l Salon asma tavan modelleri

Mutfaklardan yatak odalarına, salonlardan banyolara, hatta tuvaletler ve salonlar. Koridor ve koridor dekorasyonlarında bile kullanabileceğiniz en şık dekorasyon detaylarından biri asma tavan modelleri! Farklı asma tavan modelleri en klasik ve sade oda dekorasyonlarını bile oldukça farklı kılabilir. Sadece alçıpan malzemelerden yapılmış olan bu tavanların çok sınırlı olasılıkları ve modelleri var ve şimdi bu tavanları geniş bir malzeme ve ekipman yelpazesiyle yapabiliriz. Ekipman ve malzemelerin çeşitliliği doğal olarak model sayısını arttırdı ve fiyatları daha ekonomik hale getirdi. Günümüzde, asma tavan modelini bulmak ve ev dekorasyonunu yapan herkese göre ekonomik olanı bulmak kolaylaştı.

salon asma tavan modelleri

Yatak odalarında ahşap ve alçı asma tavan modelleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Diğer malzemeler çok tercih edilmez. Ahşap en doğal ve sağlıklı malzemedir. Yaydığı pozitif enerji ile çoğunlukla yatak odası asma tavan modeli olarak beğeniliyor. Galerimizde çeşitli ahşap asma tavan modellerini görebilirsiniz. Bu asma tavan modellerinin odadaki mobilyalarla nasıl eşleştirildiğini de görebilirsiniz. Alçı, oturma odası ve oturma odası için kullanılır. Ancak, bu alanda çelik ve diğer asma tavan malzemeleri de kullanılabilir. Minimal bir hafif salon dekorasyonu, beyaz gibi açık renkli alçı tavan tasarımlarıyla tamamlanabilir. Bu salon türünü tercih ederseniz, aydınlatma sistemine sahip asma tavan modellerini de seçebilirsiniz.

Klasik asma tavan modelleri, tavan döşemeleri yerine yeni bir zeminden veya tavandan yapılmış bir katmandan oluşur. Bu katmanlar herhangi bir aydınlatma sistemine döşenebilir. Tavan aydınlatması, oturma odaları veya salonlarda şiddetle tavsiye edilen bir aydınlatma tarzı değildir, ancak bu aydınlatmayı mutfaklarda ve banyolarda kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com