Lüks Konteyner Ev Modelleri

 • Konteyner fiyatları
 • konteyner ev fiyatları,
 • konteyner ev modelleri,
 • konteyner ev modelleri ve fiyatları,
 • prefabrik konteyner,
 • lüks konteyner evler,

Nakliye Konteyner Ev Fikirleri – gayrimenkul fonksiyonu için nakliye konteynerinin kullanımına dair yeni bir eğilim hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu eğilim faktörler tarafından alınmakta, düşük fiyat ve sürdürülebilirlik kaygıları nedeniyle yaşam fonksiyonu için konteyner kullanımı roketlenmiştir. Ayrıca, bu nakliye konteyneri ürünü, ev veya diğer çeşitli bina kullanımları için katı olduğu kadar ince malzemelerdir.

Bu yazıda, nakliye konteyneri kullanımındaki avantaj, nakliye konteynırını kendi başınıza nasıl dönüştüreceğiniz, ek olarak farklı teslimat konteyneri dönüşüm stratejileri ve fikirleri gibi bir takım konuları tartışacağım.

Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri
Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri

Yepyeni bir büyüme trendi olduğu için acele etmeyin! Yapmanız gereken tek şey, en iyi seçimlerinize karar verebilmeniz için uygun bilgileri ve kaynakları aramak! Size bazı varsayımlar sağlayacağım, böylece çok daha iyi düşünebilirsiniz, hadi gidelim!

İnsanların nakliye konteynırını konut veya ticari mülkleri için ana ürünü olarak kullanmasının ve dönüştürmesinin birkaç nedeni vardır. Doğal olarak, kereste, çimento veya bloklar gibi diğer geleneksel malzemelere kıyasla sayısız fayda vardır. Bunun maliyet, sürdürülebilirlik ve ayrıca basitlik gibi farklı bakış açılarından görebiliyoruz.

Düşük maliyetli

Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri
Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri

Konteyner evinin en cazip avantajlarından biri ‘düşük fiyatı. Bugün bildiğimiz gibi, olağan konut mülkiyeti oranı, sayısız ürün çeşidi nedeniyle nispeten yüksektir ve aynı zamanda işgücü ödülünü etkileyen işlevlerdir.

Bununla birlikte, nakliye konteynerine daha derin baktığınızda, kesinlikle çok fazla fark göreceksiniz. Sadece teslimat konteynırını satın alarak binanızın tüm sürecin% 20’sini oluşturduğunu ve dilerseniz zaten orada kalabileceğinizi belirtebilirsiniz. İşin etkinliği, harcayacağınız ödülü de etkileyecektir. Artık çatı kaplaması veya taban döşemesi yapmanıza gerek yok, şu anda orada!

Sürdürülebilirlik, şu an devam eden önemli bir sorundur. Bireylerin çoğunluğu şimdi çevreye yaptıkları konusunda farkedildi. Nitekim, bu sürdürülebilirlik ve aynı zamanda küresel ısınma sorunu, bireylerin şu anda nasıl bir varsayım aldıklarını ve yaptıklarını tam olarak etkilemekte, enerji tasarrufu, geri dönüşüm ve çevreye daha dost davranmaktadır.

Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-47
Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri

Bu, dünyadaki bireylerin çoğunluğu için, özellikle daha önceden sahip olunan materyalleri nasıl geri dönüştürdükleri konusunda, giderek daha da moda hale geldi.

Bildiğimiz gibi, nakliye konteynırını eviniz olarak kullanmanın en bilinen avantajı ekolojik kullanımdır. Bilginize, şimdi çalışan daha fazla miktarda ekstra nakliye konteyner var. Yaklaşık olarak milyon nakliye var ve bunların sadece 6 tanesi kullanılıyor. Dışarıda kaç tane ıssız çelik ürün olduğunu hayal edebiliyor musunuz?

