KENDİ SAHİL EVİNİZİ YENİDEN NASIL DEKORA EDEBİLİRSİNİZ

KENDİ SAHİL EVİNİZİ YENİDEN NASIL DEKORA EDEBİLİRSİNİZ

Bu yıl plajlarla dolu lüks bir tatile çıkabilmeyi, ancak vaktinizi veya daha kötüsünü yaşamamayı dilediniz mi? Peki, kendi evinizde bir sahil kenarı tatilinin keyifli hissini yeniden yaratmaktan alıkoyan ne? Aslında, bu kolay yönetilen  plaj evi dekor fikirleriyle , sahilden ne kadar uzakta olursanız olun, evinizin dışına bir ayak bile atmadan, evinizin görünümünü rahat ve şık bir plaj evine dönüştürebilirsiniz. Ve daha da iyi bir haber, bu sahil evi dekor fikirlerini, evinizde cömert bir kıyıdan kaçış hissi uyandırmak için evinizi yükseltmek ve yükseltmek için kendi DIY projenizi başlatmak için bir referans ve başlangıç ​​noktası olarak kolayca kullanabileceğinizdir – ne olursa olsun nerede yaşıyorsun.

Biraz beceriklilik, ilham ve hayal gücü ile evinizi büyüleyici bir plaj evi dekoru hissiyle kolayca ve uygun bir şekilde dönüştürebilirsiniz, neredeyse ‘tema üzerinde’ olan parçalara küçük bir servet harcamak zorunda kalmazsınız. Evinize uygun plaj evi dekor fikirleri elde etmenin anahtarı, renk seçiminiz ve mobilya stillerinizle birlikte ayrıntılara gösterdiğiniz ilgiden kaynaklanmaktadır. Bunlardan herhangi birini yanlış anlarsanız, öngördüğünüz istenen plaj stili görünümüne kavuşabilirsiniz.

PLAJ EVİNİZ İÇİN DOĞRU RENK SEÇİMİ

Plaj evi dekor fikirleri söz konusu olduğunda, her bir plaj evinin, ev boya rengi nive renk şema seçiminizi etkileyebilecek kendine özgü aydınlatma armatürleri, mobilyaları ve donanımları vardır . Bu nedenle, mükemmel bir renk paleti plaj evinize getirmek için olmazsa olmazdır, bu da sizi zorluklardan ve öngörülebilir bir görünümden kurtarır. Kıyılardan esinlenen renkler plaj evleri için harika olsa da, eviniz için kullanılacak en iyi boya rengi hakkında sizi bilgilendirmek için güneş, deniz dalgaları ve plaj atmosferinin rahat hissinden ilham alabilirsiniz.

Ancak, renk seçiminiz ne olursa olsun, sörf ve kum karışımı içinde kaynaşmak en iyisidir. Mükemmel rengi seçmenin sırrı ilhamla başlamaktır. Ardından, seçtiğiniz rengi ana hatlarıyla belirtin. Herhangi bir dekor yönünde olduğu gibi, anahtar hem benzersiz bir renk şeması hem de uzun vadede modern ve çekici olanıdır. Bununla birlikte, işte plaj eviniz için göz önüne almanız gereken birkaç boya rengi ilham fikri.

TURKUAZ PORSELEN

Turkuaz porselen, yumuşak yeşilin hoş bir dokunuşuyla sıcak ve canlandırıcı doygun bir mavi renktir. Bu rengi ön kapılarınız için aydınlık sahil evi fikirlerini getirmenin mükemmel bir yolu olarak kullanabilirsiniz. Vurgulu duvarda ya da döşeme veya toz odası gibi küçük bir alanda kullanmak için de mükemmel .

MANOLYA YEŞİLİ

MANOLYA YEŞİLİ

Plaj evinizde sıcak ve rahatlatıcı bir his yaratmak için, adaçayı yeşile , plajdan ilham alan bir renk paleti için mükemmel ev boyası renk seçeneği olarak kabul edin. Keyifli bir adaçayı yeşili, bir plaj evinde geleneksel ve beklenen mavilere modern bir alternatif oluşturur.

Serinletici bir manolya yeşili ile boyanmış plaj evleri, günlük aşınmayı ve yıpranmayı ve lekeleri gizlemek için daha iyidir. Adaçayı yeşili renk seçenekleri zengin ve doğaldır ve su ve maviler gibi diğer sakinleştirici ve sessiz tonlarla kolayca birleştirilebilir.

Valspar’dan bir gossamer gökyüzü evi boya rengi, hafif bir su tonu veren tonu veren yeşil bir ipucu ile yatıştırıcı soluk mavi bir renk seçeneğidir. Mobilya, baskı ve desenleri patlatacak sofistike bir görünüm için plaj evlerine uygundur.

Yine de güçlü bir suluboya hissine sahip olduğu için, sahte gökyüzü daha canlı bir renk yelpazesiyle birleştirilebilir çünkü tamamen nötrdür. Mükemmel net bir karışım oluşturmak için turuncu, kırmızı ve diğer elektrikli renkleri düşünün.

