İç Dekorunuzda Bej Nasıl Kullanılır

Ev tasarımları söz konusu olduğunda, beni yanlış anlamayın. Evimin etrafında iyi bir renk sıçramasını seviyorum. Burada elma yeşili bir vurgu duvarı, orada turuncu bir atma yastığı … Bu renkler bir evin canlı ve enerjik hissetmesine yardımcı olur. Ancak bazen, ev dekorunun sanal gökkuşağını dengelemeye yardımcı olmak için bej gibi basit bir nötr tondan daha iyi bir şey yoktur.

  • marshall boya renkleri kum beji,
  • boya renkleri kum beji,
  • marshall iç cephe kum beji,
  • kum beji boya renkleri,
  • filli boya kum beji rengi,
  • fawori boya kum beji,
  • kumsal beji boya,
marshall boya renkleri kum beji,
boya renkleri kum beji,
marshall iç cephe kum beji,
kum beji boya renkleri,
filli boya kum beji rengi,
fawori boya kum beji,
kumsal beji boya,

Tam anlamıyla beni zorlayana kadar bejin gerçek güzelliğini gerçekten anlamadım. Eski evimizi satmak için haftalar ve haftalar yenilenen eski boyayı dahil ettikten sonra, kullanışlı boya fırçamı bir süre emekli olmaya karar verdim. Yeni evime taşındığımda hissettiğim dehşeti hayal edebiliyorsun ve her bir duvar bejdi. “Ugh. Portakal yok mu? Bu sıkıcı ev dekoruyla benimle dalga geçiyor olmalısın! ” Düşündüm.

Neyse ki, renk hızlı bir şekilde üzerimde büyüdü ve yeni evimdeki tüm bejlere maruz kalmasaydım, bana hiç gelmeyecek yeni iç tasarım fikirleri düşünmeye başladım. Hiçbir zaman, çok yönlü ve sakinleştirici bejin ne olduğunu fark ettim. Ve ben yalnız değilim. İç mimarlar, modern monoton bir görünüm yaratmak için tüm bej tonlara dönüyor.

Buna deve, açık kahverengi, bisküvi veya kahve deyin, ne olursa olsun, bej genellikle gitmenin yoludur.

Perdeler

Meşgul perdeler, bir odanın büyük şömine veya güzel açık büfe gibi özelliklerinden uzaklaşmaya meyillidir. Pencerelere ekose, çiçek veya soyut tasarımlar eklediğiniz anda, gözlerinizin gittiği yer burasıdır.

Bir set (veya daha fazla) veya katı veya hafif desenli bej perdelere yatırım yapın. Hava akışını en azından pencerelerin içine ve dışına tutmaya yardımcı olmak için çift astar arayın.Görünüm

marshall boya renkleri kum beji,
boya renkleri kum beji,
marshall iç cephe kum beji,
kum beji boya renkleri,
filli boya kum beji rengi,
fawori boya kum beji,
kumsal beji boya,

Şimdi, birisi oturma odanıza girdiğinde, perdeler alanı ezmeden aydınlatacaktır.

Kilim ve Halılar

Halılar ve alan halıları bir odanın birbirine bağlanmasına yardımcı olur. Ancak, yaşam alanları gibi yüksek trafikli odalarda birbirleriyle yarışan birden fazla deseniniz olduğunda, halı ortak payda haline gelir.Görünüm

Hangi bej rengini kullanmayı seçerseniz seçin, hav yüksekliğini göz önünde bulundurun. Daha kısa ipliklerin bakımı daha uzun olanlardan daha kolaydır ve daha sağlamdır. Ayrıca, yığın, çok meşgul görünmeden, modernden lükse kadar bir odanın hissini önemli ölçüde değiştirebilir.

döşeme

Sandalye ve yastık gibi aksan parçalarında büyük bir geometrik desen hayranıyım, ancak telaşlı, cesur bir kanepe veya kesit oturma alanlarınızı aşırı kalabalıklaştırabilir. Daha büyük bir mobilya parçası için bir döşeme rengi ararken, bejden daha iyi bir yol yoktur.Görünüm

Bir gölge seçtikten sonra, kaplama seçimine göz atın. Derinin yumuşaklığını veya dimi yapısını tercih edin, genellikle aradığınız şeyi tercih ettiğiniz renkte bulabilirsiniz.

Boya

Bej boya her zaman çok sıkıcı görünüyordu, ancak her oda için ideal bir zemin. Duvarlarınıza parlak bir renk veya duvar kağıdı eklediğinizde, birçok ev sahibi, ona uygun dekor, sanat, fotoğraf, çerçeve ve daha fazlasını arama eğilimindedir. Bazı durumlarda, mevcut duvar süslemeleri koleksiyonunuz çizgili veya turuncu bir duvar için en uygun olmayabilir.

Bej bej.Görünüm

Bej renkli bir duvarla, duvarınıza istediğiniz her şeyi ekleyebilirsiniz, çünkü her şeyle eşleşir.

Ekstralar

Evinizde, abajurlardan dış mekan mobilyalarına, tezgahlara, backsplashes’e ve daha fazlasına kadar geniş bej aksanlara sahip olma şansı vardır.

Tüm bu bej ile iki yoldan birine gidebilirsiniz. Modern bir görünüm elde etmek isteyen birçok ev sahibinin yaptığı tüm renk paletinizdeki beigleri kullanarak her şeyi hafif ve nötr tutmaya karar verebilirsiniz.Görünüm

Veya bej rengi bir üs olarak kullanabilir ve oradan kendi renkli parlamalarınızı ekleyebilirsiniz.Görünüm

Bej kesinlikle bir geri dönüş yapıyor, bu yüzden bej duvarları ve düz bir tezgahı olan bir eve taşınırsanız üzülmeyin. Bunu inşa edebileceğiniz bir tuval gibi düşünün!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219