Metal Tavanlar

Metal tavan çözümleri çoğunlukla ofisler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve havaalanları gibi konut dışı binalarda kullanılmaktadır. Metal tavanlar, güç, erişilebilirlik ve konfor açısından sayısız avantaj sunar.

METAL TAVANLARIN AVANTAJLARI
AKUSTİK KONFOR

METAL TAVANLARIN AVANTAJLARI


Plafometal’ın metal tavan sistemleri mükemmel akustik performans sunar. Hem emme hem de ses yalıtımı açısından. Daha fazla akustik konfor için yaparlar. Daha fazla bilgi için Yararlar ve Performanslar bölümüne bakın.

KANITLANMIŞ GÜCÜ


Metal tavanların mukavemeti, temel olarak yapıya belirli bir mekanik sertlik kazandıran imalat işleminden kaynaklanmaktadır. Metal tavanlar, asma tavan pazarındaki hem kurulum hem de bakım aşamalarında en güçlü çözümdür.

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN ERİŞİLEBİLİRLİK


Plenuma erişim genellikle gereklidir. Bu alana kolay erişim sağlayan çok sayıda Plafometal çözümü var.
Erişim sıklığına ve genel kurulların yapılandırmasına bağlı olarak çeşitli metal tavan formatları tasarladık.
Özellikle, bazıları yere yerleştirilebilen çıkarılabilir, kaldırma, açma, kaydırma ve menteşeli paneller öneriyoruz.

DÜŞÜK GÜRÜLTÜ SİTELERİ


Ölçüm yapılan ürünler, şantiyede yapılan işlerin bir kısmını fabrikaya aktarmaktadır. Örnekler arasında bitirme ürünleri veya ekipman montajı için boyutlara kesim (ışıklar, havalandırma, ses sistemleri vb.) Sayılabilir. Sonuç olarak, inşaat alanları daha sessiz ve daha temizdir ve daha az toz ve atık üretir. Bu, kentsel şantiyelerde özellikle önemli bir avantajdır.

TOPLAM ÖZGÜRLÜK YARATMAK


Plafometal, metal tavanları ultra yüksek performanslı akustik özelliklere sahip mimari bir özellik haline getirmek için metalin doğal niteliklerinden en iyi şekilde yararlanır ve geliştirir.

Kendi mimari projenizi geliştirebilmeniz için yaratıcılığınızı özgür bırakan çözümler sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz şunları içerir:

özelleştirilebilir şekiller,

esnek boyutlar,

benzersiz bir proje sonucu oluşturmak için farklı renkler ve delikler.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜMLER
HAYAL ETMENİZ YARATICILIĞINIZ İÇİN SADECE SINIRDIR!


Plafometal, en yaratıcı iç donanım projeleri için bile çeşitli ürünler sunan uzman bir metal tavan tasarımcısıdır.
Ofisler ve hastanelerden tren istasyonlarına ve alışveriş merkezlerine kadar her proje benzersizdir. Hem ölçüldüğü hem de standart çözümler için tasarım ofisimiz projeniz boyunca yanınızda çalışacak ve asma tavanınız için doğru teknik seçimleri yapmanız için gereken desteği sunacaktır.

2 thoughts on “Metal Tavanlar

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212