Mesh Tavan

Mesh-Tavan-1
Mesh-Tavan-1

Metal mesh tavan plaka standart tavan sistemlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır

Mesh Tavan Fiyatları

Mesh-Tavan-Fiyatları-1
Mesh-Tavan-Fiyatları-1

Mesh tavan fiyatları ağı, herhangi bir projeye endüstriyel ve çağdaş bir görünüm kazandırmak için ideal bir seçimdir. Seri, mevcut tavan döşemelerinizi metal ızgara tavan döşemelerimizle kolayca ve ızgara sisteminizi değiştirmeden değiştirebilirsiniz. Karolar ayrıca 15mm ve 24mm gibi yeni ızgara sistemleriyle de monte edilebilir.

Geniş açık alanların kapsanması gereken özel projelerde mimarlar, tasarımcılar ve müteahhitlerle doğrudan çalışıyoruz. Metal ızgara tavan döşemeleri, nakliye merkezleri için idealdir ve eski inşaatçıları yenileyerek modern bir görünüm ve his ve geniş tavan alanlarına sahip alanlar sunar. Her ürün farklı malzemelerden üretilebilir ve çok çeşitli renk ve renklerde elde edilebilir.

Mesh Tavan Uygulaması

 • Çağdaş ve açık bir his yaratın
 • Yeni mesh tavan mevcut tavan sistemlerini kolayca iyileştirin.
 • 600 x 600mm ve 600 x 1200mm tavan panelleri için on dört standart tasarım.
 • Bir odanın içindeki hava akışını iyileştirin.
 • Bir odadaki aydınlatma koşullarını iyileştirin.
 • Ismarlama seçenek olarak mevcut ek boyutlar, renkler ve desenler.
 • Basit ve kolay kurulum – paneller standart 15mm ve 24mm ızgara sistemlerinde döşenmiştir.

Mesh Tavan Modelleri

Metal Tavan Sistemi

Mesh tavan modelleri boyutlarda, renkte ve kafes seçeneklerinde gelir. Herhangi bir malzeme kaybı olmadan tek tip açıklıklar ağına bölünebilir ve gerilebilir. Metal tavanın% 76’sı açık alana sahip olduğundan, çeşitli tasarım fırsatlarına yer açar. Öne çıkan yapısal görünüm, oda atmosferinin görünüşünü arttırır. Zarif yapıya sahip olan genişletilmiş metal tavanın gerçekte hafif olduğu ve bu nedenle daha az insan çabasıyla kolayca kurulabildiği belirtilmelidir.

Mesh tavan modelleri , Genişletilmiş metal tavanını kullanarak göz alıcı bir görünümle birlikte, tavan da etkili bir tavan tasarımı sağlar. Tasarım ve desen çok iyi hazırlanmış, uygun aydınlatma sistemleri ile entegre edildiğinde estetik bir gölgeleme etkisi sergiliyor. Çevreyi benzeri görülmemiş gürültü seviyelerinden arındırmak ve hoş bir ortam sağlamak için genişletilmiş örgü tavan Düzleştirilmiş Mesh tavan modelleri / Elmas Örgü, Uzun Bağlantı / Altıgen Örgü ile entegre edilebilir.

Mesh Tavan Ankara
Mesh Tavan İzmir

Mesh Tavan Özellikleri ve Modelleri :

 Farklı renklerde ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

Mesh metal tavan farklı örgü seçeneklerinde mevcuttur.

Fileli desen, ihtiyaç duyulan malzeme tipi ve yüzey kalitesi gibi gereksinimlere göre farklı versiyonlarda mevcuttur.

 Örgü deseni elmas, kare, altıgen ve yükseltilmiş veya düz desen olarak mevcuttur.

Mesh metal tavan çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik olarak mevcuttur.

Mesh Metal, 600 * 600, 600 * 1200 gibi standart boyutlarda ve özelleştirilmiş boyutlarda mevcuttur.

Mesh Tavan Nasıl Yapılır

Günümüzde çoğu insan bu tür bir dekorasyon için modern tarzı tercih ediyor. Doğal olarak, belirli bir Mesh tavan ofis tarzı her tür iş için uygun olmayacağından, en uygun / en uygun ofis tarzını neyin oluşturduğu ile ilgili herhangi bir kural yoktur. Hatta hatırlamanıza ve hassas iç stile kolayca uyum sağlamanıza yardımcı olmak için bunları istediğiniz zaman bile basmak mümkündür.

