Kahverengi ve Mavi Oturma Odalarının 15 İlginç Birleşimi

  • acı kahve koltuk takımı,
  • sütlü kahve koltuk takımı,
  • krem kahve koltuk takımı,
  • kahverengi koltuk takımı,
  • koltuk takımı kahverengi,
  • koyu kahve koltuk takımı,

Ne zaman kahverengi ve maviyi birlikte görsek, ne hatırlıyorsun? Sıcak kahverengi ve soğuk mavinin karışımı doğal hissediyor – dünyayı ve gökyüzünü düşünün. Özellikle sanat ve tasarım endüstrisinde çok görünen iki basit kelime. Bu renkler doğru miktarlarda bir araya getirilmediğinde, aşırı derecede zorlu olduğuna inanıyoruz, ancak doğru miktarda ve doğru yerlerde olduklarında, özel ve güzel olduklarına inanıyoruz.

Bugün, size bu harika combo hakkındaki fikrinizi değiştirmenizi sağlayacak 15 İlginç Kahverengi ve Mavi Oturma Odası Kombinasyonu resimlerini göstereceğiz! Kahverengi, nötr renkler olarak hemen hemen herhangi bir renkle iyi karışır, ama mavi düşündüğümüzde – belki kraliyet mavisi? İkinci düşüncelerimiz var ama bu fotoğraf setinde değil. Bir şeyin kesin olduğunu söyleyebiliriz: Zengin bir kraliyet mavisi ve bitter çikolata özellikle güncel. Aşağıdaki fotoğraflara daha yakından bakalım.

kahverengi mavi oturma odaları

Beyaz kanat koltukları eklenerek kahverengi ve mavinin görünümü tamamlandı. Bu oturma odasında da açıkça görüldüğü gibi, sandalyelerin, tavanın ve halı gibi detayların beyaz olarak kullanılması, renkler birbiriyle eşleşti.

Taze kıyı mavisi, ılımlı tonlarda vurgu olarak güzelce kullanılan eserler. Bu odada, duvarlar, döşeme ve mobilyalar için planın temeli olarak beyaz ve orta kahverengi kullandık, daha sonra havadar ve davetkar bir yaşam alanı yaratmak için güneşle ağartılmış bir denim renk tonunda kumaşlar ve aksesuarlar ekledik.

Bu odadaki çarpıcı şam baskısındaki duvar kağıdı ihtişam hissi veriyor. Baskı odanın etrafındaki mobilyalara tekrarlanır. Görünüm, büyük aynalar ve sedef lambaların annesi ile tamamlandı.

Sadece bir düşünce, ters duvar ve vurgu renkleri – vurgu ve aqua mavi duvarlar gibi koyu kahverengi. İlginç değil mi?

Duvarların pencerelerindeki renklerinin, mobilyaların tuğla duvarlarını tamamladığı konusunda hemfikir değil misiniz? Bu resimde kahverengi ve mavinin kombinasyonu oldukça sakinleştirici ve canlandırıcıdır.

Turkuaz İç Tasarım

proje alanlarının geri kalan kısmının tonunu ayarlamak için salon alanının tasarımını kullandı. Turkuaz ve macenta vurgularla süslenmiş, retro-modern bir görünüm şaşırtıcı geliyor, ama onun yönünde göze hoş geliyor.

Okyanus manzaralı bir dairede, sahil renkleri içeren şık ama sıradan Çağdaş ile geçişi karıştırmak. Bu daire

kahverengi mavi oturma odaları

Klasik A çerçevesinden ilham alan minimal ancak konforlu bir çağdaş tasarımla sonuçlanan sakin bir geri çekilme istediler.

Siyah beyaz bir halı, deniz ilham alan bu odada güçlü bir seçimdir. Bu çizgili model halılarına ve halısına benziyor.

Mavi ve yeşil vurgular ve bol miktarda doğal ışık alan eğlenceli, taze ve davetkar bir geçiş alanı.

Bu oturma odası için renk şeması biraz birleştirilmemiştir, ama içinde ellerimizi tutamayacağımız bir şey var – bu oturma odası kesinlikle çok güzel, işlevsel ve zevkli!

Kanepenin sahip olduğu rengin zenginliği inanılmaz. Bu iyi bir şey olan zemini tezat oluşturuyor ancak bir kez daha yakından baktığınızda, oda muhteşem!

Oturma odasında deniz mavisi ve kahverengilerle gitmek için alçak tüylü halıya dikkat edin. Mükemmel kombinasyon, aynı fikirde değil misiniz?

Estetik. Fransız mavi sandalye / kanepe açılan w / nötr paletini seviyoruz!

Bu kraliyet mavisi kesit, sarı desenli pencere panellerinin önünde harika görünüyor. Bu kadar çok pencereye sahip olmak ne güzel olurdu! Doğal ışık bu karanlık kanepenin parlamasını sağlar.

Şimdi bu çarpıcıydı! Size sunduğumuz Brown ve Blue Living Rooms’un 15 İlginç Birleşimi, kombinasyonun kullanılması ve hepsine gösterilmesinde doğru kararı veren fantastik tasarımcıların ve dekoratörlerin harika yarattıklarından bazılarıydı! Yukarıdaki resimlerin tümü, sahip olduğumuz başka bir listedeki fotoğraflarımız olduğu için ilgi çekici – kahverengi salonlar , evinizde olduğundan daha fazla nötr kalmanıza neden oluyor, kontrol edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com