Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları

Kırsal bölgede inşa edilen Nakliye Konteynerlerinden Yapılmış Evler en muhteşem modern yer haline geldi. Dış duvar için ahşap kaplama uygulayarak renkli modelinde boyanmış, dekorasyon hala büyüleyici görünüyor. Ayrıca, yeşil çim ile çevrili, dikdörtgen ev gerçekten çok otantik görünüyordu. satılık 20 lik konteyner,

satılık 20 lik konteyner,
satılık 20 lik konteyner,

satılık 20 lik konteyner,
soğutuculu konteyner fiyatları,
soğutuculu konteyner,
20 ft container kaç m3,
soğutmalı konteyner fiyatları,
40 feet konteyner,
taşıma konteyner
soğutucu konteyner
yük taşıma konteyner fiyatları

Renkli tasarım için, sarı, turuncu ve mavi renkler gibi ana renkler, en iyi görünümü kabarttığı için en iyi renktir. Ayrıca, rustik deniz fenerinin yakınındaki ana bina olarak kullanıldığında, nakliye konteynırlarının evleri daha otantik görünüyordu.

Dış duvarı örtmek için kullanılan cam paneller, nakliye konteynırları maliyetinden yapılan evler için çok küçük görünüyor. Nakliye konteynırları satın alma bütçesi gerçekten de o kadar uygun ki, para için endişelenmemeniz gerekiyor. Ek olarak, üç katlı kat planında tasarlayan nakliye konteynerlerinden yapılan modern evler, yeşil çimlerle çevrili daha muhteşem görünüyordu.

Doğal tasarım için, dış duvar kaplaması için ahşap malzeme reçine ağacından daha iyi yapılır. Buna ek olarak, dış duvar için kullanılan yeşil renk evin etrafını saran yeşil çimlerin doğal rengine çok uygun görünüyor.

Ön sundurma için bazı cam paneller evin otantik mobilyalarını mükemmel şekilde yansıtıyor. Bununla birlikte, modern mobilyalar dış teras için en iyi dış mekan mobilyalarıdır. Buna ek olarak, beyaz çerçevedeki şeffaf cam pencere evin iç mobilyaları için mükemmel görünüyordu.

Baca üst modelinde, rustik silindir baca modeline göre dizayn edilerek alüminyum malzeme uygulanabilir. Kırmızı renk, evin dış tasarımına zıt olduğu için dış duvarın ana rengi olarak da kullanılabilir. Evin en inanılmaz kısmı, ana binaya mükemmel şekilde uygulanan dubleks veya hatta tripleks kat planıdır. Bu nedenle, Nakliye Konteynerlerinden Yapılan Evler için Planlar, muhteşem ev planı olabilir.

Konteyner fiyatları ev, mimarlık alanındaki muhteşem atılımlardan biridir. Sadece bir yapı inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda bu tip bir ev geleneksel evlere kıyasla cep dostu ve çevre dostudur. Bunu yaparken, aynı zamanda çevrenizi ve sağlığınızı tehlikeye atma riskini taşıyan bir dizi karmaşık geleneksel inşaat yöntemini uygulamanıza gerek kalmaz.

Minimalist yaşam tarzı uzun zamandır birçok insanın kucakladığı yaşam fikriydi. Minimalist tarzda yansıyan sadelik, onlar için çok iyi bir yaşam tercihi standardı olabilir. , karmaşık, basit, benzersiz ve biraz eksantrik olmaktan uzak olan yaşam fikirlerini ve fikirlerini yerine getiriyor gibi görünüyor.

satılık 20 lik konteyner,
soğutuculu konteyner fiyatları,
soğutuculu konteyner,
20 ft container kaç m3,
soğutmalı konteyner fiyatları,
40 feet konteyner,
taşıma konteyner
soğutucu konteyner
yük taşıma konteyner fiyatları

Düşük bir maliyetle, büyük bir modern konteyner fiyatları evinize zaten sahip olabilirsiniz. Özellikle yaşanacak bir yer olmasının yanı sıra, konteynır evler de çeşitli mobil büfeler, kütüphaneler, moteller ve diğerleri için uygundur. Mobil yapısından dolayı, konteyner fiyatları evler aynı zamanda ikamet etmek isteyen ancak arsa alacak fonları olmayanlar için de doğru çözümdü

Şimdi neden nakliye konteynırları seçtiklerini açıklamak zor değil. Nakliye konteynırları zaten inç kontrplak zemine sahip. Çağdaş bir şık görünüm oluşturmak için bir nakliye konteynırını değiştirmek kolaydır. Birkaç bin dolara bir teslimat konteyneri satın almanın, bu evi edinmenin bir yolu olarak yapmanız gereken tek şey olduğuna inanabilirsiniz, ancak bundan biraz daha karmaşık. Bir dağıtım kabının yalıtılması zor olabilir. Bu özel konutu oluşturmak için beş nakliye konteyneri kullanılır ve eğlenceli renkler, geniş mekanlar, eklektik dekor ve özgün tasarımla dolu 2.600 metre kare cömert yaşam alanı içinde son bulur. Diğer insanlar, geri dönüşümlü binaların diğerleriyle aynı görünmesini sağlayan dış cepheler uygulayarak dağıtım konteynerlerini gizler.

Ev aynı zamanda yerden kaldırıldı ve gerekli tüm tesisat müteakip tarama alanına yerleştirildi. Belki de kendi evinizi inşa etmeye çalışıyorsunuz ve sınırlı bir bütçenin kısıtlamaları dahilinde çalışırken yeni ve farklı bir şeyler denemek istediğinize karar verdiniz. Boş kapların evler için geri dönüşümü, günümüzde modern ve uygun fiyatlı evler yaratma teknikleri arasındadır.

