Küçük Mekanlar İçin Yeşil ve Canlı Dikey Bahçe Fikirleri

Bu dikey bahçe fikirleri, ister dışarıda ister içeride olsun, her yerde bitki yetiştirmenize yardımcı olur, özellikle bir şehirde yaşıyorsanız ve sahip olduğunuz tek şey bahçeyle uğraşmak için çok az yer var veya hiç değilse. Kolay DIY ekiciden dikey bir bitki bahçesine kadar, işte size ilham verecek fikirlerin listesi.

Merdiven Bitki Standı

Bitki standı olarak eski bir merdiveni kullanın. Yeni bir görünüm vermek için yeniden boyayın ve hatta çatılara, balkonlara veya teraslara bile yerleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz çiçekleri kaplara yerleştirin ve stantta sergileyin.

Canlı Askılı Palet

Ahşap paletler, uygun fiyatlı ve çok yönlü oldukları için DIY projeleri için mükemmeldir. Paletleri parlak renklerle boyayın, duvara asın – uygun güneş ışığı aldığından emin olun – ve bitkilerinizi orada büyütün.

Duvara monte Pişmiş Toprak Yetiştiricilerinin

Warren duvarını dekore etmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Deneyebileceğiniz muhteşem dikey bahçe fikirlerinden biri, o duvarı rengarenk çiçeklerle süslemektir. Bitkilerinizi boyalı pişmiş toprak saksılarda büyütün ve duvara monte edin. Daha çekici hale getirmek için bahçe aydınlatması ekleyin.

Dikey Meyve Sepetleri Ekici

Dekorasyon planınıza yeşillikler ekleyerek doğal güzelliği iç mekanınıza taşıyın. Özellikle apartman dairesi veya apartman dairesi gibi sınırlı bir alanda yaşayan sizler için şu dikey ekici fikrini deneyin: birkaç meyve sepeti düzenleyin, sulu meyveler gibi iç mekan bitkileri ekleyin ve ardından onu merkez olarak yerleştirin.

DIY Mason Kavanoz Bitki Bahçesi

En sevdiğiniz bitkileri yetiştirmek için eski ahşap panelleri ve mason kavanozlarını kullanın: maydanoz, kekik, biberiye, adaçayı, fesleğen, adını siz koyun. Her birini mason kavanozlarda büyütün, sonra eğilin veya bir duvara asın. Bunları evin dışına veya içine yerleştirebilirsiniz.

Bazen duvarlara bakmanız gerekir, bu dikey bahçe fikirleri, küçük bir alanda güzel bir bahçeye sahip olma mücadelenizin akıllıca çözümüdür.

(53 kez ziyaret edildi, bugün 2 ziyaret)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219