Minik Alanınız için 30+ Küçük Mutfak Fikirleri

küçük-l-mutfak-dekorasyonu-1
küçük-l-mutfak-dekorasyonu-1

Küçük mutfak fikirleri mi arıyorsunuz? Hepimiz bir mutfak adası için bir alan, bir mutfak adası, çeşitli soba ve ziyaretçiler için yemek masası gibi büyük bir mutfak dostu yemek isteyebiliriz, ancak gerçek şu ki, çoğu zaman elimizde olanların çoğunu yapma durumu – Bu durumda, küçük bir mutfak.

Mutfağınızı tam olarak nasıl kullandığınızı ve neyin olması gerektiğinin nerede olduğunu tam olarak düşünerek, ne tür bir depolama alanı istediğinizi seçmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Ürünleri ne sıklıkta kullandıklarına göre tasarruf etmek en iyisidir, bu nedenle günlük tariflerin, özel durumlarda daha fazla ürüne sahip, erişimi kolay bir rafta olduğundan emin olun.

Minik Alanınız için 30+ Küçük Mutfak Fikirleri Listeleme

Küçük bir mutfak aldın. Bir kiralık alan ya da kendinize ait bir şey, ister bir tezgâh odası, isterse 2 kişi ve belki de şanslıysanız uğraşmanız gereken bir duvar yüzeyi olsun olmasın, yenilikçi olmak için çok fazla alan bırakmaz, ancak bize bir inçlik Ayrıca size bir mil fikir sunacağız. Tam burada, 30 küçük küçük mutfak, küçük bölgenizi canlandırmanıza yardımcı olmak ve ayrıca modaya hazırlanmak için gıda hazırlığını sürdürmek için motivasyonun yanı sıra ilaçlarla doludur.

1. Mutfak Kompakt mı

Parlak bir katman, küçük bir alanın gerçekten daha büyük hissetmesine yardımcı olabilir. Sayaç oda almak için mutfağınızın girişine hareketli bir bar bulunmaktadır.

2. Küçük Mutfak Harika Bir Çalışma Alanı Olabilir

Küçük mutfaklardaki karışıklığı temizleyin. Mutfak sisteminizi basit tutun. Taşınabilir bir mutfak

3. Mutfak Kompakt mı

Küçük bir mutfak aldınız, öneriler, fotoğraflar ve depolama alanı seçeneklerinden daha iyi olması için fikirler edindik. Küçük, monoton olmak zorunda değildir. Bu küçük lodge mutfak, küçük, güzel gibi güvenilir.

4. Küçük Alan İçin Mutfak Tasarımı

Bu küçük mutfak düzeni fikirleri ve ayrıca oda tasarrufu sağlayan düzen kesmeleriyle mutfak depolama alanınızı ve performansınızı optimize edin.

5. Küçük Mutfak Tasarımı Hint Tarzı

İster kiraya verin, ister kiralayın, herkes mutfağını en üst düzeye çıkarmak ister. Sınırlı çeyreklerin sizi üzmesine izin vermeyin. Mutfak stilini gerektirdiğinde neden daha büyük olmasının neden daha iyi olmadığı aşağıda listelenmiştir.

6. en iyi küçük mutfaklar

Yukarıda öngörülen mutfakta, ileri gezegen tonlarının yanı sıra mobilya tarzı kalıplama rahat. Mevcut en yenilikçi küçük mutfak kesicilerinden birini bulmak için interneti araştırdık. Farklı mutfak dolap hizmetlerinden küçük yöntemlere

7. Dar Mutfak Ada Fikirleri

Küçük mutfak fikirleri. Mükemmel bir mutfak alanı yaratıyor olsanız da mevcut bir mutfağı yükseltmeyi veya yalnızca belirli unsurları güncellemeyi planlıyoruz.

8. Mutfağınızı Yenileyin

Küçük bir mutfak bir lanet gibi görünebilir, ancak sunulan alanı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı tam olarak anlarsanız uygun ve büyüleyici olabilir.

9. Küçük Mutfak Harika Bir Çalışma Alanı Olabilir

Küçük bir mutfak odası tarafından gerçekten sınırlı hissetmeyin. Daha küçük mutfak alanlarına yönelik bu düzenler sizi kendi küçük mutfağınızın çoğunu yapmanıza etkileyecek şekilde düzenler.

10. Küçük Mutfak Düzenleri

İster kiraya verin, ister kiralayın, herkes mutfağını en üst düzeye çıkarmak ister. Sınırlı çeyreklerin sizi üzmesine izin vermeyin. Mutfağınızı evinizin şöhreti yapmak için, sadece aşırı dozlu bitkilerden 2 tonluk kabinin seçimine kadar küçük alan seçeneklerinden yararlanın.

11. Küçük Alan İçin Mutfak Tasarımı

Zar, alanı tasfiye etmeden ya da kısıtlamadan açıkça mutfak yerini belirtir. Puanları serin tutun ve ayrıca düzenleyin. Sayaç aynı şekilde sabah yemeği barı veya masa gibi çalışabilir!

12. Mutfak Özellikleri

Minimal oda sayesinde görüş alanını azaltmak istemezsiniz ve ayrıca mutfak odanızın daha küçük görünmesini sağlarsınız. Bu küçük mutfak, gerçek açıklıktan daha büyük görünür, çoğu açık bar dışkısı ve ayrıca öncelikle beyaz renk şeması sayesinde.

13. Çağdaş Ahşap Dolaplar

Mutfağınızın estetik odasını uzatmanın yanı sıra açılacak ev penceresi yok mu? Tavanı tavan penceresi ile açın! Tamamen doğal aydınlatma, havalandırılmış duygu ve aynı zamanda gerçekten büyüleyici bir mutfak işlevi için harika fırsatlar elde edersiniz.