Özelleştirilmesi Kolay

Sadelikten bahsederken, dikkatimi çekeceğim 2 şey var, saha dışında çalışmam ve az miktarda çalışma süresi. Şantiye dışı çalışma, evden şantiye inşa edebileceğiniz ve daha sonra kullanıma hazır olduktan sonra arazinize tedarik edebileceğiniz teslim konteyneri konutunun harika yararıdır.

Ayrıca, nakliye konteyneri konutları genel eve kıyasla çok hızlı bir şekilde inşa edilebilir. Genel olarak yapmanız gereken tek şey, nakliye konteynırınızı konseptinize göre ayarlamak için basitçe duvar inşa etmeniz gerekmez!

Yaz zamanı! Kış mevsiminin soğuk havalarından sonra havanın tadını çıkarmak için doğru zaman. Yaz aylarında yapılacak en etkili görevlerden biri arka bahçenizde yüzmektir. Sadece ılık bir günün büyük havasını tatmakla kalmayıp, aynı zamanda hane halkı birlikteliğinin sıcaklık hissini vermek gibi.

Bahçenizde havuza sahip olmak ister anlık ister yarı kalıcı, ister kalıcı olsun, farklı türlerde kolayca yapabileceğiniz şeylerdir. Hepsi kullanımın yanı sıra alanınıza da ayarlanabilir. Bu kısa makalede, yarı-kalıcı ve ayrıca nakliye konteynırından yapılan geri dönüşümsüz yüzme havuzu türünü tartışacağım .

Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-34
Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-34

Konteyner Garajı Fikirleri

Günümüzde nakliye konteyneri evleri çok fazla vızıltı alıyor, bunun nedeni birkaç nedenden dolayı:

Zaman tasarrufu

İnşaa kadar yarım yıl veya daha fazla beklemeniz gerekmez. Sadece mekanı ve iç tasarımı seçmeniz yeterlidir ve eviniz tam anlamıyla kamyon tarafından arazinize getirilecektir.

Fiyat

Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-28
Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-28

Nakliye konteyneri ev ucuz inşa edilebilir. Vakaların çoğunda geleneksel inşaat evlerinden daha ucuz.

Öyleyse neden herkes nakliye konteyner evlerinde yaşamayı seçmiyor? Cevap sınırlı boyuttadır. Nakliye konteyneri standart boyuta sahiptir:

Bu yüzden dikdörtgen bir formdur ve insanlar genellikle kareyi tercih eder. Daha büyük alan hissi nedeniyle ve odanızı kare şeklinde olduğu zaman tasarlamak çok daha kolaydır.

Ne zamandan beri bir yenilikçi ruhunuz varsa veya bir toprak huzuruna sahipseniz ve geleneksel inşaat eviniz şu an için çok pahalıdır – nakliye konteyner evlerini düşünün.

Ev için En İyi Konteyner Tasarım Fikirleri
Ev için En İyi Konteyner Tasarım Fikirleri

Ev için En İyi Konteyner Tasarım Fikirleri

Kompostlama kapları sadece kompost tutmak için değil, karışımı oluşturmak için kaplardır. Piyasada sayısız kompost kabı vardır ve küçük bir araştırma ile ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. Kompost, yeryüzü ve bahçelerimizi gübrelemek için bahçe atıkları ve mutfak atıkları gibi çeşitli çürüyen organik malzemelerin bir karışımıdır.

Kompostlama, organik maddeyi toprağa geri döndürmenin güvenli bir yoludur ve bu sürece devam etmek için karışımı korumak için bir muhafaza alanına ihtiyaç duyacaksınız. Düzgün ayrıştırma için gerekli birkaç şart vardır. Bunlar, kap büyüklüğü, parça büyüklüğü, yeşil madde, kuru madde, hava, nem ve ısıdır.