Tasarımcı, Mesh tavan için ışığın estetik bir parçasıyla birlikte bilimsel bilgiyi de anlamalıdır. Tecrübeli bir iç mimar sakinleştirici renklerin değerini anlayacak ve huzurlu bir ofis veya ev ortamı yaratırken bunları uygun şekilde kullanacaktır. Bilgiliğini ve uzmanlıklarını kullanarak bu konuyu yönetmek için ticari iç mimarları kullanmak önemlidir. Mevcut senaryoda uzman iç mimarları keşfetmek zor değil. Böylece, uzman ofis iç tasarımcısını bugün sorun yaşamadan tedarik edebilirsiniz.

Müşterinin geri bildirimlerine dayanarak, tasarım müşterilerin gereksinimlerine uyacak şekilde değiştirilir. İç tasarım, ev sahipleri ve ev inşaatçılarının çoğunluğu için en ilginç ve zevkli konsept haline gelmiştir. Bu ve daha fazlası nedeniyle iyi bir iç tasarım çok önemlidir. Çağdaş evlerin iç tasarımı, odanın konforunu güçlendirmek isteyenlerin günün kapanışını takdir etmeleri için mükemmel bir ilham

Ofis, birinin uzun çalışma saatleri ayırması gereken birinin hayatındaki en önemli yerlerinden biri. Bir iş yeridir ve bu nedenle dekorun dikkatinin dağılmaması çok önemlidir. Ofisiniz dünyadaki en çekici ofis olabilir, ancak sandalyeniz size rahatlık sağlamazsa, çalışmak size heyecan vermez.

Önceki projelerinin fotoğraflarına göz atın, böylece iş yerinizi yeniden tasarlama konusunda gerçekten yetenekli olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz. Genellikle insanlar ofislerin iç tasarıma ihtiyaç duymadıklarına inanırlar. Temel olarak, ofise doğrudan bağlı olan hiç kimse, iç dekorasyonu yönetmez. Bu tavsiyeyle, sizin için ideal bir ev ofisi oluşturabilirsiniz. Günümüz ofis mobilyaları, işyerine dekoratif bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. Bugünlerde ofis mobilyalarının bir parçası oldu. Tüm mobilya gereksinimlerinize cevap olabilir.

Bu tür mesh tavan montajı web sitelerinde, bugünün iyi bilinen trendlerini anlamanıza ve seçimlerinize bağlı olarak doğru olanlara karar vermenize yardımcı olan resimlerle birlikte iç mekan biçimlerini görebilirsiniz. İç mekanlar hiç kuşkusuz ziyaretçilere cazibe sağlıyor ve bu yüzden yukarıda da belirtildiği gibi işletmelerin gelişmesi için en iyi araçların arasında yer alıyorlar. Mesh tavan montajı ile  İç mekan böyle yapılmalı, ofisin ne tür bir işi temsil ettiğini yansıtıyor. Bugünlerde bir ofisin içini hazırlamanın en üzücü yönü, kişisel düzeyde yapılmadığıdır. Ofisinizin veya evinizin içini doğru almak önemlidir.

Mesh Tavan Aydınlatma

Tavan lambası mekanın ışık kaynağıdır. Mesh tavan aydınlatma sistemi için aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tavan lambası ve iyi yerleştirilmiş aydınlatma var. İngiltere’de tavan lambaları satın alırken yanmanız gerekir. Aydınlatma kaynaklarını karıştırıp eşleştirebilirsiniz; Tavan ışıklarınızın gücünü, yerleştirildikleri yüksekliği ve yansıttıkları ışık türünü değiştirin.

Tavan Işıkları Kategorileri

Sarkıt tavan lambaları tavandan sarkıyor. Sarkıt lambalar, özellikle boş alanınız varsa gerçekten harika bir ışık gösterimi yaratır. Mutfak adası kolye koleksiyonumuz, özellikle iyi yemek için seçilmiştir.
mesh tavan ışıkları
Avizeler özellikle etkileyici ve kesinlikle dikkatini çekecek. Geleneksel avizeler kristal içerir, ancak LED aydınlatma, özellikle cam mücevherlere yansıdığında eşit parlaklık için inanılmaz bir potansiyele sahiptir. Modern avizelerin birçoğu çok zengin tarzlarda gelir ve odanıza çekici bir açıklama ekler.

