Kırmızı Oturma Odası Takımı

kırmızı oturma odası dekorasyonu,
kırmızı koltuk takımı dekorasyon,
kırmızı koltuklu salon dekorasyonu,
kırmızı gri koltuk takımı,
kırmızı oturma grubu,
kırmızı krem koltuk takımları,
kırmızı beyaz koltuk takımları,
kirmizi gri koltuk

Kırmızı, tüm zamanların en ilginç renklerinden biri olabilir – kadınlar sadece kötü günlerde daha iyi görünmelerini ve kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için kırmızı ruj giymeyi sever; tanıdığımız ev sahipleri, gün boyunca ilham vermek için duvarlarının bir tarafını kırmızı renkle boyamaya meyillidir; ve çoğu zaman değil, o kırmızı bir eşyayı koymak isteriz – odamızda biraz sevgi ve sıcak bir his veren dekorumuzda veya mobilyamızda olabilir.

kırmızı oturma odası dekorasyonu,
kırmızı koltuk takımı dekorasyon,
kırmızı koltuklu salon dekorasyonu,
kırmızı gri koltuk takımı,
kırmızı oturma grubu,
kırmızı krem koltuk takımları,
kırmızı beyaz koltuk takımları,
kirmizi gri koltuk

Bugün, sizlere biraz sevgi vermek istediğimiz günlerden biri! Size sadece gün boyunca ilham vermekle kalmayacak, belki de oturma odanız için bir tane almanız için ilham verecek 15 Büyüleyici Kırmızı Salon Mobilyalarının bir listesini göstereceğiz! Yerinize oturun ve bu resimlere bakıp eğlenelim ve ne düşündüğünüzü bize söyleyin!

Bu kanepeler kızgınlığın rengini oluştururken, silahtaki eğlenceli halk sanatı boyama işlemi onları çok daha az korkutucu yapıyor. Noguchi Table, silah gelince, sana ve zevkine kalmış.

Evde malzeme seçimi, özel bir leke ile kurtarılabilir çam olan oturma odası zemini gibi sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak yapıldı.

yamacında uzanan üç bakladan oluşan çağdaş ve modern bir evdir. Her bölme, sizi doğanın unsurlarını ve Malibu okyanusunun tutarlı bir manzarasını keşfederek ev boyunca taşıyan köprülerle birbirine bağlanmıştır.

Parlak kırmızı koltuklar ya da mobilyalar görürken aynı hissi hissettiğinizden emin değiliz – bu kıvılcım ve ateş hissi. Aynen bunun gibi.

Ahşap kapı ve siyah demir işleri ile salon / yemek salonunun olası bölümü. Bu rustik oturma odasındaki kırmızı koltuk, bu odayı biraz daha ev gibi ve taze yapan renk gibidir.

ada ulusal bir rekreasyon alanı haline geldi ve Ulusal Tarihi Bir Dönüm Noktası oldu. en popüler turistik merkezlerden biri.

Evin ana katının açık planı, şık ahşap ve çelik merdivenlerle erişilen üst tavanları tamamlamaktadır. Ebeveynler ve çocuk alanı, 16 ayak bacadan sarkan etkileyici bir odun şöminesi içeren aşağıdaki yaşam alanlarına bakmaktadır.

Pavarini’nin yatak odasının bir köşesinde, aktörler tarafından tasarlanan iç tasarımcısı William Haines tarafından Profiller aracılığıyla erişilebilen klasik bir Valentine Sofa bulunuyor. Ebonize ceviz şifoniyer Craig Van Den Brulle’den.

İç mekanlar, modernitenin ifadesinin gerçekte yer aldığı yerlerdir. Açık kat planları, yüksek tavanlar ve suyu görmek için büyük cam genişlikleri bu evin kendisini geleneksellerden ayırdığı yerdir.

Bir odayı zeminden tavana çift taraflı bir şömine ile böldüğünüzde sıradandan olağanüstü bir odaya yükseltin. Buradaki paslanmaz çelik yatay paneller şık ve modern görünüyor, ancak şöminenin kendisi de konuksever hissediyor.

Soğuk halı ve sehpalar, mekanın güzel doğrusal kullanımı. Harika baskılar da.

Biz sadece tuğla duvarları, yüksek tavanları, Roma kemer penceresini ve kırmızı mobilyaları seviyoruz! Bu bir sanat eseridir.

Engelbach, oturma odasını “benim özüm” olarak nitelendiriyor. “Her bileşen – koleksiyonlarım, parlak renk sevgisi, el sanatları, yağlı bez, bit pazarı ve Dumpster buluyor, aile fotoğrafları – bütün bu delilik birlikte dönüyor,” diyor. Her nasılsa sona bakmak ve dingin hissetmekle bitiyor. ”Yüzyılın ortasındaki modern kırmızı Naugahyde kanepe, Manhattan’ın iskelelerinde yer alan Kış Antika Show’da.

Lanteri, göz alıcı doku ve renk kombinasyonları oluşturmak için eski eşyalarla pazarlığı birleştiriyor.

Ve bu sonuncusu değil – düşündüğünüzden daha kısa sürede, piyasada ve çevrimiçi olarak bize sunulan kırmızı mobilya tasarımlarını göstereceğiz. 15 Büyüleyici Kırmızı Salon Mobilyası, sizin için hazırladığımız sonsuz listelerin başlangıcından başka bir şey değil! Umarım listeyle eğlendindir, çünkü biz de onlarla eğlendim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com