Deniz kapları elbette bir şeyleri gemi ile taşımak içindir. Ayrıca, konteynerler geçici evler olarak da kullanılıyor. Ancak herkesin bilmediği şey, deniz konteynerleriyle çok güzel ve lüks konteyner evleri inşa edebileceğinizdir. Bu küçük bir ev olabilir, fakat aynı zamanda büyük bir müstakil lüks villa olabilir. Bazı konteyner evlerinin deniz konteynerleri ile yapıldığı bile görülmemektedir. Farklı konteyner evlerinin yirmi güzel, eğlenceli ilham örneklerini sizin için listeledik. Hangisi size en çok hitap ediyor?

Çok küçük olan bir kompost kabı, uygun şekilde ayrıştırmak için gereken ısıyı üretemeyecektir. Kompostlama için gerekli ısıyı oluşturmak için gerekli olan ve genellikle 3 ′ x 3 ′ x 3 ′ olan minimum atık hacmi vardır. Bazen bu, atıkları ayrıştırmak için yeterli ısıyı tutabilen daha küçük yalıtımlı ahşap veya plastik bir kap kullandığınızda mümkündür.

Sürekli kompostlar, bahçe atıklarından mutfak artıklarına kadar birçok farklı malzemenin taşınması için kapalı kutulardır. ‘Sürekli’ olarak sınıflandırılırlar çünkü organik atık herhangi bir zamanda eklenebilir ve yavaşça ayrışır. Bitmiş kompost, genellikle bitmiş ürünü yılda birkaç kez çıkarmanızı sağlayan kabın altına filtreler.

Konteyner Ev Tasarım Fikirleri

Bazı insanlar için, belki de, çoğunlukla, bir konut veya lüks bir konut sahibi olmak bir hayaldir. Ancak bazıları için basit bir rezidansa sahip olmak bir hayaldir. Eşsiz görünüşü ile konforlu, sade bir küçük eve sahip olmak gurur ve mutluluk olabilir.

Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-8
Lüks-Konteyner-Ev-Modelleri-8

yaşam tarzları uzun zamandır birçok insanın kucakladığı yaşam fikriydi. Minimalist bir tarzda yansıtılan basitlik, onlar için çok uygulanabilir bir standart yaşam tercihi olabilir. Sadelik gerçekten de karmaşık, basit, benzersiz ve biraz eksantriklikten uzak olan yaşam fikirlerini ve fikirlerini yerine getiriyor gibi görünüyor.

Bildiğimiz gibi, üslup çok iyi bilinen bir inanıştan geliyor: daha az, biraz daha fazla. sadeliği göstermenin gerçek yoludur. Zorluklardan uzak duran ve tüketen ve aşırı olma eğiliminde olan yaşamın her yönünü en aza indiren bir yaşam tarzı yansıması.

Artık konteyner ev tasarımı, eve özgü ve aynı zamanda maliyet açısından ekonomik olan malzemelerin kullanılmasında bir atılımdır. Konteyner, ithal edilen ve ihraç edilen malları depolamak için limanlarda yaygın olarak kullanılır veya çoğu zaman konteyner ve kutular olarak adlandırılır. Burada modern bir konteyner tasarım evine sahip olmak isteyenler için, 25 modern konteyner ev tasarımını özetledim.

Plan hava akışını en üst düzeye çıkarır ve geniş bir ortak salon oluşturur. Ev tasarımı, düzgün bir şekilde tamamlanması gereken oldukça belirgin bir süreçtir, bu yüzden insanların bekledikleri ve hak ettikleri sonuçları buluşturur. Seçtiğiniz modern ev tasarımını indirdiğinizde, onu gerçek kılmaya başlayacak konumda olacaksınız. Birinin evini tasarlamaktan seçebileceği çeşitli tasarım türleri vardır. İç tasarım şimdi ev sahiplerinin ve ev inşaatçılarının büyük çoğunluğu için en etkileyici ve zevkli bir konsept. Görebildiğiniz için, evinizde Asya iç tasarımını kullanmanın pek çok yöntemi var. Modern Ev Tasarımının Başlıca Seçenekleri Bir bireyin evini tasarlarken seçebileceği farklı tasarım türleri vardır. Aksi takdirde, plana uyum sağlamak için yeni bir tane satın almanız gerekir. Günümüz tasarımı, iyi bir aydınlatma kullanıyor. Modern bir ev tasarımına sahip olmak istiyorsanız, evinizin gerçekten istediğiniz türde bir tasarıma sahip olduğundan emin olmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu vereceğiz.

