Led aydınlatmalı asma tavan modelleri

Led aydınlatmalı asma tavan modelleri Asma tavan modellerinin tasarımında kullanılacak malzeme seçimi, asma tavanın geometrik tasarımı, aydınlatma araçlarının kullanımı, çeşitli renk seçenekleri, sizin veya tasarımcınızın gösterebileceği birçok seçenek var.

Bu asma tavanlar, gergi tavanlar, barisoller, alçıpan veya alçıpan gibi odak tavanlı bir oturma odası, mutfak veya odanın tavanını yapmanın en yaygın yolu, sıradan bir tavanı bir dekorasyona dönüştürmenin en kolay ve en ekonomik yoludur .

Asma tavan almak isteyenlerin ilk işi, bilgisayara gidip farklı, yaratıcı, modern ve yeni asma tavan modelleri ve tasarımları aramak. Daha önce hiç karşılaşmadığınızı düşündüğümüz farklı ve yaratıcı asma tavan tasarımlarını bir araya getirmeye çalıştık;

Asma Tavan Modelleri ve Tasarımları

Daha önce krom veya paslanmaz çelik asma tavan modelleriyle karşılaşmamış olabilirsiniz. Aşağıdaki modern tasarımlı asma tavan örneğini yeni fikirler oluşturabilirsiniz.

Ahşap, kompakt veya kaplama malzemeleriyle geniş bir yelpazede modern, asma tavanlar oluşturulabilir.

Özellikle pleksi kaplı aydınlatma şeritleri, her zaman asma tavan tasarımlarında yaratıcı çözümler sunar.

Asma tavandan başlayarak duvarlardaki geometrik tasarımların devamı da en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Televizyon için bir niş veya alçıpan tasarımın yanı sıra bu tasarımları tavandan sadece duvardaki boya ile tamamlayan tasarımları düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com