Zemin Kaplama

Zemin Kaplama Döşeme

Yeni ve güzel bir zemin herhangi bir odayı değiştirebilir, doğru seçim Dekor Mimarı evinizi mükemmel şekilde tamamlar. Geleneksel ya da modern, rustik ya da çağdaş, burada Dekor Mimarı evinize ve bütçenize uygun bir renk ve tasarım bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tüm Döşeme Fikirleri

Zemin kaplamaYaşam alanınız için şık döşeme çözümlerimizi inceleyin. İster laminat, ister vinil, mühendislik veya masif ahşap olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi stilimiz var.

Laminat parke
Zemin kaplama
Laminat, uygun fiyata doğal ahşap efekti sunan dayanıklı bir zemin arıyorsanız, mükemmel bir seçimdir. Yoğun aile yaşamları için mükemmel olan laminat parkelerimiz, evinize ve dekorunuza uyacak şekilde çeşitli desen ve renklerde mevcuttur.

 

Vinil Döşeme
Zemin kaplama
Yer Karosu, standart karo efekti ve ahşap efekti versiyonlarında mevcuttur. Hijyenik ve temizlemesi kolay. Mutfak, Banyo veya evinizdeki herhangi bir odaya uygundur ve kolay kurulum için kendinden yapışkanlı destek ile birlikte gelir.

Mühendislik Ahşap Kaplama
Zemin kaplama
Tasarlanmış Ahşap Döşememiz esnekliği ve dayanıklılığı estetik çekicilikle birleştiren her iki dünyanın en iyisini sunar. Her çok katmanlı tahta, sağlam bir yapıya sahip ve gerçekten doğal bir yüzey için gerçek ahşapla süslenmiş. Gerçek Ahşap Üst Katman olarak da bilinir

Masif Ahşap Kaplama
Zemin kaplama
Üstün kalitede gerçek ahşap döşemelerimiz evinize veya ofisinize sıcaklık, güzellik ve zarafet getirecek. Çarpıcı ve zamansız bir karakter sunan masif bir ahşap zemin oluşturmak için meşe, kül, ceviz veya bambu arasından seçim yapın.

Mutfak Kaplama
Zemin kaplama

Mutfağınıza uygun döşeme çeşitlerimiz, evinizi dost canlısı bir hisle güncellemenize yardımcı olur.

Banyo Kaplama
Zemin kaplama

Banyo parke yelpazemiz neme dayanacak ve harika bir görünüm sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yer karoları
Zemin kaplama

Tamamen pratikten çarpıcı ve eşsiz olana kadar, yer karosu çeşitlerimiz eviniz için istediğiniz efekti elde etmenize yardımcı olacaktır. Kişiliğinizi ve yaşam tarzınızı yansıtmak için çok çeşitli renk, boyut ve desen arasından seçim yapın.

Çini Etkisi Laminat Parke
Zemin kaplama
Doğal bir taş görünümü elde etmek için uygun bir yöntem sunarken laminatın sıcaklığı ve pratikliğinden faydalanırken, bu harika bir seçimdir. Odanızı ve yaşam tarzınızı tamamlamak için renk, doku ve bitiş seçeneklerimizden birini seçin.

Yeni yer döşemenizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru döşemeyi seçmek önemlidir. Yelpazemiz genel amaçlı döşemenin yanı sıra laminat ve gerçek ahşapta yüzer zeminler için premium, yüksek performanslı seçenekler içerir.

Zemin Kaplama Araçları ve Aksesuarları

Renk uyumlu döşeme kaplamaları ürün gamımız seçiminize mükemmel bir şekilde uyum sağlarken, bakım yelpazemiz zemin kaplamanızı yepyeni tutmanıza yardımcı olacaktır.

Zemin altı ısıtma
Yerden ısıtma sistemleri evinizi ısıtmak için etkili bir yoldur. Evinizde ekonomik bir sıcaklık oluşturmak için elektrikli veya su yerden ısıtma sistemleri arasında seçim yapın. Bir elektrik sisteminin kurulması daha kolaydır, ancak bir su sistemi daha düşük işletme maliyetlerine sahip olacaktır ve evinizin bir gaz kaynağına sahip olmasını gerektirir.

Halı 
Uygun fiyatlı, çok yönlü ve takılması kolay, halı ve mantar karolar yelpazemiz yoğun ofisler ve aile evleri için idealdir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak çekici ve renkli bir zemin oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi renk ve doku sunuyoruz.
Daha fazla oku

Kereste Kaplama
Fitillerden Yapısal Döşeme, masif ahşaptan yapılmıştır ve modern ev için idealdir.  yumuşak tahta döşememizin kurulumu kolaydır ve yeni döşeme tahtaları için mükemmeldir.

Sunta Kaplama

Sunta yer döşemelerimiz neme dayanıklı, dilli ve oluklu olup hızlı kurulum için ve daha sonraki yer döşemeleri için pürüzsüz zımparalanmıştır.