 • satılık 20 lik konteyner,
 • soğutuculu konteyner fiyatları,
 • soğutuculu konteyner,
 • 20 ft container kaç m3,
 • soğutmalı konteyner fiyatları,
 • 40 feet konteyner,
 • taşıma konteyner
 • soğutucu konteyner
 • yük taşıma konteyner fiyatları

Yukarıda belirtilen site tarafından belirtildiği gibi, ev, günlük sıkıntılarınız tarafından rahatsız edilmeden bir kahvenin tadını çıkarmanın mümkün olduğu, dışarıya çekilebilir bölümlerin bir karışımı ve katlanır bir kapalı güverte ile birlikte gelir. Izgaradan tamamen çalışır durumda olduğundan, uzak bölgelerde yaşamak isteyen herkes için mükemmeldir. konteyner fiyatları evler tüm dünyadaki insanlar için nispeten yeni olmaya devam ediyor. Dağların merkezindeki bu küçük konteyner fiyatları evinde yaşadığınızı zaten görebiliyorsunuz. İlk başta, sadece küçük bir kır evi veya bir kargo konteynerinden tek bir kişi için kısa süreli bir barınak olarak düzenlenmiş gibi görünebilir.

soğutuculu konteyner fiyatları,

Satın alındığı yere göre, bazı konteynerler bina kitleri ve bireysel kişiselleştirme planları içermektedir. Tipik olarak, Asya’dan yeni konteynırlar almak daha ucuz. Hiç kimse sizi Çin’den yepyeni konteynerler almaktan alıkoyamaz, ancak bu ev masraflarını artırır.

Konteynırlarınızın temele oturtulduğu zaman, büyük bir levye ile herhangi bir son ayarlama yapmak oldukça kolaydır. Daha sonra birçok kapsayıcıyı benzersiz biçimlerde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı erkekler ve kadınlar daha büyük bir ev için bir araya çok sayıda kap koyarlar. Eski kargo konteynırları artık bazı insanlar için bir evin bir parçası, hatta tüm evin bir parçası olarak hareket ediyor.

Potansiyel ev sahipleri, standart bir ev satın almanın zor olduğunu buluyorlar . Potansiyel alıcılar bir ev satın almak için finansman alabilseler bile, yüksek vergiler, peşin ödemeler ve onları maaş çeki olarak bırakan mortgage ödemeleri ile karşı karşıya kalırlar.

Ve bu gibi ev sahipliğini görüntülediği bir nesil için zor bir senaryo boru rüya ziyade rüya .

soğutuculu konteyner,

Artan fiyatlar, potansiyel ev sahiplerinin karşılayabilecekleri evleri bulmalarını engelliyor. Ve ülke genelinde fiyatlar farklı. Ev fiyatları bir zamanlar düşük olduğu için daha fazla insanın taşındığını görüyoruz ve şimdi şehirdeki evlerin maliyeti çarpıcı bir şekilde arttı. Ev sahipliğinin yüksek maliyetlerinden kaçış yoktur.

Ancak prefabrik denizcilik konteyner fiyatları evleri daha genç demografik yapılara yöneliktir .

Şehrinizde alışkın olacağınız ev tarzı aynı değil. Ancak bu evlerin çoğunun içine baktığınızda, güzel döşemeleri, dolapları, pencereleri ve bir evde arzu edebileceğiniz her şey var 

Tamamen imal edilmiş bir konteynır isteyenler için çekici ve gerçekten harika bir çözüm, konteynır mimarisini diğer bina sistemleriyle birleştirmek. Ne zaman proje de olduğu – tasarlanmış memnuniyeti garantilidir!

Aşağıya bir göz atın ve en çeşitli kombinasyonları kullanan bu inanılmaz binalardan ilham alın!

Bu 150 m²lik bina, dağların muhteşem manzarasına sahip dik arazide kurulmuştur. Proje, her şeyden çok “cazibe” den çok daha fazla iki konteyner kullanıyor; içerideki konteyner fiyatları için neredeyse bir öneri , çok beton ve çelik yapılar. Projeyi daha da harika kılan harici ahşap kaplamalar. Bu olacak şekilde tasarlanmıştır Dışı ızgara su ve enerji bağımsız yani, kuşak. Konteynerler yatak odası ve mutfak olarak kullanılmaktadır.

20 ft container kaç m3,

Bu ikamet yeri, küçük havacılık meraklıları için kat mülkiyetidir. Ziyaretçilerin alt katında küçük bir yan mutfağa sahip olan ve ikinci kattaki aile evine sahip olan konteyner fiyatları evinde uçağı park etmek için küçük bir hangar bulunmaktadır. Yaklaşık 150 m²’lik evin metal bir çerçevesi ve üç adet 40 ayaklık kabı var. Yağmur suyu 1000 litrelik bir tankta tekrar kullanılır.

130 m²’lik hibrid ev, güzel bir çiftlik için yapıcı seçimdi. Eğimli yokuş aşağı arazide, soğutulmuş kaplar, yıkım tuğlaları, kaba taşlar ve ahşap karışımı. Kaplar, biri çift, diğeri iki genç kız için iki süit yapmak için kullanıldı. Dekorasyon çok güzeldi ve her penceredeki manzara daha çok boyalı bir resme benziyor! Sürdürülebilirliğe inanan bu Brezilyalıları tebrik ediyoruz!


Dışarıda pek çok ilginç tasarım var, ama bunun çok hoş bir benzersizliği var. Çok orijinal dekorasyon elemanları ile. Bu proje küçük, düzgün bir şekilde dekore edilmiş bir alanın rahat ve hatta büyük olabileceği bir örnektir. Özellikle küçük bir konteyner tasarlamayı düşünüyorsanız, iyi bir iç mimar veya mimar kiraladığınızdan emin olun. Doğru renk, mobilya, dekorasyon ve bitki kombinasyonuyla hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.


Küçük bir kırsal köyde yer alan, düşük gelirli ailelere fayda sağlayan, finanse edilen bir projedir. Konteyner ekonomik olarak uygun bir çözüm olarak kabul edildi. Villada, bir kulübe benzeyen bir yapı ile çevrili üç kap vardır. Yarı saydam çatı, iyi bir aydınlatma ve termal koruma sağlar. 100 m²’lik proje, canlı renkler, sürgülü kapılar ve tavan arasında yer alıyor. Basit ve havalı!

