İnanılmaz Mavi Siyah Beyaz Sarı Salon

İçlerinde farklı renkler bulunan alanlar özellikle ilginçtir. Esas olarak, bu renklerin gerçekte birbirleriyle ne kadar uyduğunu görüyoruz. Birbirlerini tamamlamaları veya birbirlerini itmeleri, kullanılan rengin miktarına bağlıdır. Bir rengin çok fazla olması, tüm renk düzenine hakim olabilir veya başka bir rengin çok az olması diğerinin boğulması anlamına gelebilir. Böyle durumlarda onları dengelememiz gerekir.

Bugün sizin için serin, renkli, mavi, siyah, beyaz ve sarı renklerini gösteren bir listemiz var. Bu oturma odaları, gökyüzünün güzelliğini, güneşi ve aradaki hemen hemen her şeyi nasıl getireceğinizi gösteren harika örneklerdir. Aşağıda göreceğiniz fotoğraflar, içlerinde bulunan renklerin miktarına göre değişir, ancak birleşik girişin her biri için iyi çalıştığını görürsünüz. Onları kontrol et!

Bu oda kesinlikle alanın beyaz olmasıyla aydınlık. Vurgu mavisi ve sarıya yastık ekleyerek bu alana güneşli bir his kattı. Ayrıca, arka planda siyah ağaç dallarına dikkat edin.

Bu, bu listedeki en sevdiğim fotoğraflardan biri olabilir, çünkü kanepe için kullanılan mavinin derin rengini ve gözlerle oynayan alan kilimini seviyorum!

Oturma odanıza bir kuyruklu piyano eklemek, mekanınızın klasik görünümünü tamamlar.


 1. Siyah ve sarı
  Siyah ve sarı renkli her zaman göz alıcıdır ve bu durumda – beyaz ve mavi duvarlar sarı renkte göze çarpacak kadar incedir.
 2. Çağdaş Şömine
  yan sandalyeler
  Bu oturma odasının başka açıları var, ama sanırım bu benim için en iyisi çünkü yan koltuklarda detayları göstermek istedim.
 3. İnek İçi Boş
  en az sarı

Bu oturma odasında çok az sarı renktedir, ancak bu alan için iyi sonuç verir. Benim için bir başka çarpıcı kraliyet mavisi kanepe.

Bu oda çoğunlukla siyah beyazdır ve biraz sarı ve mavi renk ekleyerek bu çarpıcı alana bir miktar renk katar.

Lambalar için mavi gövdeler, iki sarı kanepe ve siyah vurgu sandalyemiz var. Kişi daha ne isteyebilir?

Sarkıt ışığın benzersiz ve ilginç olduğunu düşünmüyor musunuz? Bence öyle ve yan taraftaki masa lambasına dikkat edin.

Parker Residence, sergiledikleri tüm Afrika ilham ürünlerinden dolayı eşsiz bir alana sahip.

Şömine ve televizyon bu odadaki tek yer orası siyah olabilir ama kesinlikle bir fark yaratıyor.

Bu alan çoğunlukla kahverengi ve sarı renktedir – ancak bir mavim mavi renk eklemek, beyaz ve siyahın bu odayı konforlu ve rahat kıldığından emin.

Masanın üzerindeki sarı ve siyah vazolara dikkat edin. Sanırım bu alanda, süptil olabilen, ancak elbette güzel olan sadece onlar var.

Bugünün renk kombinasyonunda tüm renkleri olan bir kır evi! Onu seviyoruz!

Şu anda olmak için oldukça rahat bir alan. Bu alan küçük olduğunda bile, oturma odasındaki her şey gerçekten işe yarıyor!

Bu oturma odasında daha fazla renk var. Oldukça eklektik, ama iyi çalışıyor. Ne düşünüyorsun?

Renk kombinasyon listemizde ihtiyaç duyulan her şey bu salonda mevcut – ayrıca griler ve kaşlar da var, bu alan şaşırtıcı!

Perdelerin ucunda siyah süsleme, mavi yastık kılıfları, sarı boya ve beyaz duvarlar artı gümüş sandalyeler – beni çekecek kadar, ya sen?

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir kombinasyon – bu alan basit ama bu sadece göze değil aynı zamanda oturmak için de rahat görünüyor.

İşte bu listedeki son fotoğrafımız – bu açıda size mavi, siyah, beyaz ve sarı renk kombinasyonunu gösterebiliriz. Bu alanı nasıl buldun?

Yani orada var! Mavi, siyah, beyaz ve sarı oturma odaları listemiz! Vintage dekorlar aynı zamanda kombinasyon nedeniyle insanları ilgilendiren eşsiz mekanları sergilemenin iyi bir yoludur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com