Güzel ve Şık Salon Şömineler

İnternete göre, şömine ateş içermek için tasarlanmış mimari bir yapıdır. Şömineler, günümüzde çoğunlukla çamaşır ve evsel kullanım için ısıtma, pişirme ve ısıtma suyunun pratik amaçları için kullanılmaktadır. Şömineler değişken ısı verimliliğine sahiptir.

  • şömine önü dekorasyon,
  • şömine duvar dekorasyonu,
  • salon şömine fiyatları,
  • şömine modelleri,
  • şömineli salonlar,
  • şömine önü oturma grubu
  • şömine koltuğu
  • şömine önü aksesuarı

Bugün, her şöminenin benzersizliği ve güzelliği nedeniyle sizi gerçekten ilgilendirebilecek Güzel ve Şık Oturma Odası Şöminesi koleksiyonunu göstereceğiz. Farklı şekil ve boyutlarda, farklı tasarımlarda, renklerde ve hatta malzemelerde gelir. Bu koleksiyona bir göz atın ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Şömineli Çağdaş Oturma Odası
şık şömineler tasarımları

Bu ilginç oturma odası, çağdaş aksesuarları retro esintili dokunuşlarla birleştiriyor.

Modern şömine vurgulu sandalyelerle çevrili ve üstünde bir güneş yanığı aynası bulunmaktadır.

Bu aile odası, dünyadan ilham alan eklektik bir alan yaratmak için çeşitli kumaş, desen ve malzemelerin karışımını sunmaktadır. Perdelikteki koyu gece mavisi vurgulu renk, şöminenin üzerindeki el boyaması ahşap plakalara taşınır.

Yazlık Yaşam Şömine
Nötr duvarlar

Nötr duvarlar, döşeme ve mobilyalar bu küçük yazlık oturma odasını açmakta ve yanmış odun mantolu şöminenin bir özelliğini oluşturmaktadır. Odanın doğrusal şekli, keçi kılı yastıkları ve tam boy keten perdeler kullanılarak parçalanır.


döşemelik mobilyalar

Taze ahududu ve portakaldaki tartan döşemeleri bu oturma odasını kaldırıyor ve toprak torbası ve kömür tonları ile birlikte. Zarif bir şömine, yanına sarılmak için sıcak ve rahat bir görünüm yaratır. Bir tartan kilim taş zemini ısıtır.

Doğrudan havalandırma gazı şöminesi, odanın ısı kaynağı olarak işlev görür. Kayrak karolarla kaplanmış olan çevre ve ocak, odanın rustik ve endüstriyel ev mobilyası seçimini tamamlar.

Duvarlardaki ve mobilyalardaki yumuşak renkler, orijinal özelliklerin ve göz alıcı şöminenin ortada durmasını sağlar. Geleneksel bir görünüm için, koyu renkli ahşap mobilyalar, altın aydınlatma ve klasik bir resim mükemmeldir.

Eklektik şık şömineler tasarımlar Oturma Odası

Gri, beyaz, siyah ve sıcak kireç, bu en güncel odanın paletini oluşturuyor. Şömine sadece çarpıcı.

Oturma odası şömine
beyaz

Şömine alanı için beyaz, bej ve grinin tertemiz birleşimi, bu salonun, alandaki süslemelerden çok daha güzel olmasını sağladı – örneğin, avizeyi ele alalım.

Modern Şömineli Oturma Odası

Gri kayrak rengi çevreleyen bir oturma odası yangını, bu oturma odasına sıcak ve davetkar bir his verir. Yukarıdaki mavi ve yeşil resim, görünümü anında kaldıran, kayrakların serin tonlarına mükemmel bir kontrast oluşturuyor.

Esnaf fayansları sadece banyo için çok güzel: bir şöminenin etrafında kullanıldığında bu oturma odasına neo-Mağribi havası katıyorlar.

Bu alan nötr renklerle dolu olmasına rağmen, doku ve detaylarla inanılmaz derecede zengin. Şöminenin çevresi Carrera mermeridir ve baca süetle döşenmiştir ve bir çift boynuz ile dekore edilmiştir.

Orijinal Kumaş Duvar Güzelliği
Mod duvar kağıdı özellikleri

Mod duvar kağıdı rustik taş şömineye dikkat çekerken, çağdaş mobilyaların bir araya getirilmesi mükemmel rahat bir oturma alanı sunar.

Canlı Çağdaş Oturma Odası
dramatik kadife şerit duvar kağıdı

Şöminenin yıldızı, dramatik bir kadife şerit duvar kağıdına dayanarak ve üzerinde bir bling sunburst aynası asarak verin.

Sarı Salon Şömine
şık şömineler tasarımları

Şöminenin mermer çevresi, rahat oturma odasına sofistike bir cazibe getiriyor. Mantel yukarıda balık sürüsü içeren eğlenceli bir sanat eseridir.

İşte buyur! sahip olduğumuz diğer şöminelerden bazıları kadar güzel olan Güzel ve Şık Salon Şöminelerimiz! Bir şöminenin ne kadar modern olabileceğini seviyoruz ve küçük ve eğlenceli alanlarda hala güzel görünebiliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com