Bu 280 m²’lik kasa çok havalı ve bina sisteminde çeşitli geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor. Kaplar söz konusu olduğunda, 40 ayağın dördü kullanılır, kuru ve soğutulur. Evin ayrıca küçük bir ormana benzeyen bir bahçesi var. Mimar iyi bir algıya sahipti ve bitki örtüsü, taş, ahşap, metal ve su ile dengeli bir set yarattı. Kapalı ve açık havuzlar için iki alüminyum kap kullanmak ilginç. Bu tür araçlar bölgede, tuval kaplı ahşap dökme taşıyıcı veya çelik damper kullanan Brezilya’nın aksine, karayolu modunda toplu taşıma için kullanılır.

Özellikle Almanya’da, birçoğu bir konut konteynerini acil durum konaklama birimleri ile ilişkilendirmektedir, ancak konteyner evlerinde son çare olarak yeterince döşenmiş yaşam alanlarından çok daha fazlası bulunmaktadır. Bu arada Avrupa’da benzersiz bir yaratıcılık ile karakterize olan ve her mimar, konteyner ev sahibi ya da bir tane olmak isteyenler için ilham kaynağı olarak kabul edilmesi gereken rüya gibi ev çeşitleri inşa ediliyor. Avrupa’daki en yaratıcı beş konteyner evinden etkilenmenize izin verin ve bir konteyner evine sahip olmanın avantajlarını ve basit bir deniz nakliye konteynerini şık bir eve dönüştürmek için neyin gerekli olduğunu öğrenin.

Konteyner mimarisi
Konteyner mimarisi konteyner fiyatları evler konteynerlerden ev satın alıyor Galeride görüntüleBir albüme kaydethisse

Basit deniz yük konteynerleri şık yaşam alanına dönüşür

Her konut konteynerinin temeli, deniz taşımacılığının taşınması için dünya çapında kullanılan “çıplak” metal konteynerdir. Kullanılmış bir konteyner fiyatları genellikle yaklaşık bu arada şirketler bireysel olarak hazırlanmış hazır konut modülleri sunmakta uzmanlaşmıştır. birlikte katılabilir.
Konut konteyneri tek bir yerde kalıcı olarak oturduysa, çoğu durumda bir “inşaat ruhsatı” gerekir. Herhangi bir belediye inşaat otoritesinden daha ayrıntılı bilgi alınabilir.

Konteynerde yaşamak, dikkate değer konteyner fiyatları görüntüleBir albüme kaydethisse

Konteyner mimarisi dünya çapında dikkat çekici konteyner evler Galeride görüntüle Bir albüme kaydethisse

Kendiliğinden tedarik edilen bir deniz konteyneri yeni bir ev olacaksa, yeni yaşam alanı oluşturmak için yasal olarak gerekli olan talimatnamelere uyulmasını ve onaylanmasını sağlamak için elektrikçiler veya ısıtma ve enerji müteahhitleri gibi birkaç uzmana ihtiyacınız var. Yapısal mühendis için güvenlik sağlamak, özellikle konteyner fiyatları duvarları alınmış ve kat eklenmişse, özellikle Bauhaus’a benzer. İstikrar, bir müşterinin ilgilenmesi gereken bir soru değil, aynı zamanda zorunlu bir kanuna bağlı olan bir zorunluluktur.

Ayrıca, bir deniz konteynerini bir konteyner fiyatları evine de dönüştürmek istiyorsanız, aşağıdaki çalışmaları beklemelisiniz:

 • Kentsel su ve kanalizasyon
  bağlantıları – Elektrik şebekesine bağlantı –
  Almanya’da Zorunluluk: Enerji ısı yalıtımı
 • Pencere ve kapı montajı
 • gerekirse merdiven montajları –
  Isıtma
  montajı
 • Sıhhi tesisatların yapımı – Elektrik kablolarının döşenmesi
 • muhtemelen ısı yalıtımı ile tasarlanmış iç duvarların, örneğin alçıpan ile kaplanması

Konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner fiyatları evleri konteynerde yaşıyor Galeride görüntüle Bir albüme kaydet hisse

Her iddia için yaşam kalitesi

Bir canlı konteyner fiyatları istenildiği gibi genişletilebilir ve genişletilebilir. pencere girişleri oluşturulduktan sonra, yan duvarların kaldırılması, birkaç bitişik konut konteynerine geniş bir yaşam alanı sağlarken, konteyner tavanındaki geçişler, ilişkili iç merdivenlerle birkaç yerleşim yeri konteyner döşemesi yapılmasına izin verir. Avrupa’dan en yaratıcı beş konteyner evinin göstereceği gibi hayal gücü sınır tanımıyor.

Ve tam da burada, konteyner fiyatları evlerinin birçok mimar veya iç mimar için gerçek bir meydan okuma oluşturduğu kesin. Dikdörtgen kaptan boyutlar aslında çok fazla birleşebilir ve hatta birkaç yüz metrekarelik lüks yaşam alanı yaratabilir. Yaşam konteyneri önündeki havuz alanı, büyük bir teras veya çatı bahçesi, tek aile veya çok aile evi olarak, tatil misafirleriniz için bahçe evi veya tatil evi olsun, yaşam konteynerleri çok yönlüdür.
Herhangi bir zamanda uygulanabilme avantajını sunarlar, böylece hiç kimse bir ev nedeniyle bir yere bağlı olmaz. Bir konteyner fiyatları ev ile, hareketli bir esinti.
Uygun fiyatlı konut modüllerine olan talep sürekli artmaktadır ve emlak sektöründeki mimarlar ve üreticiler konut konteynerlerini, yaratıcılıklarını ve elbette satışlarını keşfetmektedir. Bu sayede bir konteyner ev ile hem birkaç sektörden hem şirketlere hem de çok fazla zaman harcamak zorunda kalmayacakları birkaç ay içinde kendi alanlarına sahip olmak isteyen her yaştan insandan faydalanıyor.

İsveç’te, en yaratıcı yaşam konteynerlerinin ilk 5’inden birine, 12.19 metre uzunluğunda 40 metrelik bir soğutuculu konteyner ve 6.096 metrelik altı 20 metrelik soğutuculu konteyner bir araya getirildi. Üst katta 32, 28 metrekarelik uyku ve banyo için bol alan sağlar. Bitişikteki balkonda, konutlardan birinde kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz; soğutuculu konteyner evinin diğer tarafı ise tam bir pencereden panoramik manzaralar sunmaktadır.
Alt kat, altı konut konteyneri uzunlamasına birbirine asılmış ve orta dört oturma konteynırının yan duvarları kaldırılmış, bu sayede yan mutfak, ofis ve misafir banyosu bulunan büyük bir oda ortaya çıkmıştır. Alt kat alanı hemen hemen 90 metrekarenin altında. Dış kısmı, konteynır evine şık bir çekicilik veren doğal bir ahşapla kaplanmıştır.

