Kahverengi enza home misafir odasi

  • enza home misafir odasi,
  • enza oturma grubu,
  • enza oturma odası,
  • misafir odası dekorasyonu,
  • yataklı oturma odası takımları,
  • ikinci el oturma odası takımı,
  • oturma odası yemek takımı,

Belirli bir renk şeması, oturma odanızın havasını gerçekten ayarlayabilir. Kalın ya da parlak renkler kullanarak ya da hafif ila çıplak renkler kullanarak rahat edilebilecek. Bugün, tasarımcıların veya ev sahiplerinin mekanlarda gerçekten rahat olmasını amaçlayan oturma odalarının fotoğraflarını görüyor olacağız, içinde kullanılan renk şeması ile. Duvarların renklerinden, mobilya renklerine, mobilyalara ve hatta döşemelere, istedikleri hissi oluşturmak için toprak tonlarını farklı tonlarda nasıl kullandıklarını fark edeceksiniz.

Bu renk düzeninde oturma odaları oluşturmak, yukarıda da belirttiğimiz gibi amaç, rahatlatıcı ve rahatlatıcı bir yaşam alanı oluşturmaktı. Toprak renkleri, odaların da sıcak ve misafirperver görünmesini sağlayabilir. Burada, odaları için vurgu renkleri kullanan fotoğraflar olmasına rağmen, buradaki odaların çoğu, sakinlik ve rahatlama bölgesinde olmayı seçti. 15 Rahatlatıcı Kahverengi ve Tan Salon Tasarımlarının listesi!

Bu siyah ve beyaz geometrik baskı perdeleri, tavandaki güzel Fransız kapılarını ve travers penceresini çerçeveler. Bu seçim çok daha başarılı, bir tanesi açılışın yüksekliğini kusursuz bir şekilde vurguluyor.

Mocha renkli bu oda, tonda mükemmel bir ayrıntıya sahiptir. Chinoiserie ve tarçın tonlu baskılar, oturma düzeninin arkasında mükemmel bir odak noktası oluşturuyor.

Bir uzay çağı sehpa ve çağdaş sandalyeler bu geniş oturma odasına bir James Bond elemanı sağlamaktadır.

Oturma odası eklektik bir cennettir, vintage bir metro işareti, keten astarlı kanepe, özel bir kokteyl masası ve vintage şeker kalıpları ile rahat tutarken biraz endüstriyel kenar sağlar.

Televizyon konsolunun mobilyalarla eşleşmesini seviyoruz – bu her zaman oturma odalarının planlanmasında geçerli değil.

Zengin derin renkler ve dokular ile eklektik bir oturma odası, çalışma odası ya da aile odası. koleksiyonundan lüks bir kanepe, Romo tarafından zengin kadife döşemeli.

Soluk mavi renkte ince şam desenli bu metalik duvar kağıdı, aile oturma odası için çarpıcı bir odak noktasıdır. Kahverengi deri kanepeler davetkar bir his verir.

Sıcak kahverengi ve doğal yeşillikler bu oturma odasına rustik, doğal bir his verir. Açıklama duvar kağıdı görünümünü birlikte çeker.

Bu aile odası esnek sedirler ve masalarla döşenmiştir, böylece eğlencelidir. Ek konuşma grupları için taşınabilecek tekerlekler üzerinde bir kanepe var.

Buradaki eşsiz yarı daire döşemeli tabureleri seviyoruz. Ayrıldılar, bu sehpanın etrafına güzel bir şekilde dizildiler. Ama aynı zamanda Osmanlı büyüklüğünde bir parça için onları bir araya getirerek kullanabilirsiniz.

Kahverengi deri koltuk, odun sobası ve geçme çizgileri ile çeklerin karışımı ile anahtar parçalarını geleneksel tutun, ancak beklenmedik ayrıntılarla eğlenceli bir not ekleyin – bu kuş baskı kağıdı ve uyumsuz saat ekranı gerçek konuşma noktaları.

Bu oturma odasının duvarların, mobilyaların ve mobilyaların renginden dolayı ne kadar temiz ve sakin olduğuna dikkat edin. Ve küçük bir deniz mavisi popuyla, bu oturma odası gerçekten çok etkileyici oldu!

Açık ve koyu renkli ahşabın renk kombinasyonu bu salonda belirgindir ve mobilyaların ve perdelerin renginin bu odayı ne zaman sakin ve göze canlandırıcı hissettirdiğini bile fark edin.

Bu oturma odasının, bir alanın birbiriyle nasıl renklenebileceğini ve gerçekten güzel olabileceğini merak etmemizi sağlayan tuval rengi.

Samimi oturma alanları, bu oturma odasında eğlenmek için rahat alanlar yaratır. Mobilya yerleştirme ve nötr kaplamalar kesinlikle görüşü odak noktası haline getirir.

Rahatlatıcı Kahverengi ve Tan Oturma Odası Tasarımı taraması çok davetkar ve misafirperverdir. Nötr renkler olarak, kahverengiler ve lekeler gözler üzerinde kolaylaşabilir, özellikle birisi zorlu bir günden eve geldiğinde ve sadece rahatlamak istediğinde. Kahverengi ve ten rengi toprak tonlarıdır, bazen ekstra derinlik için bir miktar gri eklenir; kesinlikle sıcak ve rahat hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com