Güzel Açık Salon Tasarımları

Bugün sizler için hazırladığımız Güzel Açık Salon Tasarımından ilham alarak, sundurma veya verandanızı bir üst seviyeye çıkarmak için en iyi gün olabilir. İnternette, kendi eviniz için yeniden yaratması oldukça kolay olan fikirlerimiz tonlarca var. Çağdaş mekanlardan belki biraz eklektik olana kadar, bu fotoğraflar geleneksel tasarımlı salonlarda bile size kesinlikle farklı bir görünüm verecektir.

İlk önce, açık oturma odanıza gömmek istediğiniz görünümü belirleyin – oturma odanıza benzemesini ister misiniz? Ya da ziyaretçilerinizi baştan çıkarmak ve daha fazlasını görmek istemelerini sağlamak için son derece farklı görünmesini mi istiyorsunuz? Bu konuda kesinlikle tasarımcı veya dekoratörünüzle konuşabilirsiniz. Ama şimdilik, devam edelim ve sizin için sahip olduğumuz listeye göz atalım!

Geniş bir oturma odası, yemek odasından planın karşı tarafındaki kendi avlusuna açılır. Minimal ayrıntı, iç veya dış arasındaki çizgiyi, kapılar kapalı veya açık olsun, bulanıklaştırır.

Kim bu açık oturma alanında olmak istemez ki? Küçük olabilir ama kesinlikle bu sevimli hissediyorum. Muhteşem manzaradan bahsettik mi?

Ev sahibinin bu oturma alanını pergola ile vurgulayabileceğini söyleyen birini biliyoruz. Fenerler veya tepedeki basit bir beyaz ışık dizisi, geceleyin kesinlikle alanı rahatlatacak.

Renkli Bahçe Duvarı
mobilya tasarımları

Kendi halınızı zemin kaplaması üzerine boyayarak sofistike bir chill-out bölgesi yapın. Oturma odası-esque mobilyalarını ve aksesuarlarını etrafındaki gruplandırmak, conceit’e katkıda bulunur ve şık açık havada uzanmayı sağlar.

Çağdaş koltuklar, betonarme bir ocağa sahip yerleşik bir şömineye bakar ve dış mekan kaçamağı için çarpıcı bir odak noktası oluşturur.

Yüzyıl ortası bir çiftlik, çağdaş bir ev haline getirildi. Gördüğünüz, evin içinde ateş çukuru ve dış mekan mobilyaları olan sadece bir güzel alan.

Unfussy mobilyalar bu yaşam alanına yapı sağlarken, nötr palet şık ve sofistike bir görünüm elde etmek için çevre ile iyi uyum sağlar.

Açık Tasarım Fikir
açık oturma odaları

Açık havada veya gölgelik sığınağında, bu zarif dış mekan oturma odası güneş ışığı veya güneş ışığı alan bir cennettir. Landscape line dış mekan mobilyaları ile birlikte görünüm, eklektik, şık ve davetkar.

Açık Salon Teras Tasarımı

Hem sahibi hem de bu güzel açık hava yaşam alanında bulunabilecek insanlar için çarpıcı bir sanat eseri. Tanışma ve eğlenceli partiler için tasarlanmıştır.

Kendinden emin bir renk karışımı canlı, eşgüdümlü bir görünüm yaratır. Tezgah oturma alanı dışarıda eğlenmek için rahat bir atmosfer yaratır.

Bir açık hava alanı sadece dinlenebileceğiniz bir yer değildir. Evinizin bir uzantısı. Bu alanda, öğleden sonra hayatta kalacak bir açık mutfak ve oturma odası bulunmaktadır. Sekoya, taş ve dış mekan mobilyaları ve yastıklar gibi dayanıklı malzemeler kullanın.

Dış mekan mobilyaları

Dış mekan mobilyaları, çakıl ve palmiye ağaçları bu kullanılmayan yolun dış mekanını en üst düzeye çıkarır.

Bu dış mekan mobilyalarındaki klasik çizgiler, parlak yastıklar, mozaik masa ve asılı çekmece ile dengeleniyor. Drape kumaş, şıklık ve elementlerden koruma sağlar.

Oturma odasının ortasındaki, hem şömineye hem de sehpaya hizmet eden ateş çukuruna bakın; bölümün sadece yarısı, çocuklar için oyun alanı için odadan ayrıldı.

Beyaz yastıklı rattan mobilyalar ve çizgili yastık kılıfları, dünyevi görünümlü bu dış mekan oturma odasını vurgulamaktadır. Etrafında bitki olması, bu alanı ev gibi ve gerçekten topraksal hale getirir.

Söylemeliyiz ki bu gerçekten etkileyici bir liste. Açık oturma odaları bakmak için bir bayramdı ve gerçekten iyi düşünülmüşlerdi. Bazı mekanların aslında gökyüzüne nasıl açık olduğunu fark ettiyseniz, yastıkların malzemeleri güneşe ve hatta yağmura maruz kalmak için özel olarak yapıldı – tabii ki, bu gibi alanlarda, oturma odalarından daha fazla özen gösterildi. evlerimizin içinde var. Her zaman öyle. Öyleyse, 15 Güzel Açık Salon Tasarımını incelediğiniz için teşekkür ederiz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com