Yaratıcı ve benzersiz bir tasarımın mükemmel bir örneği, üç kata yayılmış ve 400 metrekareden fazla yaşam alanı sunan 18 yaşam modülünden oluşan bir soğutuculu konteyner evdir. Bu amiral gemisi konteynır evi, şık bir gemi boğasının gözleri ile etkileyicidir; Kolonların üstündeki canlı konteynerlerin altına takılarak, ayrıca kapalı otoparklar yaratıldı. Konteyner kapıları, balkonlarda akıllı gizlilik ekranları olarak hizmet vermektedir. Bu apartman Londra’da bulunabilir.

Avrupa’dan soğutuculu konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner evlerGaleride görüntüleBir albüme kaydethisse

Bir rüya gibi özel konut özelliği de Kıbrıs bulacaksınız. Burada iki adet 40 ayaklık konut konteyneri, iki kata zevkle yerleştirildi ve tavandan tabana bir camın ön kısmını içten ayıran dev bir terasa bağlı, neredeyse 100 metrekarelik toplam bir yaşam alanı yarattı. Canlı modüllerin konumlandırılması ile oynamak, yeni evin tasarımını çok özel bir zorluk haline getirmekte ve her bir ev konteynerine çok bireysel bir karakter kazandırmaktadır.

Madrid’li mimarlar tarafından yaratılan eserler, Euro paletlerle dış tasarıma sahip ve Şili’ye görsel bir vurgu olarak bile girmiş olan soğutuculu konteyner ev. Modüler sistemde, ev tasarlanmış ve deniz konteynerleri, konteyner evinin istenildiği şekilde genişletilebileceği şekilde düzenlenmiştir. Tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşur ve güneş pilleri onu şu anda Avrupa’da bulunabilen en çevre dostu canlı kaplardan biri yapar.

yaşayan ve orada ucuz bir ev isteyen bir Kanadalı için bir şaheser tasarladı, bu da herhangi bir zamanda doğaya yakın olmasını ve aynı zamanda alan ve konfor sunuyor. soğutuculu konteyner yaşam modülleri klasik çatılı çatıları bile içine alan benzersiz tasarımlara izin verir, her oda ayrı ayrı konumlandırılabilir ve genel olarak köşeler, çıkıntılar ve açgılardan bakıldığında, eve klasik bir tasarımda klasik bir tasarımda zor olduğu için çok kişisel bir dokunuş verir. ve uygulanması çok maliyetli olurdu.

Bu, küçük, kalabalık alanlarda konteynırların nasıl kullanılacağına bir başka harika örnek. Bu şehir stüdyosunun güzel bir cam olan bir yanı var. Böyle bir yapıda yeterince ışık olduğuna dair endişelenmeyin. Artı, duvarın büyük bir kısmı açık bir verandaya açılan sürgülü bir kapı olarak ikiye katlanır. Yan tarafta, büyük olasılıkla banyo veya mutfağın yerleşimini belirten dairesel bir pencere görüyoruz. Bu yuvarlak dokunuş küçük eve eğlenceli bir kişilik patlaması ekler. Ve doğa, sürgülü kapınızın hemen dışında olamadığı zaman, onu size birçok saksı bitkisi formunda getirmek, harika açık avluyu baharatlandırmanın harika bir yolu olabilir.

Bu ev hakkında en iyi parçalardan biri tente tarzı ön sundurma alanı. Tasarım, sahibinin mevsime veya hava durumuna bağlı olarak verandasını açıp kapatmasına izin verirken, daha düzenli kullanım için başka bir kapalı yan veranda bırakmaktadır. İçeriye doğru açılan üç yatay pencere, kapların eğrilmiş açık mavi renginin kesinlikle yardımı ile eve gençlik hissi veriyor. Bu tasarım, veranda şeklinde, dikim kaplarında ve dairesel bir dış mekan lambasının çarpıcı görüntüsünde görüldüğü gibi çok sayıda kare şekil ve keskin kenar kullanır.

Bu eğlenceli ev, doğal bir dokunuşla yüzyılın ortalarında modern çekiciliği gösterir. Ahşap duvarlar ve üstü kapalı bir tavan, bir kabın sessiz kalmasını sağlar. Bunun yerine, tasarım dış mekana odaklanan bir oda oluşturmak için uzun dikdörtgen şeklini kullanır. Yastıklar üzerindeki koyu renkler, düz renklere ve çeşitli kumaşlara karşı öne çıkıyor. Duvarlardaki bükülmüş boynuz askıları, büyük kırmızı X’de olduğu gibi, alanın fazla stilli hissetmesini önlüyor. Tasarımcı, tam gövdeli kaşlardan mavi ve kırmızı tonlarına kadar mükemmel bir iş eşleştirme renkleri yaptı. İç mekan aydınlatması, sert kenarlardan ve karmaşık yapıdan uzak durarak, kendi ifadesidir.

Saklama kabı evleriyle etkileşime geçmenin başka bir eğlenceli yolu da onları yükseltmektir. Dayanıklı çerçeveleri, teraslara takılmalarını veya bu durumda olduğu gibi yerden tamamen kalkmalarını kolaylaştırır. Giriş merdiveni, neredeyse görünmez olan alt desteği ile, bu eve gizem ve diğer dünyalara ilişkin genel izlenimi verir. Kapalı vitrin tasarımı ve açık giriş holü gözü yukarı taşır. Ev dekoru, öncelikle beyaz renk düzenine sahip temiz kenarlar ve mekan temasını sürdürüyor. İçteki kırmızı ve siyah renk pop kaplarının dış rengiyle mükemmel bir uyum sağlar, hoş bir dokunuş.

