Kare Görüntüler İçin Duvar Nişleri

Paylaşmak önemsemektir!

Garip duvar oyuklarınız varsa ne yapmanız gerektiğini karıştırın. Özellikle garip olan köşelere tipik olarak ya işlevde ya da dekorasyonda hizmet eden duvar nişleri denir. Burada göstereceğimiz harika fikirlerimiz var Size Kare Görüntüleri İçin Ekstra Bonus Sağlayan Ultramodern Duvar Nişleri.

Tuz ve Biber Saklamak İçin Mükemmel Bir Yer

Tuz ve karabiber saklamak için mükemmel bir yer, Size Kare Görüntüleri İçin Ekstra Bir Bonus Sağlayan Ultramodern Duvar Nişleri
Kaynak

Fırınınızın üzerine spotu iyi bir şekilde koyarak mutfağınızda daha pratik bir fonksiyona sahip olacaksınız. Bu niş, alınması kolay zeytinyağı, biber ve tuz için günlük yemek pişirmek için kullanılır.

Duvar Nişleri Yatak Odasında Alan Yaratır

Duvar nişleri, size kare görüntüleri için ekstra bir bonus sağlayan ultra modern duvar nişleri yatak odasında alan yaratır
Kaynak

Bu duvar niş fikri, genç kızınızın yatak odası için en iyisidir. Rahat ve özel bir hisle benzersiz bir ikiz yatak yerleşimi yaratır. Ayrıca, kitapların ve diğer kişisel eşyaların saklanması için alan yaratan, biri yatağın başında, diğeri ayakta iki küçük oyuk daha vardır.

Çift Görev Duvar Nişleri

Çift görevli duvar nişleri Size Kare Görüntüleri İçin Ekstra Bir Bonus Hizmet Eden Ultramodern Duvar Nişleri
Kaynak

Bu çift görevli duvar nişleri, her biri kişisel fotoğrafları ve yemek kitaplarını sergilemek için mükemmel olan iki yan duvar nişleri sunar.

Mini Giriş için Nook Depolama

Size Kare Görüntüleri İçin Ekstra Bonus Sağlayan Mini Giriş Yolu Ultramodern Duvar Nişleri için Nook Depolama
Kaynak

İşte taç kalıplama ile oyulmuş süper dar bir duvar nişinin resmi. El çantaları ve şapkaları küçük bir giriş yolunda saklamak için mükemmel bir yer yaratır. Siyahı ile kuytu köşeyi vurgular ve kiri herkesin seveceği yerde gizler.

Derin Niş Ev Kitaplığı

Size Kare Görüntüleri İçin Ekstra Bonus Sağlayan Derin niş ev kütüphanesi Ultramodern Duvar Nişleri
Kaynak

Bu niş resmi, oturma odası duvarlarından zıt bir renge sahiptir. Odanız için süper davetkar ve daha belirgin hissettiren küçük bir niş yaratır.

Modern Tarz Oturma Odasında İki Kazanan Duvar Niş

Modern tarzda bir oturma odasında iki kazanan duvar nişi, Size Kare Görüntüleri İçin Ekstra Bir Bonus Sağlayan Ultramodern Duvar Nişleri
Kaynak

Bu fikri otomatik olarak iki duvar nişiyle seveceksiniz. Oturma odanız için ekstra rahat bir havası olan tomruklar için bir oyuk vardır. Bu arada, evinizin en güzel manzarasını sunan bir pencere oturağı köşesi var.

Küçük Bir Ev Ofiste Garip Köşe

Küçük bir ev ofisinde tuhaf köşe Kare Görüntüleri İçin Size Ekstra Bir Bonus Hizmet Eden Ultramodern Duvar Nişleri
Kaynak

Bu küçük yatak odasındaki bu garip duvar nişi, bütün için benzersiz bir sunum gösteriyor.

Uyuyan Çatıya Duvar Nişi

Kare Görüntüleri İçin Size Ekstra Bir Bonus Hizmet Eden Çatı Katı Ultramodern Duvar Nişlerine Duvar Niş
Kaynak

Bu mini açık çatı alanı, şimdiye kadarki duvar nişleri için en iyi simge olabilir. Bu alan uyku köşesine dönüştürülmüştür. Bu girintiler, valizler ve spor malzemeleri için en iyisidir.

Paylaşmak önemsemektir!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219