Plana, bölgedeki kurallar ışığında ya da büyüklüğü mevcut araziye sığdırmak için uymalısınız. Ev tasarımı düzgün bir şekilde tamamlanması gereken benzersiz bir süreçtir, bu sayede insanların bekledikleri ve hak ettikleri sonuçları buluşturur. Ayrıca, mevcut tüm alanı kullanan muhteşem bir ev tasarımı almanın bir yolunu bulmak istiyorsanız, ev planlarını incelemek akıllıca olacaktır. Plan hava akışını maksimuma çıkarır ve geniş bir ortak salon yapar. Aksi takdirde, plana uyum sağlamak için yeni bir tane satın almanız gerekir. En yeni internet sitesi modern ev tasarım planlarını tanıtmak Sörf deneyiminizi zenginleştirmek için inşa edilmiş yepyeni bir web sitesinin başlatıldığını ve çok daha fazlasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ev planları her zaman istediğiniz rüya evini elde etmek için harika bir araçtır. Çağdaş ev planları, daha geleneksel tarzlara mükemmel bir alternatif sunar. Küçük modern ev planları

Her Bütçe için Modern Nakliye Konteyner Evleri

Bazı durumlarda, kaplar yıllarca kullanılmalıdır, bu yüzden dayanıklılığını sağlamalısınız. Her iki durumda da, kabın devrilmesini önlemek için bir yol bulmanız gerekir. Daha sonra konteyneri, kullanmayı tercih ettiğiniz yere taşımak zorunda kalacaksınız ve bu, uygun bir kamyon ve römork kiralamanızı gerektirecektir. Konteynır bir projenin parçası olarak kullanılmadan önce boyayı alıp yeniden boyamalısınız. Aynı anda 1’den fazla konteyner kullanabileceğinizi veya daha büyük bir tane kullanabileceğinizi unutmayın. Bu durumda bir konteynere karar verirseniz, daha az paslı bir konteynırdan önemli ölçüde daha düşük fiyatlandırılmalıdır. Paslanmaz çelik kaplar birçok şekil ve tarzda mevcuttur.

Her Bütçe için Modern Nakliye Konteyner Evleri
Her Bütçe için Modern Nakliye Konteyner Evleri

Tipik olarak, depoda tutulan kaplar, başka bir yere taşınmaları gereken zamana kadar orada kalır. Nakliye konteynırları ayrıca çeşitli ebat ve ağırlıklarda mevcuttur. Satılık nakliye konteynırları, dünya çapında ağ üzerinde ve hatta bulunduğunuz yerde kolayca bulunabilir.

İlgili basınç miktarı nedeniyle, kaplar çok katı kodlar altında yapılır. Satın almadan önce (mümkünse) konteynırları kontrol etmeniz her zaman tavsiye edilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, ek olarak, konteynerlerin insanların istediği stil ve işlevselliğe uyacak şekilde özelleştirilmesi de kolaydır. Mutlak en pahalı konteynırlar, yeniden organize edildikleri ve tren veya kamyonlara yerleştirildiği dağıtım merkezlerine götürülen konteynerlerdir. Kırk ayaklık bir saklama kabı, kiralandığı zaman bir anlaşma sayılmaz.

Evinizin kolay hareket etmesini sağlamak için depolama birimleri aşırı derecede yararlı olabilir. Mülkiyet tamamlandıktan sonra, zaman zaman hayatta olan problemlere hazır olmalısınız. Eviniz özel tarzını ve sıcaklığını kaybedebilir, ancak bu, konutunuzun satışından elde edilen karı maksimize etmek için yapmanız gereken küçük fedakarlıklar arasında olacaktır

Konteyner ev modelleri ve fiyatları,

 • çatılı konteyner ev fiyatları,
 • ahşap konteyner
 • ev konteyner
 • konteyner ev içi
 • konteyner ev fiyat listesi
 • tekerlekli konteyner fiyatları
 • konteyner villa
 • prefabrik kulübe
 • 42 konteyner ev modelleri ve fiyatları
 • sahibinden konteyner ev
 • ev tipi konteyner

Deniz taşımacılığı konteyner evleri , minik hayatı yaşamaya başlamak için ekonomik ve çevre dostu bir yöntemdir . Nakliye konteynırları sağlam ve dayanıklıdır, saatte mil rüzgar, büyük dalgalar ve kargo gemilerinde uzun yolculuklara dayanacak şekilde üretilmiştir.

Bu sert kutular istiflenebilir, kolay taşınır ve kolayca temin edilebilir.

Tüm dünyada milyonlarca nakliye konteyneri var, ancak sadece küçük bir kısmı hizmette.Bu, kullanılmış bir nakliye konteynırını iyi bir fiyat karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Genellikle, bölgenizdeki kullanılmış nakliye konteynırlarını arayabilir ve ardından mülkünüze teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Evde bir saklama kabında yaşamak istiyorsanız, kendiniz bir tane kurabilir ya da bir şirketten bir tane satın alabilirsiniz.

Bir konteyner yuvası bir nakliye konteynırından veya birkaç büyük konteynırdan yapılabilir. Modüler evler çelikten yapılmıştır ve depremlere, kasırgalara ve kasırgalara karşı ekstra dayanıklıdır.

Kargo konteyner evleri son birkaç yılda popülerliklerini arttırdı. Bunları sıklıkla kabin, av kulübesi, küçük ev, havuz evi veya aksesuar konut birimi olarak göreceksiniz.

Her tür ev gibi, nakliye konteyner evleri de kendi lehte ve aleyhte olanlar ile birlikte gelir. İşte bir konteynır evinde yaşamanın temel avantajları. Özel durumunuz için hangi tip küçük evlerin en iyisi olduğunu dikkatlice düşünmeniz gerekecektir.

Düşük Maliyetli

Nakliye konteyner evleri, birçok ev türünden daha uygun maliyetlidir. Sadece bir düşünün – eve bir nakliye konteyneri ile zaten çelik bir kabuğunuz var. Daha sonra, pencereler ve kapılar için bölümleri kesmeniz gerekecektir. Ayrıca, konteynerin izolasyonuna, döşemesine, dolabına ve küçük bir evin tüm olanaklarına ihtiyacı olacak. Yine de, nakliye konteynırları sıfırdan bir çerçeve oluşturmaktan daha ekonomiktir.

Dayanıklılık

Nakliye konteynırları oluklu çelikten imal edilmiştir, bu nedenle son derece dayanıklı ve dayanıklıdır. Kargo gemilerinde ağır rüzgarlara ve açık denizlere dayanacak şekilde üretilmiştir. Bu bir nakliye konteyneri ev deprem, kasırga ve kasırga güvenli hale getirir. Dayanıklılıkları ayrıca kırılmalarını zorlaştırır.

Kısa inşaat süresi

Şu an küçük bir evde yaşamaya başlamak istiyorsanız, bir konteyner ev en iyi seçeneğiniz olabilir. Taşınmaya hazır nakliye konteyner evleri genellikle 4-10 haftada tamamlanır. Yeni inşaat için bu ışık hızlı. Ayrıca, bir şirketten modüler bir ev sipariş ettiğinizde, fabrikada denetlenir ve bina koduna uyulur.

Çevre dostu

Tüm dünyada milyonlarca nakliye konteyneri kullanılmıyor. Birçok insan, bir nakliye konteynırının geri dönüşümünü yapmak ve bir eve dönüştürmek için çekiciliğini sever. Bir nakliye konteynırından bir ev inşa ettiğinizde, 7.700 kilo çeliği yeniden kullanıyorsunuz.

Taşınabilirlik

Malların nakliyesi bir nakliye konteynerinin tüm amacı olduğundan, taşınabilir olması için üretilmiştir. Bir nakliye konteynırından yapılmış bir evin taşınması oldukça kolaydır. Genellikle, düz yataklı bir kamyon bir nakliye konteynırını bir yerden bir yere taşıyabilir. Ya da bir karavana takıp etrafına çekebilirsiniz. Bazı nakliye konteyneri ev sahipleri yaz aylarında ve kışın evlerini taşıyor. Cıvata, kaynak yerine, konteynerinizi temeli haline getirirseniz, kilitlenip hareket ettirilebilir.

Saha dışı inşaat
Bir nakliye konteyneri evinin, bir fabrikada tesis dışında inşa edilebilmesi bakımından büyük bir avantajı vardır . Bu, inşaatın zor olduğu araziler için idealdir. Şantiye dışı inşaatlar, küçük evinizi inşa etmek için uzak bölgelere gitmek için inşaatçılar kiralamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Temelde legolar
Konteyner evlerini lego olarak taşımayı düşünürseniz, çekiciliği göreceksiniz. Mükemmel ortamınızı oluşturmak için istiflenebilir, yan yana veya açılı olarak yerleştirilebilirler. Bu modüler evleri, tamamen özelleştirilebilir hale getiren, istediğiniz herhangi bir tasarıma göre yapılandırabilirsiniz.

Bir nakliye konteyneri evinde yaşamayı ciddiye alıyorsanız, dikkat etmeniz gereken birkaç dezavantaj var.

Yapısal bütünlüğü
Bir nakliye konteynırını uygun bir konut haline getirmek için kesilmesi gerekir. Evin giriş yolu ve pencereler için büyük deliklere ihtiyacı olacaktır. Bir nakliye konteynırını çok fazla kesmenin tehlikeleri var. Her delik, kabın yapısal bütünlüğünü azaltacaktır. Bazı konteyner evlerin yapısal sorunların üstesinden gelmek için güçlendirilmeleri gerekir.

Dış görünüşü değiştiremezsiniz

Bir konteyner evinin görünüşünü seviyor ya da nefret ediyorsun. Bu küçük evler modüler ve açısaldır. Dış cephe kaplamasının değiştirilmesinin yanı sıra bir kabın dış görünüşünü çok fazla değiştiremezsiniz. Neyse ne. Daha tuhaf bir ev veya kabin tipi bir görünüm arıyorsanız, bir nakliye konteyneri sizin için değildir.

Arazi izin sorunları

Küçük evlerde olduğu gibi, nakliye konteyneri evlerine bile izin verilip verilmediğini görmek için yerel inşaat departmanınızla iletişime geçmeniz gerekir. Bazı belediyeler, onlara yardımcı konut birimleri olarak izin vermektedir. Diğerleri bir mülk üzerinde solo bir birim olarak izin verir. Bazı durumlarda, ilçeler küçük evlere izin vermez.

Satın alabileceğiniz en iyi nakliye konteyner evleri

Nakliye konteyneri evine taşınmaya hazırsanız, şu anda satın alabileceğiniz birçok kaliteli ev var. Bu evler tesis dışında inşa edilir ve ardından bir kamyonda mülkünüze teslim edilir. Birçok şirket denetlenen konteyner evler inşa eder ve bina kodunu geçer, bu da endişelenmeniz gereken bir şey daha azdır.

İşte satılık konteyner evler için en popüler ilanlarımız.

Konteynerleri , istiflenmiş ve birleştirilmiş 20 ve 40 fit nakliye konteynırlarının bir kombinasyonundan özel evler oluşturur.

Her konteyner ev, ev sahibinin arazisi ve vizyonu için benzersiz ve tasarlanmıştır. Öncelikle, şirket nakliye konteynırlarının su ve rüzgâr geçirmez olduğundan emin olur ve sonra onları izole eder.

Konteyner evleri tamamen özelleştirilebilir. Bir bile yeşil koyarak! Müteahhitler ayrıca sundurmalar, çoklu yatak odaları, ofisler, geniş eğlence alanları, atölyeler ve depolama alanlarında taranan güverteler de içerebilir.

2) Alternatif Yaşam Alanları Konteyner Evleri
Bir nakliye konteynerinin sonunda

Alternatif Yaşam Alanları , nakliye konteynırlarından özel evler yaratır. Bunlar birincil konutlar, ikinci evler, ofisler olabilir. Müşteriler boya renginden ve cilaya, armatürlere ve iç mekan mobilyalarına kadar her şeyi seçiyorlar.

Bu uygun fiyatlı ve güzel konteyner evler AC / ısı, tersane duvarları, tam bir banyo, mutfak, ahır kapısı ve elektrikli ve kanalizasyon bağlantılarıyla gelir. Daha lüks versiyonu diğer olanakların yanı sıra kraliçe yataklı bir yatak, sehpa, iki brülörlü soba ve şifonyer içerir.

3)
Birden fazla konteyner içeren nakliye konteyner ev

. Şirket önceden tasarlanmış nakliye konteyner evlerinin yanı sıra özel inşaatlar da sunmaktadır. Bu konteyner evleri daha büyük bir yaşam alanı sağlamak için bir konteynerden veya birkaç tanesinden yapılır.

Yukarıdaki fotoğraf, halihazırda birkaç ağaç içeren de inşa edilmiş bir nakliye konteyneri evini gösteriyor.

Kubed Living ayrıca bir nakliye konteynırını muhteşem bir ofise, sanatçı stüdyosuna, ev salonuna, havuz evine veya şarap mahzenine dönüştürebilir.

evine bir nakliye konteyneri sipariş ederken, şirket uygun belgeleri almak için inşaat belgelerini yerel yönetimlere teslim eder.

çevre dostu yapılara adanmıştır. Her bir konteyner ev, düşük boyaları, sürdürülebilir ormanlardan elde edilen odunlar, LED aydınlatmalar ve enerji tasarruflu cihazlar kullanılarak inşa edildi. Ayrıca, evler güneş enerjisi ve yağmur suyu toplama sistemleriyle donatılmıştır.

Yeni merkezli şirketin konteyner evleri, iç-dış mekan akışı için bir tarafta açılan düzenlere sahip. Bu aynı zamanda açık havada görüşünüzden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Şirket birden fazla nakliye konteyneri kullanarak 3 ila 4 yatak odalı konteyner evler inşa ediyor. Bu konteyner evler güzel olsalar da, genellikle

nakliye konteyneri evleri esnek, basit ve güvenlidir. Odalarda gardırop dolapları, kraliçe boy yatak, küvet ve sürgülü cam kapılar için bir seçenek bulunmaktadır.

Sadece 160 metre kare olan tek bir konteyner “mikro küp” veya 800 metre kare olan birkaç konteynerden oluşan bir ev arasından seçim yapabilirsiniz.

6) Konteyner Evleri
parlak mavi nakliye konteyner ev

Şirket, çeşitli nakliye konteyner ev modelleri sunmaktadır. Bir konteynerden yapılan 160 metrekarelik bir ev veya birkaç konteyner ile yapılmış daha büyük bir ev arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu evler dayanıklı ve uygun fiyatlı ve konut, ticari veya endüstriyel kullanım için idealdir. Birçoğu halihazırda aksesuar konut birimi olarak kullanılıyor.

Son yıllarda, mimarlar ve inşaatçılar bu çok yönlü güçlü platformların çevresel kaygıları yapısal bütünlük ile birleştirmenin bir yolunu temsil ettiğini kabul etmeye başladılar. Kullanılmayan konteynırlar sürdürülebilir bir şekilde geri dönüşüme tabi tutulabilir, böylece atık ortadan kalkar. Bu vaadi tezahür ettirmek için

Tüm konteyner daireleri, duvarlarda, katlarda ve çatılarda bina kurallarına göre% 15 oranında yalıtılmıştır. Modelinizde bir mutfak veya banyo varsa, binalarda su tesisatı vardır. Her nakliye konteyneri eve inceleme onaylıdır ve taşınmaya hazırdır.

8) Özel Konteyner Yaşam
Özel ‘konteyner yaşamı’ ile 20 ‘haftasonu konteyner evinin içi
ı

Fiyat: Değişir

Küçük evinizi şebekeden çıkarmak istiyorsanız tarafından tasarlanan tüm konteyner evler güneş enerjisine hazır.

Konteyner evleriyle ilgili sıkça sorulan sorular
Eve bir nakliye konteyneri inşa etmeyi düşünüyorsanız, muhtemelen çok fazla sorunuz olacak. İşte en sık sorulan soruların cevapları.

Bir nakliye konteyneri ev maliyeti ne kadardır?
Doğru ve ağırlaştırıcı cevap şudur: değişir. bir konteynır planlıyorsanız, kullanılmış bir konteyneri dolarının altında satın alabilirsiniz . O zaman, onu bir eve dönüştürmek pahasına. Taşınmaya hazır bir nakliye konteyneri eve satın alırsanız, konteynırların sayısına ve evin tarzına bağlı olarak maliyetler arasında değişecektir. Burada bir nakliye konteyneri satın alma hakkında daha fazla bilgi edinin .

Konteynır evleri için en uygun iklim nedir?
Nakliye konteynerini eve serin veya sıcak bir iklimde bırakabilirsiniz. Bunun nedeni, nakliye konteynırlarının başlangıçtan yalıtılmadığıdır. Evde hangi yalıtım seviyesini isteyeceğinize karar vereceksiniz.

Bir nakliye konteynerini eve nasıl finanse edebilirim?
Bir şirketten satın aldığınız konteyner evler bina koduna uygun olarak inşa edildiğinden, genellikle bir bankadan ipotek alabilirsiniz. İpotek alabilmek için, konteyner evinizin kalıcı bir temelde olması ve konut yapması gerekir. Tekerlekli evdeki bir nakliye konteyneri RV olarak kabul edilir.

Deniz taşımacılığı yapılan konteyner evlerine ilişkin sonuç

Nakliye konteyner evleri hemen küçülmek için uygun fiyatlı ve kolay bir yoldur. Dört hafta gibi kısa bir sürede teslim edilen farklı tipte konteyner ev satan birçok şirket var. Daha karmaşık evlerin bazılarının yapımı daha uzun sürüyor.

lüks prefabrik konteyner evler

Konteyner evler oluklu çelikten imal edilmiştir, bu nedenle dayanıklıdır ve depremlere ve fırtınalara dayanabilir. Genellikle bir fabrikada kodlamak için üretilir ve mülkünüze teslim edilir. Bu, inşa edilmesi zor özellikler için onları iyi yapar.

 • kapalı konteyner fiyatları
 • 10 metrekare konteyner
 • ilginç konteyner evler
 • konteyner içi dekorasyon
 • konteyner ev imalatı
 • prefabrik ofis konteyner
 • villa konteyner fiyatları
 • konteyner yapı prefabrik
 • bir artı bir konteyner fiyatları
 • 24 m2 konteyner fiyatları
 • birleşik konteyner ev fiyatları
 • şık konteyner ev
 • demonte konteyner ev fiyatları
 • sıfır konteyner ev fiyatları
 • konteyner ev kaç kilo
 • villa yapı konteyner fiyatları
 • prefabrik ev mi konteyner ev mi
 • konteyner evleri ve fiyatları

Nakliye konteyner evleri modüler ve açısaldır, bu nedenle herkes için doğru tarz değildir. Ayrıca pencere ve kapılar oluşturmak için çok fazla delik açarken yapısal sorunlarla da karşılaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com