Komple ev yenileme

Tadilat Endüstrisi Ulusal Birliği’ne göre, ev tadilatı taşınma için tercih edilebilir. Tadilat daha ucuz olabilir – bir ev satma ve taşınma işlemi mevcut evinizin değerinin yüzde una mal olabilir. Tadilat aynı zamanda ailenizin tanıdık bir semtte ve okul bölgesinde kalmasını sağlar. Ve stresli olabilse de, tadilat bir haneyi taşımaktan çok daha kolaydır.

ev yenileme fiyatları,
komple daire tadilatı,
komple tadilat fiyatları,
taksitle ev tadilatı,
daire tadilat fiyatları,
  • ev yenileme fiyatları,
  • komple daire tadilatı,
  • komple tadilat fiyatları,
  • taksitle ev tadilatı,
  • daire tadilat fiyatları,

Ek olarak, tadilat kişisel gereksinimlerinize ve yaşam tarzınıza göre iyileştirmeleri özelleştirmenizi sağlar. İnsanların şeklini değiştirmeyi tercih etmesinin birçok nedeni var. Yeni pencereler, kapılar ve iklim kontrol sistemleriyle daha fazla alan eklemek, dolapları ve tezgahları yükseltmek veya enerji verimliliğini artırmak isteyebilirsiniz.

TADİLAT VE ARTAN EV DEĞERLERİ

Tadilat da bir evin değerini artırabilir. Ancak, bir evin değeri beklediğiniz kadar artmayabilir. Bazı durumlarda, yenileme maliyetlerini bile geri kazanamayabilirsiniz.

Ulusal Ev İnşaatçıları Birliği’nin bir parçası olan Konseyi, evinizin değerini komşularınızın evlerinin değerine getiren tadilat projeleri önermektedir. Yenilemeden önce, evinizin toplam değerini ve tadilat projelerinin değerini, mahallenizdeki bir ev için medyan satış fiyatlarının yüzde 10 ila 15’i arasında tutmak iyi bir kuraldır. Evinizi çevrenizde en pahalı ya da büyük bir açık yüzme havuzu gibi diğer evlerden farklı kılan projelerden kaçının.

Uzmanlar, mutfak ve banyo tadilat projelerinin, yatırımlarını telafi etmenize izin vermenin en muhtemel olduğu konusunda hemfikirler çünkü muhtemelen ev sakinleri evin bu alanlarında çok zaman geçirmeyi umuyorlar.

Evinizin değerini artırmak kilit öneme sahipse, yeniden satış konusundaki en keskin rekabetinizin yeni evler olacağını unutmayın. Öyleyse, alıcıların harika evler ve yüksek tavanlar gibi yeni evlerde bulunan özelliklere ve olanaklara bakarak ne istediklerini anlayın.

TADİLAT PROJENİZİ FİNANSE ETME: HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA SEÇENEK

Tadilat projesine karar verdikten sonra, finansman sağlama zamanı. Günümüzün düşük faiz oranları ve artan ev fiyatları ile ev sahipleri özkaynaklarına karşı borçlanma konusunda daha büyük fırsatlara sahipler. Ayrıca, eşitliklere erişmek için daha fazla seçenekle karşı karşıya kalırlar, çünkü borç verenler her zamankinden daha fazla seçenek sunar.

Bir ana karar, bir ev kredisi kredisi veya bir kredi limiti arasında seçim yapmaktır. Her ikisi de evinizde özkaynaklara karşı borç alsa da, aralarında farklar var. Bir konut kredisi götürü bir miktar olarak verilmektedir ve önceden belirlenmiş şartlar altında, genellikle 15 yıl olan sabit bir süre boyunca geri ödenmektedir.

Öte yandan, dönen bir ev kredisi kredisi çizgisi, düzenli olarak ödeme yaparak, ihtiyaç duyduğunuz şekilde çekebileceğiniz bir kredi limiti veya limiti sağlar. Ödeme yaparken, çekiliş döneminde kredi limitine karşı borç almaya devam edebilirsiniz. Birçok ev sahibi, bir kredi limitinin esnekliğinden yararlanmaktadır. Hangi seçeneğin sizin için en uygun olduğunu belirlemek için borç verene veya finansal planlayıcınıza oturun.

ndeki en büyük konut kredisi sağlayıcısı olan gibi bazı borç verenler, süreci müşteriler için daha uygun hale getirmek için özellikler sunmaktadır.
Yeni erişim seçenekleri – Bir ev hisse kredisine doğrudan erişen ürün müdürü S araştırmada bireylerin, ücreti transfer etmek için çek yazmak zorunda kalmadan kart kullanmanın rahatlığını yaşadıklarını bildirdi. Bir cüzdan içinde taşınabilmesine rağmen, kartın diğer banka kartlarından ayırt edilmesi için kendine has bir tasarıma sahiptir.

Bir ev özsermayesi kredi hattına erişen kartlar düşük oranlardan, ödeme programlarından ve ev özsermaye hattının olası vergi avantajlarından yararlanır. (Potansiyel borçlular, borcun faiz ve masrafların çıkarılabilirliği ile ilgili vergi danışmanlarına danışmalıdırlar.) Hesaba çek veya kartla erişip erişmediğiniz, hesap hala bir ev kredisi borcu ve aynı şartlara tabi ve koşullar. Buna ek olarak, bir kart kaybolduktan veya çalındıktan sonra müşteriyi en kısa sürede bankaya bildirdiğinde sahtekarlıktan kaynaklanan sıfır sorumluluk ve Fotoğraf Güvenliği seçeneği de dahil olmak üzere diğer kartlarıyla aynı güvenlik özelliklerini sunar.

Kredi limiti kilitleme seçenekleri – Bir ev kredisi kredisi sabit bir oranda yaygın olarak bulunurken, tipik olarak, ana paraya bağlanmış değişken oranlarda kredi limitleri sunulmaktadır. Son zamanlarda düşük faiz oranları nedeniyle değişken oranlar popüler olmuştur. Bununla birlikte, oranlar arttıkça, değişken bir kredi üzerindeki faiz artacaktır.

Birçok müşteri sabit oranın tahmin edilebilirliğini tercih ettiğinden, pek çok borç veren, şimdiden gelişmiş konut kredisi bölümleri için bir kilitleme seçeneği sunmaktadır.

Birincil ipotek bağlama seçenekleri – Birçok yeni ev sahibi derhal evlerinde iyileştirmeler yapmak veya iyileştirmeler yapmak istemektedir. Bank of America gibi borç verenler, nitelikli müşterilere genellikle bir konut ipoteğini kapattıklarında bir ev özsermaye kredisi sağlama imkânı sunar.

Teknoloji süreç iyileştirmeleri – Teknolojideki atılımlar nedeniyle, birçok borç veren neredeyse anında karar verebilir. Elektronik değerlendirme ve çevrimiçi unvan doğrulamasını içeren bu gelişmeler, onay ile kapanma arasındaki süreyi azaltmaya devam ediyor.

Düzgün bir şekilde planlanan tadilat, ihtiyaçlarınızı karşılamak için evinizdeki alanı değiştirebilir. Ek olarak, günümüzün finansman seçenekleri süreci hiç olmadığı kadar rahat ve esnek hale getiriyor. Bu yüzden uzmanları işe almayı veya kendin yapmayı seçseniz de, şimdi başlamanın tam zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com