Güzel Beyaz Temalı Salon

Bugün, size bu rengin ne kadar kullanıldığını gösterecek olan Beyaz Güzel Temalı Salon‘u göstereceğiz. Bugün listemizin konusu olduğu gibi sadece oturma odaları için değil, evdeki diğer tüm odalarda – mutfak en iyi örnek, o zaman yemek odası ve hatta yatak odası geliyor! Tuvalet ve banyolar da örnek teşkil edebilir, çünkü özellikle otellerde gördüğümüz tuvalet ve banyoların çoğu beyazdır!

  • Beyaz salon takımı kombinleri,
  • beyaz mobilyalı salon dekorasyonu,
  • beyaz koltuklu salon dekorasyonu,
  • siyah beyaz salon dekorasyon örnekleri,
  • beyaz dekorasyon ürünleri
  • beyaz mobilyaya uygun renkler
  • beyaz ve ahşap dekorasyon
  • beyaz parkeli evler

Bu Güzel Beyaz Temalı Oturma Odaları, bildiğimiz, modern, çağdaş, eklektik, şık, klasik ve hatta geleneksel bir dokunuş! Odaların tasarımı farklı olabilir, mobilyalar şekil ve boyutlarda değişebilir, ancak kesin olan bir şey var ki, bu oturma odaları içlerinde daha fazla renk olduğu zamanki gibi etkileyici!

Beyaz Modern Tasarım
beyaz oturma odaları

İlk sırada büyüleyici beyaz bir oturma odası var! Tasarımcı, bu alanı vurgulamak için modern mobilya ve dekor kullandı!

Sahil evi
Plaj ev tasarımı

Sahilde bir ev başka bir örnek! Beyaz, bildiğimiz plaj evlerinin çoğu için kullanılan harika bir renktir çünkü bu renk, mekanlarınız için istediğiniz rengin veya temanın güzelliğini ortaya çıkarır!

Oturma Odası
geleneksel tasarım

Bu, klasik tasarımın klasik vintage tarzı mobilyalar ile buluştuğu bir salon!

Georgetown Evi
küçük oturma alanı

Bu Georgetown Home, iki yemek alanı arasında küçük bir oturma alanının yerleştirildiği bir yerde tasarlanmıştır. Okumak için rahat bir yer!

Modern oturma odası
mobilya tasarımları

Nasıl bu kadar büyük bir yaşam alanı istersiniz? Doğru miktarda mobilya ve en iyisinin eklenmesi kesinlikle bir odayı bu kadar çarpıcı hale getirecek!

Tasarımcı ve işletme sahibi, iki oturma alanını küçük bir alanda bir araya getirebildiğinden, bu harika bir oturma odası. Güzel ve modern bir dekor ekleyerek bu oda aydınlık göründü!

Çizgili yastıklar kullanarak, siyah merkez ve yan masalar bu odada bir sürü dokuya sahipti. Alan halı ne kadar sevimli olduğuna dikkat edin.

Jamison Howard’ın tamamen beyaz olan evleri, siyah tonlarla ve siyah tüylerle eşleştirildiğinde çarpıcı görünüyor.

Eve bir plaj kulübesine gitmek ister misin? Özellikle de zaten yaz mevsiminde ve bu güzel boşluğa bakmak? Kim olmaz?

Modern Oturma Odası
lüks tasarım

Bu modern oturma odası, Black Label partilerinde ya da böyle bir şeyde mekanların nasıl göründüğüne harika bir örnektir – yalnızca filmlerde gördüğünüz bir şey!

Bu ev bazı beyaz mobilyalara, beyaz duvarlara, tavanlara ve halılara vurgu yapmak için kullanılan maviler ve siyahlar nedeniyle büyüleyici.

Çağdaş bir sahil evinin tasarımı nasıl olabilir? Modern mobilyalar sanayileşmiş masalar ve özel şömineler ile eşleştirildi!

Bierman Design’ın web sitesinde bakım çalışması olabilir, ancak bu oda kesinlikle uygun değil! Güzel, kocaman ve rahat beyaz sandalyeler New York’un evi için harika görünüyor!

Home Design Lover’da şık oturma odalarını görmeyi kaçırdık! İşte size bir tane var çocuklar! Hepimizin bildiği gibi, şık salonların çoğu ana renkleri olarak beyazı kullanır ve sadece tonları ve eklektik dekorları ekler.
beyaz oturma odaları

Kesinlikle böyle bir ev sahibi olmayı seviyoruz! Geniş, georgeous ve kesinlikle bir sersemletici! Bebek mavisi şeritli yastıklara bakın!

olduğumuz tüm listelerden en sevilenlerden biri olacağını tahmin ediyorduk! Beyazın rengi asla modası geçmeyecek, çok esnek bir renk ve herkes onu seviyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com