Bu ev, daha büyük bir alanda saklama kapları kullanmanın harika bir örneğidir. Bu eski fabrika döndü çağdaş ev bir çok doğal ışık ve yüksek tavan yararına sahiptir. Sahip olmadığı oda veya iç duvarlar. Onları inşa etmek yerine, bu tasarımcı birkaç saklama kabına yatırım yaptı ve bu şekilde kendi özel alanını yarattı. Tasarım çok sanatsal ve çoğunlukla turuncu kabın hafifçe katlanıp düştüğü şekilde görülen dengesizlik hissine sahip. Bu kabın üzerine, iyi oynanmış bir oyunu gibi, bir başkası daha oturuyor, bu daha özel ve kapalı. Cesur renk seçenekleri, zaten evin içinde mevcut olan doğal tuğla, taş ve ahşap hissine mükemmel bir katkı sağlar.

Saklama kapları satın almak o kadar ekonomiktir ki, daha azına değil daha fazlası için basılabilir. Bu durumda, yukarıdaki gibi bir konteyner ev konağı inşa edin. Bu ev, ağacın akan ve doğal varlığına karşı katı formların ve sıkı açıların sert görünümünü dengeler. Çeşitli odaların duvarlarını örten birçok pencere iç kısımları parlak tutar, ancak tasarımcılar iç kısımların beyaz kalmasını sağlayarak açıkça desteklenir. Tabandan tavana gölgeler, mahremiyet duygusu vermek ve öğleden sonra sıcağından korumak için düşer. Veranda, evin kendisinin daha kapalı hissi ile zıt olarak büyük ölçüde açık kalır.

Bir soğutuculu konteyner ev ile eğlenmek hakkında konuşun. Bu tasarımcı açıkça bir saklama kabıyla yapabilecekleriniz konusunda hiçbir sınır görmedi. Porthole temalı pencerelerden, gemi benzeri yan raylara sahip üst güverteye kadar, bu ev gerçekten “nakliye konteynerindeki” geminin peşinden gitti. Evin eğlencesi kırmızı, diğer tasarımlarla çok fazla olabilir, ancak bununla birlikte aslında temaya ve genel hedefe ekler. Açık pencereli bir merdivenin kullanımı şaşırtıcıdır ve tamamen kapalı bir iç mekanın monotonluğunu bozar.

Bir nakliye konteyneri çatısının bir tarafını yukarı kaldırarak yükseltmek, yükseklik eklemek için harika bir yoldur. Bu ev öyle yapar, ancak ek pencereleri açık tutmak yerine, iç ve dış tasarıma uygun kumaşlarla kaplanmıştır. İç kısımda, ev dekoru duvarlarda dikdörtgen şeklini bölümlere ayırarak kullanır. Desen sadece mutfakta parlak yeşil aksan duvarını sergilemek için sapıyor. Yatak odası bile doğal ışığa açık kalır ve sınırsız bir ev hissi yaratır.

Yine, büyük ve cesur bir tasarım ve yapı için uygun bir ev görüyoruz. Bu nakliye konteyneri ev tasarımı, farklı bir U şeklinde yerleştirilmiş yaklaşık iki düzine konteynır kullanır. Şekle ve tasarıma yapılan farklılıklar, sarıya oldukça şaşırtan ve mavi denizden çıkan yeşil bir kabı terkeden bırakan eğlenceli dokunuşlardır. Gerisi daha küçük pencereler varken ve kapalı duvarlar varken bu kapları açık bırakmak, gözü ifade parçalarına davet etmenin eğlenceli bir yoludur. İç örtülü veranda bölümü de eşsizdir; insanları sert havalardan, sıcak güneşten ve meraklı gözlerden korurken, dışarıda olma hissi verir.

taşıma konteyner evlerin ağaçta kalmayacak kadar ağır olduğunu mu düşünüyorsunuz? Tekrar düşün. Bu ev nasıl yapılabileceğini gösterir. Ağaç büyük sundurma ve geçitleri desteklerken, metal kirişler küçük nakliye konteynerini eşit yükseklikte tutar. Sonuç, ikamet sahibine kalıcı, ucuz ve benzersiz bir ağaç evinde olma hissi verir. Ev küçüktür, kaplar yeterince ağır olduğundan, bu işi yapmak için stüdyo boyutunda bir versiyonun olmasını istersiniz, ancak en uygun gözlem ve doğal ışık için sonunda büyük bir pencereye sahiptir. Şeklin geleneksel dikdörtgenden daha fazla bir fragman olduğunu fark edebilirsiniz. Bu şekil, ağırlığın destek kirişleri üzerinde daha fazla durmasına izin vererek daha fazla stabilite sağlar.


Bu ev tasarımı sahile götürdü. Konteynırların çevre ile iyi bir şekilde karışmasını sağlamak ve güneşin çeliğe ısınmasını engellemek için tasarımcı, yanlarda ve sundurma ve yüzme alanı için doğal drift ahşap görünümü kullandı. Açıkta kalan herhangi bir taşıma konteyner alanı güneş ışığını ve ısıyı yansıtacak şekilde beyaza boyandı. Kıyı doğal ışıktan yararlanmak için mükemmel bir yer ve bu evde denize bakan büyük pencereler var. Kutuların şeklinden dolayı tasarım hala engelli olsa da, sadece doğayla değil aynı zamanda komşu gelişmelerle de uyum içinde harika bir iş çıkarıyor.


Tüm bu ev, benzersiz ve kenar tasarımından koyu dış cephede boyanmış parlak pembe dairelere kadar bir bildiri parçası. Küçük bir merdiven, ikinci kattaki çatıya çıkarak bu evi daha çok stüdyo boyutlu bir yaşam alanı haline getiriyor. Evin çok büyük pencereleri olmasa da, parlak iç mekan ışıklarından yararlanabilecek kadar küçüktür ve çok fazla doğal ışık olmadan çok karanlık hissetmeyebilirsiniz. Bunun gibi, daha küçük evler, her şey halka gösterildiğinde, özel alanları koruma zorluğu verilen daha az sayıda pencereyle daha iyi kalır.


