Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri
Duvarlarımız oda oluşturur. Bölme duvar sistemlerimiz modern ofis ortamlarına yapı ekler. Estetiği işlev ve mimari özgürlükle birleştiriyorlar. Duvar sistemlerimiz ses yalıtımı ve yangından korunma, akustik, iklim ve ışığı entegre eder ve optimum çalışma koşullarını sağlamaya yardımcı olur. Açık alan alanları fonksiyonel olarak tasarlanmış odalar haline gelir. Modüler sistem ve kolay montaj sayesinde esnek bir şekilde uygulanabilirler. Sadece bugünün düzenine değil, yarınınkilere de uygun.

Ahşap, cam veya alüminyum; sağlam duvar veya cam duvar: seçenekler neredeyse sınırsızdır. Tüm sistemleri birbiriyle uyumludur. Bu, tek tip bir görünüm kullanılarak çok sayıda ofis yerleşiminin oluşturulabileceği anlamına gelir
.
Alçıpan | Alçıpan Avantajları ve Çeşitleri

Yeni ve mevcut binalarda kullanım için eksiksiz hafif bölme ve duvar sistemleri. Basit alan bölümünden yüksek performanslı duvarlara kadar tüm uygulamaları kapsar
Bölme Duvar Sistemleri çok çeşitli hafif bölme ve duvar sistemleri sunar. Sistemlerimiz yük taşımayan ve modern, kuru temizleme teknikleri kullanılarak inşa edilmiştir. Bölme Duvar Sistemleri metal çerçeveli bölmeler ve duvarlar, özel ve sosyal konutlar, apartmanlar, sağlık hizmetleri, eğitim tesisleri, eğlence ve sınai mülkler dahil olmak üzere her türlü yeni ve mevcut binada kullanılabilir.

Basit alan bölümünden, en zorlu yangın dayanımı, ses yalıtımı, darbe ve yükseklik gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış yüksek performanslı duvarlara kadar tüm uygulamaları kapsar.