Kahverengi, Mavi ve Turuncu ile Çarpıcı Salon Tasarımları

Kahverengi, Mavi ve Turuncu ile Çarpıcı Salon Tasarımları
Bazen, oturma odalarımız bir yüzeye ihtiyaç duyduğunda, duvarların rengini değiştirmeyi ya da duvar kağıtlarını değiştirmeyi düşünürüz, ancak bazen mobilyalarınız ve dekorlarınız için daha fazla renk eklemek hile yapar. Canlı renklerin kullanımı, yalnızca mekanınıza daha fazla drama eklemekle kalmayıp aynı zamanda evinizi ziyaret etmek ve görmek isteyenlere vermek istediğiniz bir hava yaratır!

kahve krem salon dekorasyonu
kahverengi koltuk takımı dekorasyonu
kahverengi salon takımı
kahverengi koltuk takımı kombinleri
evim şahane kahverengi koltuk takımı
kahverengi koltuk takımına uygun halı
kahverengi koltuklara ne renk duvar boyası gider
sütlü kahve koltuk takımı dekorasyonu

Bugün için Kahverengi, Mavi ve Turuncu Muhteşem Salon Tasarımının bir listesini hazırladık. Belki yastıklar, duvar boyası, dekor, hatta halılar. Önemli olan, onları yaşamak için daha güzel ve gerçekten güzel hale getirmek için oturma odalarının içindeki hissi yükseltebilmemizdir. Sizin için sahip olduğumuz fotoğraflara bir göz atın!

oturma odası-mavi-turuncu

Bu Aile Odası, dekoru ve mekanın tamamında kullanılan kumaşlar açısından geleneksel görünüyor, ancak koyu tavan ve beyaz duvarlar sayesinde, mobilya ve dekor odayı gerçekten güzelleştirdi!

Balonun asılı sandalyesini gerçekten tüm odanın ifadesini vererek buluyoruz. Oldukça geleneksel bir evi günümüze dönüştürüyor – ev gibi ve şık bir şey!

Bu neredeyse eklektik yaşam alanı sizin için ne kadar güzel? Onlar kahverengi, mavi ve turuncu en canlı renkleri süper çarpıcı görünüyor!

Rahat ve Renkli Oturma Odası

Ovalarla eşleştirilmiş baskılı yastık kılıflarını kesinlikle çok seviyoruz – turuncu ve mavi. Tavan dekoru, coziness görünümünü ve rengarenk görünümünü tamamlamak için gereken kahverengi bir vurgu görevi görür.

bu alandaki tüm renkleri bu kadar güzel göstermek için muhteşem bir iş çıkardı! Eklektik his ve modern dokunuş elbette bu oturma odasını gören herkesi hayrete düşürdü!

Mavi renkli Osmanlı ve sandalyeler beyaz duvarlarla harika görünüyor. Oturma odasının diğer tarafında, farklı tonlarda ve malzemelerde güzel görünen kahverengi renkli mobilyalarla eşleşen mavi bir duvar var.

Bu ev gerçekten de başlı başına bir ihtişam. Görünümü dışarıdan harika, ve düşündüğünüz zaman, iç mekanlar bile başlı başına harika bir manzara! Eğlenceli ve şık renkler uzaya çok yakışıyor.

Bu sade oturma odası, kulelerdeki, tablolardaki ve hoş televizyon konsolundaki sanatsal tasarımlara bakarak kültürlerini daha fazla görmemizi sağladı.

İşte bir diğer güzel ilham oturma odasının başka bir örneği. Baskılı şezlong, renkli atma yastıklarıyla büyüleniyor. Mavi duvarlar ve bu alandaki sevimli süslemeler odayı büyülüyordu.

Bu şık bir oturma odası. Minderler için düz renkli kumaşlarla, alandaki eksik baskılar için yapılmış yastıklar. Merkez masa kesinlikle çağdaş ve gerçekten çok hoş.

Bu yaşam alanındaki renkler için parlak seçimler bu odayı gerçekten eğlenceli ve biraz da korkak yapıyor. Koyu renkli mobilyalar, duvarlara ve dekorlara uygun renkleri etkisiz hale getirir.

Oda
duvar rafları

Bu, duvarlarla iyi bir şekilde kullanılan bir tasarım. Nicole Helene Designs, şöminenin tüm duvarına yapıldığından emin olarak, manto ile duvarın bir ucundan diğer ucuna raflar oluşturularak faydalıdır.

Tasarımcının bu oturma odasında nasıl renk engelleme kullandığını seviyoruz. Baskılarda çok daha az düz ve dünyevi renklerle dolu. Temel olarak buradaki baskıları ekleyen alan halısı.

Bu oturma odasını görünce eğlenceli, canlı ve sade bir mutlu görüyoruz. Bu mekan, herkesin her gün görmeyi çok isteyeceği bir yer.

Oturma Odası
mavi turuncu

Kim sahildeki evleri sevmiyor? Bu boşluk belki de plaj hayatını nasıl yaşayabileceğin yaşayan bir örneği! Mavi olanları basmış mavi ve beyaz yastıklarla eşleştirilen mavinin kraliyet rengini seviyoruz! Bir bakışta bile lezzetli görünüyorlar!

Bu liste ne kadar eğlenceliydi? Bu renklerin nasıl kullanıldığı ve birlikte ne kadar harika göründüklerine dair örnekleri göreceğinizden emin olduk. Kahverengi, Mavi ve Turuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com