Havadar ve Güzel Bir Alan Yaratmak İçin 35 Dış Mekan Perde Fikri

İster küçük bir yama isterse geniş bir dış mekan alanı olsun, hoş bir alan yaratmak için her zaman bulabileceğiniz bir şey vardır. Bu dış mekan perde fikirleri sizi güneşten koruyacak ve aynı zamanda mahremiyet sağlayacaktır. Öncelikle – malzeme – ne kumaş ne de görsel olarak çekici faktör olan tüm perdeler dış mekan kullanımı için yapılmamıştır. Daha fazlasını öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Kumaşınızı seçin

İstediğiniz desen ve renklerde bulunabilirlik veya su ve solmaya karşı direnç dahil olmak üzere dış mekan yaşam unsurlarına dayanıklılık seviyesi gibi malzemeyi seçmeden önce sorulacak özelliklerin listesini netleştirdiğinizden emin olun. Estetik nedenlerden dolayı, güzelce asacağından emin olun.

Patio Gölgelikler

Alanınızı güneşin zararlarından korumanın birkaç yolu vardır. Geri çekilebilir bir tente oluşturuyormuş gibi verandanızın üzerine gölgelikler monte edebilirsiniz, böylece açık havanın keyfini her zaman çıkarmak istediğinizde kaldırabilirsiniz. Ayrıca, gerekli tutarlı gölge için daha iyi bir seçenek olan bir yelken gibi gölgelikler de asabilirsiniz.

Estetik Örtüler

Açık alan, arkadaşlarınız ve ailenizle oturup en sevdiğiniz çay veya kahvenin tadını çıkarmak için ideal bir mekandır. Ancak güneş aşırı derecede kabarırken, dış mekan perdeleri ışığı engellemek için çok iyi çalışır. Göz alıcı bir estetik görünüm oluşturmak için de harika dış mekan perde fikirlerinden biridir.

Pergola Perde

Özellikle yaz eğlenceleri için çarpıcı bir ahşap pergoladan yapılmış lüks bir vahanın altında dinlendiğinizi hayal edin. Güneşin gözünüze ışıl ışıl parladığı anınızı kurtarmak için bir dış mekan perdesi ekleyerek mükemmelliği tamamlayın.

Dış Mekan Perde

Panjurlarınızı pergolanıza veya sundurma açıklığınıza takabilirsiniz. Daha fazla güneş ışığını engellemek için mükemmel bir seçimdir, ihtiyacınız olan gölgeyi oluşturmak için alçaltılabilir ve yükseltilebilir.

Eviniz, siz ve komşular arasındaki boşluğunuzu tanımlamak için dış mekanda mahremiyeti hak ediyor, ancak bu, duvarlar inşa etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu dış mekan perdesi fikirleri, açık alanınızı özel bir vahaya dönüştürecektir.

(20 kez ziyaret edildi, bugün 1 ziyaret)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219