Lamel Asma Tavan

lamel asma tavan
lamel asma tavan

Lamel Baffle Asma Tavan Modelleri

Lamel tavanları dekoratif, şeffaf ve havalıdır. Aydınlatma lamelli bir tavanın arkasına yerleştirilirken veya farklı şekilli açıklıkları olan lamelleri perfore ederken çok dekoratif iç efektler oluşturmak mümkündür.

Lameller ince alüminyum veya çelikten imal edilmiştir. Firmamız farklı ölçülerde ve şekillerde sac ve hacimsel lameller sunmaktadır. Lamellerin şekli ve ölçümleri ve lamel panelleri arasındaki mesafe müşterinin isteklerine bağlıdır. Standart renkler beyazdır ve doğal alüminyum rengidir. İstek üzerine özel renkler mevcuttur.

Lamel Asma Tavan Modelleri

Lamel Asma Tavan Modelleri
Lamel Asma Tavan Modelleri

Giderek, tasarımcıların ısrarı veya müşterinin istekleri üzerine onarım ve bitirme çalışmaları yaparken, bir çıta tavanı yaratmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Lameller, mobilya üretiminde ve çatı kaplamalarında kullanılan yassı ahşap çıtalardır, ancak özel konut inşaatı dışında, kalabalık yerlerde kullanamayan yüksek derecede yanıcılık nedeniyledir. Tavan endüstrisinin temsilcileri, durumdan bir çıkış yolu bulabildiler ve ticari olarak tasarlanmış lamel tavanların imalatında, daha bilinen boyalı metal ve mineral yün veya kaplama alçı esaslı levhaları kullandılar. Sorunun cevabını aldıktan sonra: Lamel tavan nedir, en yaygın seçeneklerini düşünelim.

Genel olarak, lamel tavanların, bir çerçeveden ve birbirlerinden eşit mesafede yerleştirilmiş düz panel sıralarından oluşan askıya alınmış bir yapı anlamına geldiği anlaşılmaktadır. Günümüzde, yatay ve dikey kaburgalar popüler olarak kabul edilir ve birincisi daha geleneksel çıtalı tavanlar olarak adlandırılırsa, ikincisi geleneksel olarak ayrı bir tasarım panelleri sınıfına ayrılabilir.

Lamelli tavanların fiyatı panelin temeline, boyutlarına, montaj yöntemlerine ve renklerine dayanır ve hatta en bütçe seçenekleri tavan alanını daha iyi bilinen yöntemler için ilginç bir alternatif olabilir.

Bir lamel tavan döşemesi ile hemen hemen her odada alışılmadık bir iç mekan yaratabilirsiniz ve çok çeşitli ürünler her bir özel durum için uygun kaplama tipini seçme fırsatı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com