Bu dar tasarım, alt katın altına benzersiz bir eleman ekler. Yukarıya yerine bir evine adım atmak, özellikle ikinci kata, şimdi dış göze çok daha yakın olan açık ve taze görünümlü olduğunda, görsel avantajlara sahip olabilir. Bu ev tasarımı, şekillerin ve dokuların akmasını ve serbest kalmasını sağlamak için doğada oynayan güzel bir kahverengi, beyaz ve yeşil renk karışımına sahiptir. İçerideki ahşap zeminler ve doğal taş veranda, kabın nefes almasını sağlayarak kare şeklinin hareket etmesini önler. İkinci kat iniş ve mobilyalarda görülen metal ve daha modern şekillerin dokunuşları, çağdaşlığın bir unsurunu ekliyor.

Saklama kapları, ortalama yükseklikten daha yüksek olan bunun gibi birçok şekil ve boyutta gelir. Ekstra yükseklik, tasarımcının, doğal güneş ışığı için büyük pencereler takmaya devam ederken, duvarın bir kısmının sağlam kalmasını sağladı. Ev dekorasyonu, yumuşak renkler, yoğun desenler ve retro mobilyalarla 50’lere geri dönüyor. Tavan, kabın hatlarını sade fakat zarif bir desenle kaplayan hoş bir dokunuş. Konteynır tarafları genel alan hissini arttırır ve keyfini çıkarmaya bırakıldı.

Bireysel taşıma konteyner olarak gelen nakliye konteynır evleri, bölümlere ayrılmış yaşam alanlarına kolayca yapılabilir. Bu evin ortasında güzel bir açık avlu ve veranda bulunan iki ayrı oturma alanı vardır. İki alanı birbirine bağlayan doğal taş ve çimler, evdeki endüstriyel izlenim ile güzel bir tezat oluşturuyor. Evin her iki katı da geniş sürgülü kapılarla aşağıdaki avluya açılmaktadır ve bu kapıların arkasındaki alanların her ikisi de iç kısımdaki geniş açık alanlardır. Yan odalar daha özel tutulur.

taşıma konteyner evlerini düşündüğünüzde, birbiri üzerine yığılmış sadece dört taşıma konteyner düşünmeyebilirsiniz. Bu ev, az miktarda yerle harika bir şekilde oynuyor. Bir döner merdiven kullanarak, üst üste istiflenmiş dört ayrı yaşam alanına sahip olabilirler. Evin kenarları diğer özellikleri sınırlandırdığından, doğal ışığın tek alanı uçları kullanmaktı. Bu kesinlikle elde ettiğiniz mahremiyet miktarını azaltırken, harika bir görsel sunum ve benzersiz bir tarz yaratır.

Saklama kabı evlerine gelince bir başka benzersiz şekil, bu bina denge fikri ile oynuyor. İkinci kattaki açık pencereli bir küp alanı, kabın geri kalan kısmında ışığa izin verir. Windows aynı zamanda, üç katın hepsinde de uzun bir pencere için aynı şekle ve yere sahip olarak yapıyı birbirine bağlar. Şerit benzeri bir görünüm yaratır. İç kısımda dekorasyon, basit çizgiler, küçük karmaşa ve bu evin modern hissini ve havasını ortaya çıkaran küçük detaylar.

Fabrika ve grunge tarzı bir karışımı, bu nakliye taşıma konteyner ev tasarımı açık bir zemine sahiptir. Asgari düzeyde kumaş veya yalıtım kullanımı sesi parlak tutarken, hem doğal ışık hem de fenerler iç mekanın çok karanlık kalmasını önler. Çimento zemini eşsiz bir dokunuş ve temiz tutulması ve süslenmesi kolaydır. Kabın yan tarafındaki renk poposu, başka türlü basitleştirilmiş bir düz doku ve gri ton paletine doku verir. Kanepenin açılı olması oturma alanının çekiciliğini arttırırken, cam tabure ve odun sobası uç kapakları kadar iyi bir şekilde eşleşir.

Bu spunky ev stüdyo büyüklüğünde ve çevre dostu. Küçük boyutları ile güneş panelleri geniş elektriksel destek sağlayabiliyor. Bir kumaş çıkıntısı, güneşin pencereyi büyük pencereli kapılardan ısıtmasını engellemenin yanı sıra verandanın bir kısmını gölgede tutar. Sarı vurgu için harika bir renktir ve bu tasarımcı gri, turuncu ve beyaz renklere sahip ev dekorunu ve bloklu yapıyı dengeleyen ilginç şekillerde seçmiştir. Veranda, evden daha büyüktür ve çevre dostu ve doğayla çevrilidir.

Soğutmalı konteyner fiyatları,

Eğlenceli şekiller ve basit yapı, bunu diğer nakliye konteyneri evlerinden farklı kılar. Merdiveni gizlemek, el testeresini akla getiren ayrı bir beyaz duvardır. Açıktaki herhangi bir veranda alanı, bir şantiyenin genel görünümünü veren turuncu korkuluklarla sınırlanmıştır. Konteynerlerin sonunda büyük pencerelerin olması, kapıların açık tutulması ve aralıklarının açık bırakılması, devam eden bir çalışma gibi hissetmesini sağlamanın eğlenceli bir yoludur. İçinde ise tamamen bitmiştir ve mekanı temiz tutmak için doğrusal ve modern tasarım teknikleri kullanır.

Saklama kabı evlerinin benzersiz olması için modern olmaları ya da şehirlerde olmaları gerekmez. Bu ev, iki kapalı veranda alanı ve iki ayrı yaşam alanı ile bir backcountry rüyası gibi görünüyor. Tüm yapı betonarme desteklerin üzerine kaldırıldığı için, zemini inşa etmek için fazla düzlemeye gerek yoktu. Yeşil, beyaz ve kahverengi, surround ormanla iyi bir uyum sağlar. Konteynerler ayrıca yağmur varillerini veya aile büyüklüğündeki su silolarını kolayca tutacak kadar güçlüdür. Dışarıda olmaktan hoşlanan aile için bu harika bir tasarım.

Bu kromatik ev akıllıca bir garaj veya oturma alanı için altına sığınacak şekilde yerleştirilmiştir. Kapların ucundaki büyük pencereler güneş ışığının eve girmesini sağlar. Tasarımcı yerleşimi şaşırtarak, sadece bir kare olacaktı, evi göze ilgi çekici tutabildi. Ön kapının küçük bir sundurma alanıyla geri getirilmesi fikri özellikle zekicedir, çünkü bu ucun diğer yarısı iç dolap olarak kolayca iki katına çıkarılabilir. Dışında, veranda bayrak taşları çok doğal çevreyle aynı çizgide kalıyor ve evin kırmızı ve turuncu renkleri yeşil ülke tarafını yansıtıyor.