Orta Asırlık modern bir his ile plaj evi dekor fikirleri arıyorsanız , koyu nötr bir porpoise tonu plajınıza bir güç ve daha sıcak gri bir his verir – bir plaj evini dekore ederken mükemmel bir temel noktası oluşturur.

Minimum mobilya ve aksesuarlar ile plaj evleri için mükemmel bir gölge. Ayrıca hemen hemen her tür renk ve desenle iyi bir şekilde eşleşir ve asla modası geçmeyecek veya tarihli görünmeyecektir.

SARI

SARI

Bu canlı sarı, herhangi bir modern sahil evine rahatça sığabilir ve bir alanın gerçekte olduğundan daha büyük ve parlak görünmesini sağlarken sağlam bir neşe hissi verir. Benjamin Moore Hawthorne sarı, hem ince hem de koyu renk paletlerini kolaylıkla tamamlayabilen güneşli bir renktir.

Görünümü sıcak bir plaj hissi için turuncu, kırmızı ve diğer narenciye tonları gibi ultra parlak tonlarla eşleştirerek bile delebilirsiniz.

TAŞ ATLAMA

Taş grisini atlayan bir başka minimal plaj evi tonu, bir alanı daha büyük ve daha parlak görünürken, yıllarca temyizde zamansız kalırken, aynı zamanda bir alanı daha büyük ve daha parlak hale getirecek, neredeyse renksiz renk tonudur.

Aynı zamanda diğer tüm renklerle iyi eşleşen bir renk ve standart beyaz tonlara çarpıcı bir alternatif olarak çalışırken sakin, rahatlatıcı bir his uyandırıyor.

AKSESUARLARI SEÇME

Evinizi şık sahil evi dekor fikirleriyle karşılanabilir bir şekilde dönüştürmenin en iyi yolu, keyifli bir oyun hissi ve rahat bir kıyı havası hissi uyandıracak ilgi çekici aksesuarlar. Görünümün çalışmasını sağlamak için, plaj evi dekor stil ipuçlarını hayata geçirmek için aksesuarları kullanın ve çarpıcı bir etki için aksesuarlarınızı plaj evinizdeki odak noktalarına yerleştirin. 

Modern sahil evi dekorunu uyandırırken görünüm elde etmek ve evrensel olarak çekici hissetmek için, gerçekten bir yumruk sağlayan eğlenceli ve cesur aksesuarları düşünün. Çizgili denizci baskıları ve atma yastıklar ve ilk gibi kabuk süslemeli eklentiler gibi denizden esinlenen sahil plajı ev dekor unsurlarını da getirin.

MOBİLYA SEÇİMİ

Daha önce de söylediğimiz gibi, plaj evi dekor fikirleri tamamen iyi düşünülmüş ancak rahat bir rahatlık duygusu ile ilgilidir ve mobilya söz konusu olduğunda , basit bir şekilde lüks olanlardan ziyade rahat bir hissi uyandıran parçalara dikkat edin .

Ancak, toplam bir makyaj için para konusunda yetersizseniz ve mobilyanız biraz modası geçmişse, parçaları sadece biraz zımparalama gerektiren, zengin ve lüks bir yapıya dönüştürmenize yardımcı olacak modern mobilya tasarım hackleriyle dönüştürebilirsiniz. taze boya veya cilalar. Bu yüzden, bir DIY projesi düşünüyorsanız, eski mobilyanıza bir kat boya püskürtün ve kum tamamlanır ve tipik bir sahil evinin yaşam dolu ama lüks görüntüsünü ortaya çıkarır.

DOĞAL DOKULAR İLE AÇIK MAVİ DUVARLAR

Güzel sahil evi oturma odası dekoru, malzeme ve renklerin doğru kombinasyonu ile yaratılabilir. Bunu yaparken, nötrler bir plaj evinde en iyisi olarak çalıştığı için koyu renkleri kullanmayın. Mobilya imalatında, oturma odanızda vakit geçirmenizi sağlayacak bol dokuya sahip kum ve taş tonlarını seçin.

Ve görsel olarak zengin ve unutulmaz bir his yaratacak ikna edici bir fikir almak için doku, renk kombinasyonları, baskılar ve desenlerle oynayın ve onları katmanlara ayırın. Örneğin yukarıda belirtilen odayı alın. Çizgiler ve köşeli çift köşeli ayraçlar da dahil olmak üzere birkaç grafik elemanın bir araya getirilmesiyle yatak odası, turuncu, mavi ve beyaz olmak üzere üç basit renge sahip olduğu için görsel olarak ağır veya rahatsız edici olarak ortaya çıkmadan sofistike ve büyüleyici görünüyor.

