KONTEYNER EVLERİ TASARIM FİKİRLERİ


İstediğiniz yere sadece bir ev veya tesis kuramazsınız. Eviniz yerin altındaysa, üstünüzdeki kirden korunursunuz. İki katlı evlerde genellikle ön kapıya giden ve genellikle araba yoluna çıkan bir yola bağlanan bir merdiven vardır. Aynı zamanda sömürge bölünmesi olarak da adlandırılan iki seviyeli evler, ”evin her iki katı arasında da bir iniş var. deniz konteyner evleri günümüzde daha popüler hale geliyor, çünkü nispeten daha ucuz, ancak çok sağlam ve oturması kolay.

  • deniz konteyner
  • frigo konteyner soğutuculu
  • 20ft konteyner
  • taşıma konteyner fiyatları
  • frigo konteyner
  • deniz konteyner fiyatları
  • tekerlekli konteyner

Çok çeşitli kaplar var. Evinizi üretmek için bir veya birkaç konteyner kullanmak mümkündür. Metalin yağmura ve neme maruz kalmasını önlemek için kabın iyi kaplandığından emin olmalısınız. Gereksinimleriniz ne olursa olsun, kesinlikle bunları yerine getirmek için doğru yük konteynırlarını alabileceksiniz.

deniz konteyner
frigo konteyner soğutuculu
20ft konteyner
taşıma konteyner fiyatları
frigo konteyner
deniz konteyner fiyatları
tekerlekli konteyner

Elde ettiğiniz alan konusunda gerçekçi olun. Alanınız sınırlıysa, konteyner bahçeciliği eviniz için tam olarak uygun olabilir. Eviniz için doğru form ve stili sağlamak üzere teslimat konteynırını kesip yeniden düzenleyerek mekanı yeniden tasarlamak da mümkündür. Duş alanını istediğiniz şekilde arka bahçenizin içinde hareket ettirebilirsiniz. Bu tür dış mekanlarda, stile eşsiz bir görünüm kazandıran bazı bitkiler vardır.

deniz konteyner
frigo konteyner soğutuculu
20ft konteyner
taşıma konteyner fiyatları
frigo konteyner
deniz konteyner fiyatları
tekerlekli konteyner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com