Temiz ve parlak taşıma konteyner evlerin bir başka örneği olan bu ev, tüm dış kısımlarda keskin beyaz bir renk kullanmaktadır. Tavandan tabana pencereler dışarıdan bile açık bir görünüm sağlar. Merdivenler ve dış avlu, iklim ve bölgeye özgü saksı bitkileriyle süslenmiş, ayrıca evin daha az yer kaplamasına yardımcı oluyor. Saklama kaplarının alt veya üstlerinin kullanılması, ev tasarımının geri kalanıyla aynı olan dış alan gölgesini verir ve evin şekli, doğal bir iç avlu oluşturur.

Taşıma konteyner

Konteynır evleri birçok şekil ve büyüklükte olabilir. Bu evde, konteynırların orta kata yerleştirildiği ve üstünde veranda bulunan bir sandviç etkisi görüyoruz. Büyük sundurmalar orta kattan dışarı fırlar ve yağmur, rüzgâr veya sıcak güneşten çok fazla etkilenmeden dışarıdan keyif almak için harika bir yer sağlar. Aynı zamanda daha geniş ve gruplar tarafından kullanılabilecek saklama kaplarının altında özenle tasarlanmış bir veranda alanı da vardır. İki konteyner grubunu ayıran giriş kapısı, üst verandaya merdiven boşluğu olarak da ikiye katlanmış gibi görünüyor. Birbirine zıt olarak, birinci kattaki küçük, dar pencereler daha fazla mahremiyet sağlarken, üstlerindeki geniş, dar kısımlar ışığın akmasına izin verir.

yük taşıma konteyner fiyatları evleri doğal olarak tasarımcıların yüksekliklerini artırmak ve boyut eklemek için oynadıkları dikey çizgilere borç veriyor. Bu ev, örnek olarak, kabın sırtları boyunca oturan ve gözün yukarıya doğru hareket etmesine yardımcı olan ahşap kirişleri sanatsal bir şekilde yerleştirmiştir. Ayrıca, evin kendisinin yerin üstünde durmasına ve merdivenlerin yükseltilmiş bir verandaya çıkmasına yardımcı olur. Mümkün olduğu kadar hafif kullanmaya çalışan veranda yansıtıcı malzemelerden yapılmıştır ve daha fazla ışığın yanılsamasını yaratmaya yardımcı olur. Tuhaf açılar ve keskin köşeler, peyzaj kenarlarında, geçitlerde ve kısmen çatıdan dışarı çıkmakta olan bu nakliye konteyneri evinde bolca bulunur.

Düz çatı tasarımının hayranı değil misiniz? Belki de bu saklama kabı eve ihtiyacınız olan şeydir. Birbirine yerleştirilmiş sekiz konteyner, bu ev odasının nefes almasını ve öne çıkmasını sağlar. Tarafların monotonluğunu değiştiren tasarımcı, evin daha az gösterişli olması için ayrı bir renk ve doku yerleştirmeyi seçti. Her bir kap büyük pencerelerle kaplıdır ve bu pencerelerin çoğu gizlilik için sırlıdır. Korkak, kareli bir çatı, ortalama alt bölümünüze ait olduğunuz izlenimini verir, ancak başka bir bakış da bu nakliye konteyneri evinin bir tür olduğunu bilmenizi sağlar.

Saklama kabı evin ana kısmı olmak zorunda değildir. Bu örnekte, ev dışarıya açık kalan geniş bir yaşam alanından uzanır ve yüksek tavanlı ve bol doğal ışıktan yararlanır. Yanında ve görünüşte ayakta tutan çoklu kaplar var. Canlı renklerle boyanmış ve konuşacak bir kapısı olmayan bu açıklama parçaları, fabrika hissini yaşam alanını daha taze ve canlı tutuyor. Bir yük taşıma konteyner fiyatları evinde parlak renkler kullanmak, metal kutuların yardım almadan yapma eğiliminde olduklarını eski hissetmekten alıkoyabilir.

yük taşıma konteyner fiyatları evlerde yaşamak, birçok farklı deneyim türünü içerebilir. Bu evde yaşayanlar güneşli günlerin ve taze dış mekanların tadını çıkarmak zorundadır. Büyük cam garaj kapıları hava şartlarına göre ne olursa olsun yükselir ve alçalır, ancak bu devasa kulübenin uçları göze ilgi duyan şeydir. Parlak turuncu kaplar, aksi takdirde hiçbir şeyin olmayacağı duvarlar ve özel alan sağlamak için çalışır. Çatı dışındaki büyük bir veranda alanı daha fazla kare çekim ve yaşam alanı yaratır ve fazla sıkışık hissetmesini önler. Birbirlerini mükemmel şekilde tamamlayan kabın portakalı ve yemek sandalyelerinin mavisi, şık ve modern bir eğlence sunar.


Taş ve ahşap bu yük taşıma konteyner fiyatları evinin birbirine karışmasına yardımcı oluyor ve neredeyse tanınmıyor. Kabın kendisi neredeyse tüm pencerelerdir. Duvar bariyeri görevi görecek kalın, canlı perdelere sahip olmak zekicedir ve evin geri kalanına benzersiz bir parlama verir. Saklama kabı evleri doğal olarak düz çatıya sahiptir ve bu da çatı terasları için mükemmel adaylardır. Bu ev bunun üzerine etki etti ve aşağıdaki verandaya uygun ahşaptan yapılmış yüksek tırabzanlar ile açık veranda tasarımına sahip. Sıcak tropik havalarda, şeyleri ışığa ve sıcaklığa açık tutmak, doğanın sağladıklarını kullanmak için harika bir yoldur.

