Evinizi Güzelleştirmenin 6 Adımı

Paylaşmak önemsemektir!

Sevgili evinize yerleşmek sabır, çalışkanlık ve sıkı çalışmayı gerektirir ve evinizi daha güzel hale getirmek yalnızca adanmışlık gerektirir. Günümüzde çoğu ev sahibi, iç mekanlarının nasıl olması gerektiğine dair net bir anlayışa sahip, ancak hayallerini gerçekleştirmek için sınırlı kaynaklara ve malzemelere sahip. Neyse ki, evinizi güzelleştirmek ve onu sakin ve dikkatli bir ortama dönüştürmek için alabileceğiniz oldukça şık ve kazançlı birkaç temel ürün var. İşte dikkate alınması gereken şeyler.

1. Canlı renkler ortaya çıkarın

İç mekanınıza canlı renkler katarak bilinçaltınızda davetkar ve mutlu bir atmosfer yaratırsınız. Çağdaş evlerin çoğu, genellikle koyu veya soluk renklerde sade, modern mobilyalara sahip olma eğilimindedir. Bu nedenle, biraz ciklet pembesi, zümrüt yeşili veya lacivert sıçratarak evinizi tamamen yükseltir ve güzelleştirirsiniz. Parlak tonları yastıklar, perdeler, vazolar ve hatta halılarla bütünleştirin.

2. Aksan parçaları ekleyin

Bir evin sembolik ve kişiselleştirilmiş parçaları olduğunda, onu gerçekten benzersiz ve olağanüstü olarak görebiliriz. Bazı aksesuarların bir evi diğerlerinden ayırması şaşırtıcı değil. Evinizi güzelleştirmek istiyorsanız, bu https://skullbliss.com/collections/buffalo-skulls gibi el yapımı sanat eserlerini asın veya incelik veren eski antikalar yerleştirin. Canlandırıcı kişiliğinizi ortaya çıkaran ayrıntılara odaklanın ve eviniz mükemmel görünecek.

3. Gür yeşillikleri birleştirin

Tatlı yeşilliklerin ve çiçeklerin taze görüntüsünü hiçbir şey yenemez. Bir ev büyüleyici iç mekan yeşillikleriyle dolu olduğunda, huzur ve açıklık yayar. Dahası, saksı bitkileri son derece muhteşemdir ve bunları herhangi bir iç mekanla senkronize edebilirsiniz. En iyi tropikal güzelliklerden biri olan kaladyumları, kadife petunyaları veya kırmızı kordiinleri yerleştirin. Hangi bitkiyi seçerseniz seçin, gölge mi güneş mi tercih ettiklerini kontrol ettiğinizden emin olun.

4. Rahat ve samimi olun

Sıcak ve davetkar bir ev, anında güzellik ve zarafet verir. Evinizi huzurlu ve güvenli bir cennet haline getirmenin en kolay ve en etkili yolu, onu sıcak desenler, malzemeler ve kumaşlarla kaplamaktır. Peluş kadife bir kanepe veya yumuşak bir halı yerleştirin. Evinizi güzelleştirecek diğer katmanlı tekstiller, göz kamaştırıcı yatak çarşafları, büyüleyici desenli yastıklar veya lüks perdelerdir. Minik sıcacık detaylarla evinizi daha sıcak hissettirirken, insanların hevesle vakit geçirmek isteyecekleri harika tenha bir alana sahip olacaksınız.

5. Dağınıklığı azaltmaya başlayın

Yukarıda belirtilen ipuçlarını uygulamadan önce, evinizi daha güzel hale getirmenin en basit yollarından biri dağınıklığı gidermektir. Oturma odanızda çok sayıda kullanılmayan ve gereksiz eşyalarınız varsa, strese girecek ve bunalmış olacaksınız. Güzel bir iç mekan ve huzurlu bir ruh hali için, evinizi artık kullanmadığınız her şeyden arındırmaya çalışın. Eski gazetelerden kurtulun, eski püskü bir vazo gibi tarihli eşyalardan kurtulun. Yıpranmış görünen her şeye elveda deyin ve göz açıp kapayıncaya kadar evinizi canlandırın.

6. Işık olsun

Haberlerinizi süslemenin yollarından biri, doğal ışığın içeri akmasına izin vermektir. Kulağa tuhaf ve basit gelse de, en heyecan verici tasarımcılardan bazıları, güzelliği ve zarafeti gösteren geniş ve geniş pencerelere sahip olmakla övünüyorlar. Pencerelerinizi temizleyin, hafif ve ürkek desenli perdeler ekleyin, duvarları toprak renklerine boyayın ve mükemmellik yayan, anında değiştirilmiş bir eviniz olacak. Işık, ev dekorasyonunda hayati bir rol oynar ve odak noktası doğal güneş ışığıdır. Maalesef bundan mahrum kalırsanız, tüm ortamı tamamen aydınlatan büyük, kristal bir avize asın.

Zorlu bir günün ardından iyileşmek için güvenli, dinlendirici ve sevgi dolu bir eve sahip olmaya odaklanın. Bu vuruşlarla, kesinlikle çok fazla çaba harcamadan bunu başaracaksınız.

img kaynağı

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219