Hizmetlerimiz


Boya Badana

Boya badana yapmadan önce eşyaları muhafaza etmek için toparlayıp koruma örtüler ile koruyoruz süpürgelik ve kapıları maskeleyip yerleri mavi örtüler ile kaplıyoruz kırık çivi çatlak yerlerin tadilatı kazınması gereken bölgeleri kazıyıp tadilat yapıyoruz boya badana işlemlerine başlıyoruz işimizi bitirip temizliği yapıp size teslim ediyoruz.

İtalyan Boya

İtalyan boya; dekoratif boya ve efekt boya ile hemen hemen aynı ürün grubunu kapsamaktadır. Venedik kökenli olan İtalyan boyalar, özellikle iç mekanlarda tercih edilen, uygulandığı yüzeye dekoratif bir görünüm katan modern bir boya türüdür.

Sedef Boya

Sedef boya; metalik boya ve simli boya gibi bir son kat iç cephe efekt boya türüdür ve ismini içerdiği sedef pigmentlerden almaktadır. Bu sedef pigmentler sayesinde boya, ışığa göre değişkenlik göstermektedir. Duvar, sıva, brüt beton ve ahşap yüzeylerde, uygun astarı ile beraber uygulanmaktadır

Çıta Hizmeti

Çıtalama tanım olarak, duvar çıtası veya dekoratif amaçlar için kullanılan basit bir poliüretan şerididir (veya bazen ahşap, alçı veya başka bir malzemeden). Düzenli kanalları veya çıkıntıları vardır ve düz, kavisli veya her ikisi birden olabilir. Çıtalar, bir yüzeyden diğerine geçiş olarak kullanılır.

Asma Tavan

Asma tavan, mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim. Mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bu sistem alçıpan ya da dekoratif paneller ile sonlandırılır.

Gergi Tavan

Gergi tavan kumaşı nedir? Halk arasında sıklıkla germe tavan olarak bilinen gergi tavan farklı aydınlatma sistemleri sunan dekoratif bir yapıdır. Daha çok tavanda ve duvarda tercih edilen bu gergi tavanların kumaşları kolayca deforme olmayan,sağlam, kaliteli ve üzerine baskı yapılabilen ithal bir kumaş tercih edilir

Alçıpan Uygulaması

Alçıpan duvar, zemin ve tavan arasına kurulan metal iskeletin üzerine alçıpan panellerin montaj edilmesi ile oluşturulan taşıyıcı olmayan bölme duvar sistemidir. Pratik ve hızlı bir sistemdir. Gerektiğinde kaldırılabilir.

TV Ünitesi

Adında anlaşılacağı üzere tv ünitesi televizyonu yerleştirmeyi düşündüğümüz her yerde kullanılabilir. Buralar evimizin salonu, yatak odası, mağazada tv bulunan yerler, ofisimiz veya restaurantlarımız olabilir bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır