Mavi Salon Dekorasyonu Koltuk Perde Kombinleri,

  • Mavi salon dekorasyonu,
  • mavi koltuk perde kombinleri,
  • mavi salon takımı,
  • beyaz mavi ev dekorasyonu,
  • mavi kahve ev dekorasyonu

Geçen Cuma günü, mor dekorlarla vurgulanmış oturma odası tasarımlarını sergiledik. Onları sevdiğinize eminiz, bu yüzden size farklı renk vurgularına sahip daha fazla yaşam alanı göstereceğiz. Yaz mevsiminden beri iyi bir şey ve bu sezon boyunca yeniden dekore etmeyi seven birçok insan var ve göstereceğimiz tasarımları size ilham verecek!

Çağdaş oturma odaları, geleneksel olanlar ve hatta eklektik olanlar gibi farklı tasarım türlerinde çeşitlilik gösteren 15 Mavi Aksanlı Güzel Salon Tasarımlarını sergileyeceğiz! Bu fotoğrafların sizin için ilham kaynağı olacağını umuyoruz! Bir göz atın ve tadını çıkarın!

Mavi-Salon-Dekorasyonu-Koltuk-Perde-Kombinleri-2
Mavi-Salon-Dekorasyonu-Koltuk-Perde-Kombinleri-2

Bu ev gibi yazlık evi nasıl buluyorsun? Mavi renkli mobilyalar, her gün deniz kenarında görebileceğiniz güzelliklerle eşleşir.Oturma Odası
ilginç mobilyalar

Bu ilginç mobilya ve dekor ile büyük bir vurgu duvarı sergileyen büyüleyici bir oturma odasıdır.

Bu kocaman ve rahat bulanıklık sandalyelerini nasıl buluyorsunuz? Düz duvarlar, mobilyaların verdiği renk yığınını tamamlıyor!

Salon
mavi kanepe

Kraliyet mavisi kanepenin büyüleyici stand lambasının yanında ne kadar etkileyici olduğuna bakın. Bu alandaki dekorlar minimalist ve güzel.

Oturma Odası
renkli mobilyalar

Beyazlar ve kahverengiler gibi nötr renkli mobilyalar kullanmak, duvarların koyu mavi rengini tamamlar.

Rahat aile evi
sandalye tasarımı

Adından, bu ev kesinlikle rahat! Sandalyelerden Osmanlı’ya muhteşem manzaraya!

Bu mavi vurgulu duvar, eklenen resim ve renkli yastıklarla eşleşen nötr renkli koltuk sayesinde muhteşem görünüyor.

Bu resimde görülen yaşam alanı açısından açının ne kadar geniş olduğuna bakın. Basılı halılar ve odada boyamalar ile birlikte sade beyaz mobilyalar kullanılmıştır. Köşeye bir piyano ekleyerek odaya drama eklendi!

Yüksek duvarlar, pencereler ve perdeler tarafından eklenen süslemelerle harika görünüyor. Odaya daha fazla oturma eklemek, ziyarete gelen insanlar için daha fazla alan sağladı.

Yan koltuklar ve yastıklar için kullanılan lekeli ve baskılı mavi kumaşlar, düz koltuk ve düz duvarlarla iyi bir şekilde bütünleşmektedir. Daha fazla drama için tasarımcı, aksan duvarı olarak maviyi kullandı.

Çağdaş Oturma Odası
iç dizayn

Bu çağdaş oturma odası kesinlikle mavi görünüyor! Auradan, bu evin deniz kenarında olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan renkler ve malzemeler rahatlatıcı bir hava verir.

Deniz kenarındaki bu oturma odası aynı zamanda hem şık hem de ev gibi. Bu örnekte güzellik için işlev hiçbir zaman taviz vermedi.

Mavi-Salon-Dekorasyonu-Koltuk-Perde-Kombinleri-3
Mavi-Salon-Dekorasyonu-Koltuk-Perde-Kombinleri-3

Geleneksel bir oturma odasına güzel bir örnek – mavi renkte! Muhteşem dekor ve suni şömineyle birlikte muhteşem mobilyalar kullanıldı.

Bu alan kullanılan renk paleti nedeniyle neredeyse renkli. Mavilerden beyazlara, sarılara, siyah süslemeler!

Ve bu da bize düşünmemiz gereken şeyleri veren Mavi Aksanlarla 15 Güzel Oturma Odamızdı! Odalar harikaydı, mekanlar iyi planlanmıştı ve bunun hakkında düşündüğünüzde, tüm odalar, odaların dizayn edilmiş olmasına rağmen bir sakinlik ve rahatlama hissi gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com