşağıdakiler gibi bir şey ekleyip ekleyemeyeceğinizi onaylayacaktır. bu.

18. Biri

Başucu çekmecelerinin sağlayabileceğinden biraz daha fazla saklama alanına ihtiyacınız varsa, başucu dolaplarına ne dersiniz? Sizin için bir tane ve partneriniz için bir tane var, bu yüzden kimin çekmecesi veya kimin rafı kimin olduğu konusunda hiçbir tutarsızlık olmayacak. Ayrıca dolapların yeşil tonlarını mükemmel bir şekilde tamamlayan tropikal duvarlara bayılıyorum .

19. Yatak Çerçevesini Kaldırın

Alanınız sınırlıysa, işte harika bir fikir – kaldırmalı bir yatak çerçevesi! Yükseltilmiş yatak çerçeveleri, özellikle zaten bir yatak için yeriniz olduğu için harika bir alan tasarrufu sağlar! Altına fazladan yastık, çarşaf ve hatta mevsimlik giyim eşyalarını koyabilirsiniz. Tereyağından kıl çeker gibi!

20. Ayakkabı Kıskançlığı

Vaov! Bu harika ayakkabı saklama fikrine bir göz atın Ayakkabılar tüm şekil ve boyutlarda olduğundan, genellikle saklanması çok zordur, ancak bu dönüştürülmüş kitaplık yalnızca onları saklamakla kalmaz, aynı zamanda sergilenmelerini de sağlar. Değerli favorilerinizi koyabileceğiniz, bayılabileceğiniz bir yer.

Duvardaki bazı resimlerle aynı görünümü kolayca elde edebilir , IKEA’dan teslim edilen basit bir kitaplık alabilir ve sonra birisinin montajla ilgilenmesini sağlayabilirsiniz . Öyleyse sadece eğlenceli kısmı yapmak için kaldınız… Ayakkabı şekillendirme!

21. Simetrik Dolaplar

Simetri gerçekten bir oda içinde çok fazla denge yaratır. Ve bu simetrik gardıroplar tam da bunu yapıyor. Dolaplar için seçilen boya ile duvarlar arasında çok ince bir fark var ki bu gerçekten çok iyi çalışıyor. Ve özellikle pencerenin yanındaki küçük oturma köşesini çok seviyorum ve altında kendi çekmecesi var.

22. Ranza Deposu

Bu, bir çocuk odası için veya bir Airbnb’ye sahipseniz ve mümkün olduğunca az alana daha fazla yatak eklemek istiyorsanız harika olur. Bu ranza çözümü sadece iki yatağı küçük bir alana başarılı bir şekilde eklemekle kalmaz, aynı zamanda uzun süreli ve hatta kısa süreli konuklar için mükemmel olacak çok fazla yerleşik depolamaya da olanak tanır!

23. Boho masası

Yatak odanıza bir masa alanı eklemek istiyorsanız, ancak büyük hacimli bir masa için çok fazla alanınız yoksa, onu dolabınızın içine yerleştirmek harika bir fikirdir. Bu yatak odasında, her iki tarafta giysi saklama için dolaplar var ve ortada yerleşik bir çalışma masası var – birden fazla kişinin evden çalıştığı evler için mükemmel.

24. Osmanlı Şık Depo

İlk bakışta, bu yatak odasında çok fazla depolama varmış gibi görünmüyor ama aslında çok akıllıca yapılmış. Yatağınızın ucundaki bir osmanlı, sadece ayakkabı giyerken oturabileceğiniz bir yer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda depolama olarak ikiye katlanır. Bu dar yatak odasında daha fazla depolama sağlamak için başucu sehpaları da kullanılmıştır.

25. Kutunun içine koyun

Çok fazla alana sahip olmayan, ancak aynı zamanda küp şeklinde yatak odası deposunun avantajlarına değer veren, aynı zamanda çarpıcı bir etki yaratmak isteyen şehir içinde yaşayan insanlar için.

26.

Kabul edelim, dosyalar maalesef en iyi günlerinde çok çekici görünmeyebilir ve dosya dolapları da en çekici değil ama bu depolama çözümünü kesinlikle seviyorum. Bu kesinlikle geride kalabileceğim bir dosyalama depolama çözümü. Çekmeceler şık, modaya uygun ve odanın geri kalanıyla mükemmel uyum sağlıyor. Kazan-kazan!