MİNİMALİZM

Organik ve yeşil hissi uyandırırken, en az ruhu olan konforlu sahil evi dış fikirleriyle iç ve dış mekanlar arasında kesintisiz bir bağlantı oluşturun . Sahildeki evinizin dış görünüşü için, minimal bir his veren ve çizgileri pürüzsüz ve simetrik tutan koyu renklere gidin.

İç mekanda, geleneksel beyaz ve mavi renk şemasına sahip modern mobilyalar, içlerinde ışığı yakalayacak ve yansıtacak bol miktarda ayna ve yüksek parlaklıktaki elementlerle eşleştirildiğinde, asgari bir iç mekanda açıklık hissi yaratmaya çalışacaktır. Bu aynı zamanda dış mekanı şık bir şekilde içeriye sokmanıza yardımcı olacak çok sayıda büyük pencereyi vurgulamak için de çalışacaktır.

YEŞİL AKSAN

Kıyı plajı ev dekorasyonu, sadece renk paleti ve baskı alanınızla ilgili değildir, aynı zamanda evinizde havadar bir plaj kıyı enerjisi hissi yaratmak için de hayati önem taşır. Yeşil dekoratif parçaları ve aksesuarları seviyorsanız, bunları plaj evinizin dekoruna eklemeyi unutmayın.

Yeşil tonlar, herhangi bir plaj evinde modern bir sahil görünümü uyandırmak için mükemmeldir; aynı zamanda, standart olmayan ve size özel olmayan bir plaj evi oluşturmak çok kolay olabileceğinden, biraz daha az beklenen plaj dekor stilini getirmenize yardımcı olur. Beklenmedik renklere giderek, plaj evinizin yaydığı görünümün, başkasınınkine benzemeyen, rahat bir sahil tarzı dekordan oluşmasını sağlayacaksınız.

ÇİZGİLİ DUVARLAR

Evinizi evinizde hissettirmek için özel bir yol düşünmek, bir plaj ufkunda geçen bir günü hatırlatan bir his uyandırdı ve anın uyandırıldığı sevinçli bir zevk mi? Çizgili denizden esinlenilmiş duvarları, sıra dışı sahil evi dekorasyon stiliyle ilişkilendirildiğinde, sıra dışı, karmaşık renk yollarını tercih ettiğinizde düşünün.

Plaj evi dekor fikirlerini çizgili duvarlarla harmanlamak, geleneksel ev dekoru stilini ve tipik plaj evi dekorunu tanımlamak ve vurgulamak arasındaki tüm farkı yaratabilir. Şeritler, tavanların daha yüksek görünmesini sağlamak ve genel olarak daha geniş bir odanın görünümünü taklit etmek için gözün hareket etmesini sağlayacak şekilde harikadır

EVİNİZDE GÖZ ALICI BİR PLAJ HAVASI YARATIN

Mükemmel bir plaj dekor stili yaratmanız için, yatak odanızın ve oturma odanızın olabildiğince hafif ve ferah hissetmesi gerekir. Plaj evi dekor fikirleri rahat bir ruha sahipken, günlük çekicilik hissi, plaj evinin kayıtsız serin doğasıyla da mükemmel şekilde çalışır.

Parlak aksesuarlar ve durgun ipek veya keten üretimi gibi görkemli malzemelerle eşleştirilmiş büyük boy krem ​​kanepeler ve sağlam ahşap ve rattan mobilyalar ile yüksek-düşük bir his yaratın. Ve plaj dekor tarzınızdan en iyi şekilde yararlanırken, temyizde zarif kalırken ışığı yakalamaya ve yansıtmaya yardımcı olacak ışık yakalayıcı kristal, cam, aynalı ve mücevher tonlu ekstralar kullanın.

EN İYİ RENK KARIŞIMLARI

En iyi renk karışımlarını seçmek, sahildeki dekor fikirlerini en baştan elde etmenin hayati bir yönüdür. Kumsal nötr tonları ile iyi eşleşecekleri için evinizi aydınlatmak için enerji veren mercan hitlerine gidin. Sahilde bulunan renklerin zengin karışımına katılın ve bu renk fikirlerini sahil evinize az miktarda dahil edin.

Sahile yakın oturmak doğayı ve ilham verici güzellik duygusunu gözlemlemenizi sağlar. Ama sinir bozucu kum olan tek bir problemden özgür değilsin. Halınızın ve halınızın altına hapsolup başa çıkmak zor olabilir. Bu sorunla karşılaşırsanız, plaj evinizdeki tüm halıları çıkarmayı ve çıplak döşemeyi kullanmayı düşünün. Halılar, plaj evinize eşsiz bir rahatlık faktörü eklese de, düzenli olarak daha düzenli tutmak için hala onlarsız bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Bu sahil evi dekor fikirleri , çağdaş sahil evi dekorasyon fikirleri için uygun bir bütçeyle mükemmeldir. Evinize getirebilecekleri rahatlık ve tropikal havanı yaşamak için plaja gitmenize gerek yok. Sonuçta, herkes bu fikirleri evlerini ilham verici bir sahil evine dönüştürmek için kullanabilir.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212