Metal Asma Tavan Nasılyapılır

Metal Asma Tavan Nasılyapılır
Metal Asma Tavan Nasılyapılır

Metal asma tavan nasıl yapılır? Bir kaç detayla açıklayacak olursak; metal sistemlerle yapılan asma tavanlar, diğer asma tavan türlerine göre  kolay uygulanabilmektedir. Özellikle tavan yüksekliği ne olursa olsun istenilen derinlik sağlanabilmektedir.

Çok yüksek tavanlarda bile  istenilen ölçüde montajı yapılan en önemli asma tavan malzemesidir. İşinde uzaman ve deneyimli ekiplerimizin titiz çalışmalarıyla her mekânda sağlam ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Metal asma tavan nasıl yapılır? İle alakalı aklınıza takılan tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal asma tavanları birçok çeşidi bulunmaktadır.

1.Oturmalı görünür taşıyıcı  tavan modeli

2. Sarkmalı yarı görünür şekilde  taşıyıcılı metal tavan,

3.Gizli taşıyıcılı metal tavan

4.Baffle asma tavan modeli

5.Eğrisel baffle asma tavan modeli

6.Petek asma tavan modeli

7.Mesh (genişletilmiş) asma tavan modeli

Metal Asma Tavan Nasılyapılır
Metal Asma Tavan Nasılyapılır

Metal asma tavan nasıl yapılır? Ya da kaç çeşit metal asma tavan bulunur? Nerelerde kullanılır? Şeklinde birçok soruyla karşılaşılmaktadır. Sağlıklı bir sonuç elde edebilmek adına hangi mekânda hangi malzeme kullanılacak uzman ekiplerimizin tespiti ve planlaması doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bu sayede en doğru sonucu elde etmiş oluyoruz.

Metal asma tavanların en çok kullanıldığı mekânların başında alışveriş merkezleri gelmektedir. Mekâna sağladığı görsellik ve çok fonksiyonel olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ofis,  sinema salonları, konferans salonları, oteller, hastaneler gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Metal asma tavanlar aynı zamanda  ses akustiği sağlama açısından da bu alanlarda en vazgeçilmez yapı malzemesidir.

30*30 Metal Asma Tavan Fiyatları

30*30 Metal Asma Tavan Fiyatları

Metal asma tavanlar iç mekân tasarımları için en çok tercih edilen yapı malzemesidir. Genellikle 30×30 veya 60x 60 cm ölçülerinde üretimi sağlanıyor. Birçok çeşide sahip olan metal asma tavan sitemi kolay uygulanabilir özelliği sayesinde kısa sürede sorunsuz şekilde tamamlanabilmektedir.

30×30 metal asma tavan fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahiptir. En ve boy ölçüleri alınarak fiyatlandırmalar hesaplanabilmektedir. Metal asma tavanlar tüm alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Sağlam bir malzeme olduğundan kolay kolay deforme olmamaktadır. Bu özelliği sayesinde toplu kullanım mekânların da özellikle çok fazla tercih edilmektedir. 30×30 metal asma tavan fiyatları ve çeşitleri ile alakalı bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal asma tavanların  farklı ölçüde panelleri bulunmaktadır.  Standart olarak 30×30 ve 60×60 cm ölçüleri  piyasada çok fazla bulunabilmektedir. Fakat özel ölçüde bir tercihiz olursa fiyatlandırma ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Metal asma tavan fiyatları kullanılacak malzeme veya boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Her alan için ayrı ayrı planlama ve ölçümler yapılır. Yapılan ölçümler sayesinde mekâna en uygun model belirlenir ve uygun ölçülerde malzemelerle beraber montajına başlanır.

Metal asma tavan 30×30

aluminyum,asma tavan,fiyatlari,fiyati,clip-in,60×60,30×30

Metal asma tavan 30x 30 yada 60×60 cm olarak piyasaya sunulmaktadır. Metal asma tavanlar kullanım alanlarına veya amaca göre farklı modellerde üretilmiştir. Profesyonel ekipler kullanılacak alanın tespitini yapıp planı çizdikten sonra hangi model kullanımı yapılacağına karar vererek en doğru biçimde işlemi tamamlanmaktadırlar. Metal asma tavan 30×30 cm  TSE garantisi ile üretilmiş kaliteli malzemedir. Her mekânda güvenle kullanılabilmektedir. İstediğiniz boyutta ve ve modelde, geniş ürün yelpazesiyle üretilen bu malzemeleri en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Metal asma tavanlar için birçok renk seçeneği olsa da en çok beyaz tercih edilmektedir. Tavanda bulunan tesisat kirliliğini gizlemektedir. Diğer tesisatlarla beraber kolaylıkla monte edilebilmektedir. Metal asma tavan çeşitlerinden olan baffle sistemi ahşap görünümü sayesinde oldukça doğal bir görünüm sağlamakta ve çok fazla tercih edilmektedir.

Metal asma tavan 30×30,  kullanılacak mekâna göre uygun görüldüğü takdirde tercih edilmektedir. Metal asma tavan fiyatları, ölçüleri kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Metal asma tavanlar en geniş  model seçeneklerine sahip bir  üründür. Dolayı ile hesaplama ve ölçümlerde yapılacak alanlara göre değişmektedir. Bir mekânın gözü doldurması için, tavan yapısı çok önemlidir.

 Tavan bulunduğu alanda en geniş yer kaplayan en göze çarpan alandır. Birçok araçla beraber kullanıldığından ölçülendirmelerin orantılı bir şekilde hesaplanması gerekmektedir. Aksi durumda kötü sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu durumla karşılaşmamak adına metal asma tavan yapımı ve mekân bilgileri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212