27. Parça Yatak, Parça Saklama

Bu yatak odası depolama çözümü ne kadar harika ?! Bu yatak çerçevesi, en sevdiğiniz şeyleri saklayabilmek için gerçekten çok sayıda köşeye ve çatlaklara sahiptir. Yatağın altında bir çekmece, başucu çekmeceleri, saklama rafları ve hatta akorların ve dağınıklığın arkaya itilebileceği küçük bir kapak var.

28. Uyumlu Eşleşen

Her şeyin uyumlu olmasını istiyorsanız bu tam size göre. Yatağınız, başucu çekmeceleriniz, dolaplarınız ve şifonyeriniz de dahil olmak üzere tüm mobilyalarınızı eşleştirmek, her şeyin çok düzgün ve düzenli görünmesini sağlayacaktır. Ve özellikle uyumlu yatak odasındaki mobilyaların tüm gümüş detaylarını seviyorum.

29. Yığılmış Rattan

Bu ultra kadınsı yatak odası ne kadar tatlı! Şu anda kesinlikle rattan’ı seviyorum ve bu istiflenmiş rattan kutuları bir başucu çekmecesi alternatifi olarak çok güzel görünüyor. Yığılmış ve organik görünmelerini sağlamak için çeşitli boyutların nasıl kullanıldığını seviyorum. Ne kadar güzel!

30. Depo Duvarı

Çoğu zaman yatakların etrafındaki duvarlar çıplak bırakılıyor, bu da beni yanlış anlamıyor, basit bir çerçeve veya duvardaki benzer bir şeyle hala harika görünüyorlar, ancak yatağınızın etrafına bir saklama duvarı eklemek gerçekten çok iyi çalışıyor! Yatağınızın etrafındaki bir saklama duvarı, odanın geri kalanını karıştıran çok fazla mobilya deposuna sahip olmanız gerekmeyeceği anlamına gelir.

31. Televizyon Köşesi

Yatak odanızda TV varsa, alana depolama alanı eklemek harika bir fikirdir! Tüm akorlarınızı ve cihazlarınızı kapıların arkasına ve dekorunuzdan rahatsız eden diğer dağınık öğeleri gizleyebilirsiniz.

32. Gizli Uzak

Bunun gibi basit depolama birimlerini bulmak çok kolay (IKEA’yı deneyin!) Ve çok harika görünüyor. Eşyaları sergileyebilir veya tüm dağınıklığınızı gizleyebilir ve saklama sepetlerine ve çekmecelere koyabilirsiniz, böylece tüm hazineleriniz tek bir yerde organize olur.

33. Gümüş Detay

6 numaraya çok benzeyen, işte başka bir harika aynalı gardırop! Aynanın gümüş rengi halı , nevresim ve duvar kağıdındaki tonların yanı sıra duvardaki sanat eserlerine de taşındı.

34. Retro yatak odası depolama

Modern ama retro ve onu seviyorum! Duvar apliklerinden, kitaplarınız ve diğer şeyler için yerleşik saklama alanı olan yatak başlığının açılır yanılsamasına. Yukarıdaki tüm yatak odası depolama fikirlerinden bu benim favorim olabilir.

35. Her Yerde Depolama

Ve son yatak odası depolama fikrimiz için, yatağın her tarafında depolama alanı olan başka bir harika yatak odamız var. Saklama ünitesinin bazı parçalarının dekor parçalarının içlerinde sergilenebilmesi için açık tutulmasını seviyorum. Eşleşen dekor parçalarıyla bu küçük köşeleri kasıtlı olarak güzel gösterebilir ya da tüm başucu ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz – bu gerçekten size kalmış!

Böylece, düzenli kalmanıza ve tüm bu dağınıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak 35 yatak odası depolama fikri sona eriyor! Eşleşen dış mobilyaların yanı sıra odanın geri kalanıyla kusursuz bir şekilde uyan gömme dolapları kesinlikle sevdim. Favorileriniz nelerdi? Yatak odanızda hangi depolama çözümlerini kullanacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda sohbet edelim!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219