Mesh tavan aydınlatma Gömme tavan lambaları tavana yakın oturur ve odanın içinde çok fazla trafik vardır. Minimalist bir tasarım sunarlar ve alanın sınırlı olduğu alanlar için mükemmeldir. Gömme tavan lambaları genellikle açık ve aydınlık bir atmosfer sağlamak için kullanılır.
tavan ışıkları İngiltere’de Wayfair.com.tr
Ray aydınlatması, bir sıra spot ışığına sahip sürekli bir ray cihazıdır. Bunlar ortak ve enerji tasarruflu bir aydınlatma seçeneğidir. Spot ışıkları çok benzer ve tek bir öğe olarak satın alınabilir ve yerleştirilebilir. Işığı belirli bir alana hedeflemek için kullanılırlar ve mutfak veya banyo gibi odalarda yaygındırlar.
tav
Tavan aydınlatma veya gömme lambalar doğrudan aşağıya doğru dökülür. Yürüyen insanların önüne geçemediklerinden alçak tavanlar için mükemmeldir. En yaygın olarak modern ve çağdaş tasarımlardan yapılırlar. Bu tavan lambaları, ışığı aşağı doğru yoğunlaştırmak için mükemmeldir.
Mesh tavan aydınlatma ve vantilatörleri de onlara bağlı. Fan bir odayı havalandırmak için kullanılır ve sıcak bir yaz gününde bir odayı serin tutmanıza yardımcı olur. Sundurma ışıkları sizin için yerinde. Normal tavan ışıklarından daha sağlam olma eğilimindedirler.

Tavan aydınlatma ilham alın: Çok fazla bilgi ve fikir olacak. İyi bir fikriniz varsa, o zaman filtreleri kullanabilirsiniz. Mesh üstü tavanlar, mutfağınıza renk sıçraması için parlak kolye lambaları koleksiyonu ya da İngiltere’de çarpıcı bir avize olsun!

Mesh Tavan Sistemleri

Mesh tavan sistemleri galvanizli tel örgü paneller uk kabin kapıları için metal fabrikada genişletilen alüminyum. kaplamalı kaynaklı tel örgü paneller kabin kapıları için yeşil metal panel çit İngiltere genişletilmiş tavan. Kabine kapılar için tel örgü paneller dekoratif sıcak satış küçük delik genişletilmiş metal duvar tavan.  mesh tavan panelleri tel çit İngiltere alüminyum genişletilmiş kafes dekoratif çit için. Kabinler için metal ızgara paneller genişletilmiş tavan çitleri, çin teli. Çin mutfak dolapları metal için toptancı km ev deposundan vinil kaplı tel örgü paneller. metal örgü duvar panelleri genişletilmiş tavan alüminyum delikli petek alüminyum ev deposu satın almak. dekoratif tel örgü çit panelleri İngiltere eskrim için iyi fiyat delikli metal panel. tel örgü panelleri ev deposu metal uk paslanmaz çelik dekoratif delikli duvar. Tel örgü panelleri ev depo dekoratif metal dokuma kaynaklı

Mesh Asma Tavan

Mesh asma tavan özel tel dokuma tezgahlarında üretilmektedir. En deneyimli metal örgü üreticilerinden biri olarak, her zaman tam olarak ilgili gereksinimlere göre uyarlanmış çok çeşitli malzemeleri işliyoruz:

Mesh Asma Tavan Özellikleri ve Ölçüleri

 • yüksek alaşımlı paslanmaz çelikler
 • bakır, bronz, pirinç, nikel, nikel bazlı alaşım gibi demir dışı metaller
 • alaşımsız çelik
 • titanyum
 • alüminyum
 • değerli metaller

Dahası, hibrit ağlar oluşturmak için metal ve plastik veya metal ve cam gibi malzeme kombinasyonlarını işleriz . Malzemeye ve dokuma tipine bağlı olarak, bunlar tekstil dokumalarından çok daha geniş bir uygulama alanına sahip gözenekli ortam oluşturur.

