Gri salon dekorasyon fikirleri

, siyah ve beyazın birlikte beyaz olduğu sorta ile karıştırıldığı zaman tabiki beyaz renktedir. Bazen, bu renk kül ve kurşun ile ilişkilidir. Bu bile kasvetli hissediyor birinin rengi olduğu söyleniyor. Bu renk üzgün olmakla karşılaştırıldığında, bu renk aynı zamanda yumuşak görünen bir odaya tarafsız bir his verir.

  • gri salon dekorasyon fikirleri,
  • gri salon takımı dekorasyonu,
  • gri koltuğa ne renk berjer,
  • gri oda kombinleri,
  • gri koltuk takımı duvar rengi
  • oturma grubu
  • açık gri koltuk takımı
  • gri koltuk perde kombinleri

Bugün, bu rengin nasıl üzücü veya kasvetli olabileceği konusundaki fikrinizi değiştirecek olan Oturma Odasını sergileyeceğiz. Bu renk, bir odayı çok fazla veya daha az rengiyle nötrleştirir. Buradaki odalarımıza bir göz atın ve kendiniz için yargılayın!

Bu oturma odası küçük görünebilir ancak tasarımcı doğru miktarda mobilya ve dekor eklediğinden, oda kullanımı ve alanını en üst düzeye çıkarmayı başardı!

Bu ev, güzel mobilyalarından ve ışıklarından dolayı çarpıcı görünüyor. Boşluğa baktığınızda, gri duvarlar aslında odada kullanılan tüm renkleri nötrleştirmede iyi sonuç verdi.

Oturma Odası
zarif tasarım

Mobilya için ana renkler olarak gri kullanmak bir odayı basit ama şık kılar. Bu odanın renkleri nötr görünebilir, ancak dedikleri gibi üzgünümden daha güvenli.

Tadilatı
dekorasyon tasarımları

Nötr renkler dekorasyon için her zaman mükemmeldir. Bu resimde bunu görebiliriz. Beyaz, gri ve siyah gibi renkler bu alanın ana renkleriydi.

Oturma Odası
iç dizayn

Bu odanın nasıl bu kadar gri göründüğünü sevmiyor musun, ama yine de rahat ve konforlu mu?

Bu eklektik oturma odası kesinlikle süslü! Kullanılan renklerin çoğu beyaz ve gri olsa da, turuncu, sarı ve kahverengi gibi sıçrayan renkler bu odaya tamamen canlandırıcı bir görünüm kazandırdı!

Dokuma duvar sepetini duvar aksanı olarak nasıl buluyorsunuz? Bu gri oturma odası, bu alana renk ve ilgi veren ıvır zıvırlar nedeniyle gerçekten muhteşem!

Bu çatı katı kesinlikle gri görünüyor! Fakat farklı gri tonlarında, ister daha açık ister karanlık olsun, bu odaya sahibinin hayatının her gününe dayanacak kadar drama yapılır.

Gri, geleneksel olarak tasarlanmış alanlar için kullanılan olağan renk değildir, ancak bu özel örnek için, bu oda duvarlar için gri boya kullanıyor ve oturma odasındaki ahşap eşikler ve pervazlarla gerçekten çok iyi eşleşmiş görünüyor.

Modern Oturma Odası

Beckwith İç mekanlar

Bu fotoğrafa baktığımızda, bu odanın tavan arasında olabileceğini görebiliriz – peki, tekrar düşünün. Bu oda Nashville’deki bir evin mahzeninin yanında yer almaktadır. Güzel bir yer, aynı fikirde değil misin?

Griyi sarıyla eşleştirmek aslında göz alıcı! Yukarıdaki fotoğraflardan bazılarına göz atmaya çalışın, sarı renklerin gri ile çok iyi görünen bir renk olduğunu göreceksiniz!

Çağdaş Oturma Odası

Garrison Hullinger

bu oturma odasını tasarlarken çok iyi bir iş çıkardı. Büyük mobilya bu oturma odası sevmez fab dekorları ile eşleştirilmiş.

Tasarımcının şöminenin üstündeki odanın ortasına saat dekorunu ve yastıkların kumaşlarında kullanılan mükemmel renk kombinasyonunu gerçekten eklediğini seviyoruz.

Shingle Stili Ana Sayfa
klasik salon

Bu klasik oturma odası, geniş konforlu oturma alanı ve kabarık yastıklarıyla büyüleyici bir görünüme sahiptir. Malzemelerin ve mobilyaların renkleri de tarafsızlık ama sakinlik ifade eder.


gri oda İç mekanlar

Bu, kendimiz için sahip olmak istediğimiz bir salon! Kullanılan eğlenceli ve korkak renkler, dekorlar ve ışıklar ile bu oturma odası bir tutabilir!

Salondan hoşlandığınızı ve duvarlarınız griy ken veya evleriniz için gri duvarlar almaktan hoşlanacağınızı düşündüğünüzde, odalarınızı nasıl dekore edeceğiniz hakkında bazı fikirler ve düşünceler toplayabilmenizi umduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com