40 feet konteyner,


Bu yük taşıma konteyner fiyatları evinin dış görünüşü, ona neyin benzersiz olduğunu gösteriyor. Saklama kaplarını iç mekanda “saklamak” sadece kelimeler üzerinde eğlenceli bir oyun değil, aynı zamanda ifade renklerini ve şekillerini vurgulamanın harika bir yoludur. Çok yağmurlu bölgelerde hafif eğimli bir tavana sahip olmak gerekebilir. Bu ev çatı şeklini büyük ön camlarda tutar ve göz alıcı bir kontrast oluşturur. Tasarımcı ayrıca, dış kabuğun daha fazla saçak gibi olması ve depolama kabının iç metaliyle eşleşmesi için metal varlığında da oynadı.


Saklama kabı evleri, insan yapımı veya doğal olsun, yamaçlarla da eğlenebilir. Bu ev, iç avluya sahiptir, ancak gerçekten eşsiz olan kısım, avluya açılan ikinci kattır. Bu şekilde yükseklikle oynamak sadece evin görsel değerini artırmakla kalmaz, aynı zamanda alanı çok iyi kullanır. Yan tarafta, bir geçit, evin iki yarısını birbirine bağlar. Soğuk veya yağışlı havalarda en iyi bağlayıcı olmasa da, yazları güneş ve sıcağında kesinlikle çok güzeldir.


Bazı nakliye yük taşıma konteyner fiyatları evleri, başladıkları şekilde bitmiyor. Bu ev, örneğin, izleyicinin kabı ayırt edebildiği tek bir alana sahiptir. Aksi takdirde, ev kendi benzersiz şeklini ve tasarımını yaratır. Çeşitli genişlik ve yükseklikteki dikdörtgen pencereler evin yüzünü ilginç tutar ve siyah beyazın kontrastı pürüzsüz ve temiz bir görünüm oluşturur. Birçok pencere ve üst teras, kapalı alanı dış ışığa bağlar ve modern ve taze görünmesini sağlar. Ev alanı bu kadar dar olduğunda, derinlemesine bir ev tarzına sahip olmak kare çekimlerden tasarruf sağlayabilir.


Bu nakliye konteyner ev, modern ve doğal ev dekor tarzının en iyisini getiriyor. Çimento terasından çıkan, sarp bir doğal hattan oluşan sarp bir ağaç gövdesi görülebilir. Ancak yukarıdaki ikinci kat sundurması metalik, soğuk ve düzenlidir. Aynı şekilde, verandadaki dairesel ahşap dekor topları, oturma alanını çevreleyen satılık 20 lik konteyner sırtlarının düz çizgileriyle çelişmektedir. Doğayla temas halinde inşa edilmiş bir ağaç neredeyse doğrudan verandaya sarkıyor ve son adımı bırakarak sizi doğrudan bir doğal bayrak taş geçitine götürüyor.

Kaynak: lovelivedream.com
Saklama kabı evleri ya öne çıkabiliyor ya da karışabiliyor. Bununla birlikte, bu öne çıkıyor. Sıcak güneşin iç mekanın ısınmasını engellemek için tahta çıtalarla kaplı bu ev 60’lı perdelere mahsur geliyor. Bununla birlikte, modelin parçalanması açık cam pencerelerin ve geniş bir kapı çerçevesinin güzel bir uzantısıdır. Evin diğer tarafı bu tasarımı taklit eder ve hepsinde çevredeki kırların nefes kesen manzaralarını sunan şaşırtıcı, açık bir alan yaratır. Aynı şekilde, açık bir veranda alanı ağaçlardan veya diğer rahatsız edici nesnelerden uzak tutulur ve etrafınızdaki doğanın tadını çıkarmanıza izin verir.


Bu nakliye satılık 20 lik konteyner ev çok basit bir yapı ve tasarımdır. Harfli posterlere eklenen karmaşıklık dokunuşları ve saklama kabının yan tarafındaki beyaz ifadeler hoş bir dokunuş katar. Uzun pencereler gözün iç kısımda dolaşmasını sağlar. Ayrıca, posterlerde, koltukta, yatak takımlarında ve genel konteynır renginde görülen kırmızı renklerin profesyonel bir şekilde kullanılmasına da dikkat çekiyor. Veranda düzenli ve basit kalıyor ve tasarımın geri kalan kısmında mevcut olan düz çizgiler üzerinde oynuyor.

Soğutucu konteyner


Enfes satılık 20 lik konteyner evlere gelince, bu listenin başında olabilir. Bu evde şaşırtıcı şekiller, renkler ve dokular var ve genel izlenim fantastik ama basit ve eğlenceli. Dairesel alanın düzgün akan çizgileri, evin geri kalan kısmında görülen kutular, düz çizgiler ve açılarla yeteri kadar kontrast oluşturur. Renk kullanımında neredeyse çocuksu olan mavi ve kırmızı, bu evi kendi sanat müzesi gibi gösteriyor. Yükseltilmiş ve eğimli çatılar yağmuru havuzdan uzak tutar, aynı zamanda yükseklik ve boyut kazandırır.

Yük taşıma konteyner fiyatları


Genel olarak, satılık 20 lik konteyner evler tasarımcılar ve ev sahiplerinin kişisel zevklerini ve tasarım tercihlerini ifade etmelerinin bir yolu haline geldi. Dikdörtgen kutular olsalar da, insanların açık, havadar mekanlar ve eğlenceli, heyecan verici şekiller ve açılar yaratma şansının tadını çıkarmasını engellemez. Deniz taşımacılığı konteyner evleri kesinlikle sadece yaratıcılık ve cazibede artacaktır.

Bir nakliye 20 ft container kaç m3 evinin hem dikkat çekici hem de pratik olabileceği de açıktır. Fabrika benzeri iç mekan yaşam alanlarından, çevreyi çevreleyen vahşi doğayı kucaklayanlara kadar, konteyner evlerin sınırları yoktur. Alıcının genel yapının neye benzeyeceğini seçmesine izin verecek kadar konteynerlerin şekli ve boyutları.

Ağaçta mı yoksa fabrikada mı olacak? Yükseltilecek mi yoksa kendi başına duracak mı? Bunlar sadece tasarımcının cevaplayabileceği sorular. Ancak bir şey açıktır, 20 ft container kaç m3 evleri, yenilikçi ve ekonomik ev inşaatının bir sonraki dalgasıdır. Tüm farklı tatlar ve tasarımlarla, istediğiniz bir 20 ft container kaç m3 ev olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com