Mimari En Şık Ofis Tasarımları

  • Mimari ofis tasarımları
  • en şık ofis tasarımları
  • açık ofis tasarımları
  • avukat ofis tasarımları
  • endüstriyel ofis tasarımları
  • minimal ofis tasarımları
  • ofis dekorasyon
  • özel ofis tasarımları

Evinizde hızlı bir şekilde düzensiz hale gelebilecek bir oda varsa, orası ev ofisidir. Aslında, dijital çağda da, tüm kağıt türleri için bir mıknatıs. Elektronik cihazların yanı sıra kablolar da kendinizi yığınlarda toplayabilir. Yayınlar yığınlarla ilgili olarak atılmış olabilir. Toplamda, birkaç ev çalışma alanı ev ofis organizasyonu ile yardım kullanabilir.

Neyse ki, hem işlevsel hem de modaya uygun bir ofis düzenlemek için birçok teknik var. Tam duvarlı düzenleme alternatiflerinden biraz da olsa teknik sistemlere ulaşmak için satın alınan çekmecelerin bakımını yapmak için gelince, o ofisi nasıl şekillendirebileceğini bilmek için okumaya devam edin.

Endüstriyel ofis tasarımları

Resmin üzerine toplam bir masa ve ayrıca dik metal çubuklar kullanılarak duvar yapılarına dahil edilebilecek bir organizasyon cihazı gösterilmektedir. Bu sistemden çıkan müthiş bir öneri aslında çalışma masasındaki yüzen yavrular. Belge yığınları normalde bir ofis çevresinde toplanan ilk şeydir. Bu yüzden cubbies aslında her bir cubby’nin sahip olduğu etiketi etiketlerken, tüm bu belge yığınlarına ait olmanın harika bir yoludur. Ayrıca, küplerin duvar yüzeyine bindiği bir sisteme sahip olmak daha kullanışlı çalışma masası alanı anlamına gelir. İsteğe bağlı doküman yığınlarıyla birlikte komplikasyonlara sahipseniz, bu aslında sizin içindir.

Ev Ofis Organizasyonu İçin ofis dekorasyonu Duvar Rafı

Sonuçta, organize edilen ofisten edinmenin bir yolu da, fotoğraftaki ofis alanı gibi tam duvar raflarını seçmektir. Bu, birçok ofis yeri için bir komplikasyon olabilen her şeyi döşemeden uzak tutmanıza izin verir. Tam duvar rafı olmadan, işleri döşeme yığınlarına ayırmak ve aslında işleyen bir kurum niteliğindedir.

Tam duvar raflarıyla birlikte, işleri daha kolay bir şekilde ciltleyicide de düzenleyebilirsiniz. Koordinasyona ihtiyaç duyan çok sayıda kitabınız varsa mükemmel bir alternatif. Ek olarak, bilgisayar sisteminin etrafındaki raflar, çalışırken yalnız bir bakışta kolayca bulunabilecekleri anlamına gelir.

Bölmeli Çekmeceler özel ofis tasarımları

Organize ederken, çekmece alanını ihmal etmek hızlı ve kolaydır. Çekmecelerin içeri girmesi nedeniyle, kesinlikle hiçbir şey organize edilmemiş olsa da, hatta hepsinin içine yerleştirmek için bile çaba sarf etmeden bile, dışarıdan gelen bir dernek illüzyonunu sağlarlar.

Kabinleri eşleşen küçük kaplar aslında her şeyi kendi yerinde tutmak için bir ses aracıdır. Elektrik pillerini arayan dağınık bir kabini devirmek zorunda kaldığınız günler artık geride kaldı. Bunlar aslında ek olarak, hayatınızın içinde bir düzen olduğunu hissetmek için en sonunda ekonomik bir yöntemdir. Özellikle seri halinde görüntü olarak çeşitli beste uygulama türlerini yönetmenin özellikle iyi bir yoludur.

Plastik Kutular minimal ofis tasarımları

Genellikle düşük maliyetli bir çıkış olarak göz ardı edilen plastik kaplar, ofis organizasyonu yönünde harika bir yol olabilir. Kayma dolaplı kutular, ihtiyaç duyulduğu kadar depolama geliştirmek için birbirlerinin önüne geçerek istiflenebilir. Daha büyük kutular masa ve masa alanlarının altına etkili bir şekilde oturur. Daha küçük boyutlu, şeffaf kaplar, her kutuda kalanları görmek için harika bir yoldur.

Dizaynı kaybetmeden plastik kutulara stoklayabileceğiniz seri üzerindeki fotoğraf. Beyaz ve şeffaf kaplar, halihazırda açık renk şemasına sahip bir alanda bakımlı bir görüntü yaratır. Sanatsal bir ışık, halı ve duvar sarkma yardımı bölgeye tasarım bir dokunuş katıyor.

Açık Ofis Tasarımları Kapsamlı Organizasyon Sistemleri

Ondan sonra hazır hazır alternatifler var. Yukarıdaki ev ofisi organizasyon cihazı Konteyner Mağazasındandır. Toplam raf ve çekmece düzeni, bir Yatay Üst Pist ile duvar yapısına yerleştirilir.

Bunun gibi bakımlı, beyaz bir düzen pratik olarak her türlü rezidans tasarımına işlevsel olarak uyar. Her küçük şeyi duvarın yapısına göre düzenlediğinden, daha dar odalar için mükemmel bir olasılıktır. Mevcut raf konsepti ek olarak, bir dakikalık bildirimde ihtiyacınız olanı kolayca keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

Bu özel tasarım epoksi ile bağlanmış çelik bina ve konstrüksiyondan yapılmıştır. Aslında 124 inçlik geniş bir duvar yapı alanı yarattı, ancak çeşitli alanlar için bir çare keşfedilebilirdi.

Mimari ofis tasarımları Bölümlendirmeyi düşünün

Yine bir başka olasılık, fotoğraftaki gibi çeşitli iş istasyonları içeren alanlara gitmektir. Bunun gibi bir tarz, çalışanların ev ofisinize girdiği bir ev merkezli iş yapıyorsanız etkili bir şekilde çalışabilir. Bu durumda, birkaç çalışma alanına sahip çalışma masası stilleri aramak isteyeceksiniz. Bu şekilde herkesin kendine ait bir alanı vardır ve çalışma masasını dilediği gibi alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com