Tadilat ve Dekorasyon

Yeni bir ev satın almanın zor olduğu bir zamanda yaşıyoruz. Mükemmel, yeniden yapılanma, sık sık stres yaratan ve değerli zaman harcayan bir çözüm.

Şirketimiz ihtiyaçlara ve gereksinimlerinize odaklanmakta ve “Anahtar teslim ile el ele” yöntemiyle çalışmaktadır.

Müşterilerimize bir projenin (küçük veya büyük) organizasyonunun ve sizin için çalışacak kişilerin profesyonelliğinin başarılı bir tadilatın anahtarı olduğunu gösteriyoruz.

Şirketimizin mühendislerinden biri, teknik önderlik etmekten sorumlu olacak, (paydaş sinerjisi sayısına bakılmaksızın) şirketimize emanet ettiğiniz tüm işleri tamamlayacaktır.

Tadilat için baştan beri bildiğiniz işin tamamlanması için belirli bir zaman çizelgesi var mı?
İlk kez dekorasyon  çalışmanın toplam maliyetini biliyorsunuz.

2 ila 3 farklı teklif sunmaktayız, böylece işinizin finansal olarak ergonomik olarak, kalitatif olarak veya inşaat için uygun olduğu şeyleri hassas ve nesnel bir şekilde seçebilirsiniz. Sonuç olarak, hiçbir teknik ve hiçbir şirket sizi maliyet olarak tahmin etmek istemez.

Yenileme, teknik problemleri çözmek veya estetiğimize uyan konforlu ve fonksiyonel odalar yaratmak için sıklıkla gereklidir.

Herhangi bir teknik sorunla başa çıkma konusunda uzmanlığımız sayesinde alanınızı benzersiz kılan, binanızı yükselten çözümlere geçiyoruz.

Yenileme çalışmasının planlaması ve bütçesi her zaman sizinle yakın işbirliği içinde yapılır, nihai sonuç gereksinimlerinizi aşırı ve finansal kabiliyetiniz olmadan karşılar.

Evinizi Ekonomik ve Güzel Bir Şekilde Yenilemek için 10 Tavsiye

Yenileniyorsunuz çünkü evinizin daha güzel görünmesini ve daha rahat hissetmesini istiyorsunuz. Ev yenileme planınızı bir iş planı veya sıfırdan başladığınız özel proje olarak düşünün.

Bir mimarlık yapacaksanız sizin için planlıyor, fakat paradan tasarruf etmek istiyorsanız ilk adım projenin sorumluluğunu üstlenmek ve kendinize yapmak. Bu makalede, bazı Tadilat ve Dekorasyon  fikirlerini paylaşıyoruz, evinizi bütçeyle nasıl yenileyebilirim ?

Evinizi bütçeye göre güzelce yenilemenin anahtarı, öncelikle tüm süreci etkili bir şekilde planlamaktır. Aşağıdaki bölümlerde, tüm yenileme planlarınızı, sahip olduğunuz alana göre alt planlara nasıl ayırabileceğinizi ve evinizi etkili bir şekilde yenileyebileceğinizi göstereceksiniz. Evinizi güzelce ama ekonomik olarak yenilemenin en iyi 10 yolunu bulmak istiyorsanız aşağıdakileri okuyun:

Bölmek ve Ferahlatmak

Daha önce de belirtildiği gibi, etkili bir planlama etkili tadilatın anahtarıdır. Kendinizi yeniliyorsanız, hem daha büyük resme hem de daha küçük parçalara odaklanmanız gerekir. “Bütün parçaların toplamından büyük” ifadesini duymuş olabilirsiniz, aynı stratejiyi ev yenileme projenize uygulayabilir ve evinizdeki her alan için bir yenileme planı oluşturabilirsiniz. Yenileme için bir mimar kiralarsanız, gereksinimlerinizi değerlendirecek ve uygun şekilde yenileyecektir. Bu durumda yetkili olduğunuzdan, gereksinimlerinizi beyin fırtınası yapacak, evdeki her alan için nihai hedefinizi yazacak ve genel hedefe karar vereceksiniz ve sonra şuraya ilerleyin:

Bütçeleme

Evinizi ekonomik olarak yenilemek istediğiniz için, toplam harcama gereksinimine / limitine karar vermeniz önemlidir. Bütçenizde bütçenizi fazla göremeyeceğinizi, bütçenizi hafife almayacağınızı ve daha sonra ihtiyacınız olan şeyleri araştırmaya devam edemeyeceğinizi hatırlamak önemlidir.