Metal kafesler ayrıca yüksek performanslı tekstillerden temelde farklıdır: mekanik dayanım, sıcaklık dayanımı, iletkenlik ve metal işlemenin sunduğu çok çeşitli olanaklar . Mimari alanında kullanım için ayrıca kaplama, boya, püskürtme, anotlama ve metal örgü baskı yapıyoruz .

Tüm metal mesh asma tavan uygulamaları, her zaman tam olarak tanımlanmış ve tekrar üretilebilir gözenek boyutlarına sahip gözenekli ortam olmalarına dayanmaktadır. Bu nedenle önceden belirlenmiş

 • ayırma teknolojisi ve filtreleme

Aynı zamanda, özel metal örgü yapılar mimaride kullanım için birçok imkan sunar: düzgünlük, saydamlık ve görsel görünüm kombinasyonu, kullanım için birçok farklı ve cazip fırsat sunar.

Metal mesh asma tavan eşsiz görsel etkisine ek olarak, fonksiyonel avantajları mimarlık alanında da etkileyicidir. Bu nedenle, mesh örneğin otoparklar  veya stadyumlar için hava geçirgen bir dış kabuk olarak kullanılır ve aynı derecede etkileyicidir.

Mesh Tavan Nedir Faydaları

 • cepheler ve güneşlikler için güneş koruması
 • ses emilimi ile asma tavanlar
 • güvenlik fonksiyonlu panjurlar
 • korkulukları
 • Taşıyıcı malzeme olarak metal örgü ile LED kaplı şeffaf ortam cepheleri

Alüminyum Mesh Asma Tavan


Akustik polar ses emici tel örgü asma tavan / aluminyum mesh asma tavan  mimari veya daha dekoratif uygulamalar için özel desenlerdir. Bu modeller güvenlik bölümleri, tabelalar, güneşlikler, oda panelleri ve bina cepheleri için estetik açıdan hoş bir tasarım sunar.

Güvenlik sağlarken, desen hava akışı ve belirli uygulamalarda doğru miktarda görünürlük ve / veya gizlilik sağlarken ışığı ve sıcaklığı kontrol etmeye yardımcı olur.

Mesh Tavan nasıl yapılır

1. Binalarda asma tavan yapımında, mesh asma tavan birinci sınıf ses kılıfı perdesinin kaplanmasında kullanılır. 
2. Süper otoyol, stüdyo, otoyol için mesh asma tavan yapılabilir 
3. Ağır genleşmiş metal, ağır model ekipman, kazan, petrol ve maden ocağı, otomobil taşıtları, büyük gemiler için yağ tanklarının, çalışma platformunun, koridorun ve yürüyüş yolunun adım ağları olarak kullanılabilir. 
4. Ayrıca inşaat, demiryolu ve köprülerde için dekor görevi görür.

Mesh Asma Tavan Fiyatları

Mesh tavan yapılan yerler sergi salonlarının, otellerin, okul, ofis binalarının, hastane salonlarının, alışveriş merkezlerinin ve sanat galerilerinin iç dekorasyonunda popüler bir tercih haline gelmiştir. Mesh Asma tavan perdeleri, mekan ve oda ayırıcılar, ışık perdeleri, merdivenler ve korkuluk bölme perdesi olarak kullanılır.

Neden Alüminyum Hasır Perdeleri Popüler Olarak Kullanılır?

Alüminyum mesh asma tavan fiyatları itibariyle esasen daha azdır ve Paslanmaz Çelik emsalinden daha esnek ve bükülebilirdir. Gerçekte, aynı tel çapı, ağ ve açıklıktaki Alüminyum Ağ, hafif çelik, paslanmaz, bronz veya bakır dahil olmak üzere diğer metal ağ malzemelerine kıyasla daha hafifdir.

Ayrıca, Alüminyum mesh asma tavan mükemmel aşınma direnci sunar, diğer metalik örgü kumaşlara kıyasla neredeyse bakım gerektirmez.

Mesh Asma Tavan Faydaları

· Dekorasyon
· Enkaz ve düşme koruması
· Günışığı
· Işık yayıcı
· Boşluğu bölmek
·Enerji tasarrufu
· Güvenlik bariyerleri
· Gölgeleme ve tarama
· güvenliğini
·Havalandırma

Aşağıda gerçek mimari projelerde ve farklı renklerde, boyutlarda ve açıklıklarda oluşturulmuş Metal Hasır Perdeleri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com