Araştırma

Araştırmanıza başladıktan sonra sahip olduğunuz seçeneklerin sayısına şaşıracaksınız. En son teknolojiye sahip bir mağazada sevdiğiniz güzel lamba , başka bir yerden daha düşük bir fiyata satın alınabilir. Bu nedenle, bütçenizi uygun bir şekilde evinizi yenilerken lütfen sevdiğiniz mobilyayı bulmak, istediğiniz boyayı veya evinizde istediğiniz dekorasyonları bulmak için araştırma yaparsanız, malzemelerin çoğunu ucuz bir fiyata bulacağınızı unutmayın. Çevrimiçi alışverişlerden, tasarruf mağazalarından ve ikinci el mobilya dükkanlarından yararlanın ve ne kadar ileri gideceğinizi görün. Evinizi ekonomik olarak nasıl güzelce dekore edebileceğinize dair adım adım talimatlar için lütfen aşağıdakileri okuyun:

Kapılar İlk İzlenimi Yarat

Evinizin ilk izlenimi kapılarınızdır. Kapıyı tamamen değiştiremiyorsanız ve mevcut kapınız iyi durumda ise, kapınızı yeniden boyamalısınız. Kapılar odanızın aydınlatmasını da etkileyebilir ve Dekor mimarı tasarladığı bu harika teknik iç mekandan faydalanabilirsiniz: “Karanlık bir oda ile çalışırken, duvarlarda hangi renk kullanılırsa kullanılır, tavanı, döşemeyi ve kapıları boyarım. Aynı renk ancak yüzde 50 daha hafif. Bir gölgenin çok fazla olması bir alanı boşaltabilir. ”Bu nedenle, bütçenizi yenilerken, eğer kapınızı yeniden boyarsanız, evinizin aydınlatmasını istediğiniz şekilde optimize etmek için evinizdeki ışığın konsantrasyonuna göre farklı renkler kullanmaya çalışın. .

Boya Aydınlatmayı Etkiliyor

Daha önce de belirtildiği gibi, resim aydınlatmayı etkiler ve evinizi yenilerken yeni bir boya tercih edebilirsiniz. Bu durumda zaten bir bütçeniz varsa, farklı renkli paletler satın almak sezgisel görünebilir. Sıkı bir bütçeniz varsa, o zaman siyah beyaz bir paleti tercih edin, evinize modern ve sofistike bir görünüm kazandırır ve beyaz veya siyahla asla yanlış gidemeyeceğinizin garantisini alırsınız.

Küçük Odalar Küçük Bakmak zorunda değildir

Küçük bir ev yapmak için tadilat yapıyorsanız bu amaca ulaşmanın ucuz ve güzel bir yolundan daha büyük görünmek için ayna kullanmaktır. Bu ucuz bir tekniktir ancak zamanının en ünlü mimarlarından biri olan evinin kahvaltı salonunda ayna kullanan  tarafından kullanılır.

Mutfaklar ve Depolama

Evinizi dekore ediyorsanız / tadilat yapıyorsanız, büyük olasılıkla depolama alanınızı dezenfekte etmeye ve en üst düzeye çıkarmaya çalışıyorsunuzdur. Mutfağınızı maksimum kapasiteye getirmek, depolama problemlerinizi asgariye indirmenize yardımcı olabilir. Bunu düşük bir bütçeyle yapabilmek için evinizde geri dönüştürülmüş malzemeden Tadilat ve Dekorasyon mutfak dolapları veya depoları alabilir veya bölgenizdeki tasarruf mağazalarından yararlanabilirsiniz.

Hiç kimse mutfak alanınızı sizden daha iyi tanımıyor ve depolama ihtiyaçlarınız inşa ediliyor Tadilat ve Dekorasyon mutfak dolapları yalnızca tasarruf etmenize ve eski malzemeleri evinizde yeniden kullanmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda tam olarak ihtiyacınız olanı inşa etmenizi sağlayacak. Zaten depolamaya yetecek kadar kabine sahipseniz, mutfağınızın yeniymiş gibi görünmesini sağlamak için bunları değiştirmeniz gerekmez.

Işık Pencerelerden Geliyor