14. Kendi Mutfak Yerleşim Düzeni

Dolaplarınız ve ayrıca dolaplarınız en büyük depolama alanı kaynağınızdır, ancak tamamen kullanılmaması muhtemeldir. İç depolama alanı ilaçları kesinlikle onları en üst düzeye çıkaracaktır, bu nedenle kenarlardan veya ince dolaplardan çıkan kek rafını güçlendirmeyi düşünün.

15. Küçük Mutfak Harika Bir Çalışma Alanı Olabilir

Alanın yanı sıra harika bir yerleşim de büyük bir mutfağa özgü değil. Aşağıda, kendi düzeninizi koruyan küçük mutfak süsleme fikirleri verilmiştir.

16. Basit Mutfak Tasarımları

Küçük mutfağınızı, tasarımdan veya performanstan vazgeçmeden toplamak için çok güvenilir bir konuma getirin. Bu gerçek hayattaki küçük mutfak düzeni fikirlerinden etkilenerek elde edin. Bu fikirlerle mutfağınızı yeniden tasarlamanız veya yeniden şekillendirmeniz teşvik edilecektir.

17. Mutfak Düzeni Planlayıcısı

Muhteşem küçük ve aynı zamanda küçük mutfak fikirleri ve stilleri. Bu, çok sayıda resim içeren ve mükemmel bir geliştirme önerileri içeren küçük mutfaklara genel bakışınızdır.

18. büyük ve güzel

İnce modüler mobilyalar ve ayrıca ince şef odasının her iki tarafındaki cihazları kullanarak, kişiliğe sahip doğal bir mutfağa ve performansa neden oldular. Güzel ve küçük de bu küçük mutfak tasarımları fikir dolu.

19. Son derece küçük mutfak tasarımı

Dolabınızın üst kısımları, depolama alanı için ana özellik sağlar. Buradaki yöntem, özel günler sunan tabaklardan uzak durabilir ve ayrıca düzenli olarak ihtiyaç duymadığınız mutfak malzemelerini de ekleyebilirsiniz.

20. Mutfak Kompakt mı

Mutfakta kesinlikle yerinden çıkmış tam bir yuvarlak masa yerine yarım aylık bir masa bulunmaktadır. Düz tarafı duvar yüzeyine karşı yerleştirmek, tam burada akıllıca bir kullanım odasıydı.

21. Mutfak Kompakt mı

Küçük, monoton olmak zorunda değildir. Bu küçük köşkü mutfak, taşınabilir, büyüleyici ve aynı zamanda etkilidir. Yerleşim, duvar yüzeyinde hazır bulunan her alanda büyük harf kullanmaktadır, buzdolabının üstü ve raf destekleri, alan koruyucular kadar uygundur.

22. Son derece küçük mutfak tasarımı

Mutfak tezgahı pratik mutfaklarda maliyettir. Oda çalışma alanının erişilebilirliğini azalttığında, çıkarmayla yaratıcılık kazanın. Bu gizli kesme tahtası, bir atık oluğu ve aşağıda bir atık haznesine sahip olup mutfak iş performansını arttırmaktadır.

23. Son derece küçük mutfak tasarımı

Küçük bir mutfak, ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevlerin yanı sıra mükemmel görünümlerle mükemmel bir ofis olabilir. Bu tavsiyelerde kesinlikle her konuda kendi tedarikçiniz olacaktır.

24. Ekonomik Mutfak Tasarım Fikirleri

Eğer sadece yerinizi değiştirdiyseniz ya da mutfağınızı tamamen yenilemek istiyorsanız, muhtemelen ciddi bir motivasyon arıyor olabilirsiniz. Küçük mutfak fikirleri elde ettik.

25. temel düşük bütçeli mutfak tasarımları

En iyi küçük mutfaklar, sizi gerçekten klostrofobik hissettirmeyen mutfaklardır. Bunu akılda tutarak, tam burada iyi işlev gören ideal küçük mutfak fikirlerine bir göz atın.

26. Mutfak Özellikleri

Modern ahşap dolaplar, üstü açık raflar ve ayrıca beyaz backsplash içeren küçük l şeklinde mutfak. Mini buzdolabının yanı sıra mini buzdolabı da mevcuttur.

27. En Güzel Minik Mutfaklar

Duvar yüzeyini beyaza boyamak, alanın kesinlikle daha büyük görünmesini sağlar. Beyaz da barizse veya sizin için de hamsa, bej seçimler için gidin. Bu küçük mutfak, daha büyük ve aynı zamanda çekici görünüyor, birçoğu beyaz duvar yüzeyleri, sürüklenen raflar ve açık gri dolaplar sayesinde.

28. Küçük Mutfak Adası Ikea

Etrafında tasarım yapmak için yeterli yeriniz olmadığında, bileşenlerin üzerine çok gidin. Bu mutfak, ilerici duvar yüzeyi saati, büyüleyici azalan ışıklar ve aynı zamanda yenilenen palet mutfak adası için kesinlikle başka türlü algılanmayacaktı.

29. Küçük Mutfak Tasarımı Hint Stili

Minimalizm, önde gelen mutfak fikirleri ve düzenler arasında büyük bir favoridir. Düzenli çizgiler, açık renkler ve basit bileşenlerin tümü, bu düzen ve alan izlenimini üretmeye yardımcı olur. Çıplak döşeme, çelik dışkı ve sıradan dolapların tümü modaya uygun minimal tarzı vurgulamak için çalışır.

30. Mutfağınızı Yenileyin

Küçük bir hazırlıkla küçük mutfağınızı değiştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Mutfağınızı değiştirmenize yardımcı olacak küçük mutfak fikirlerimiz için okumaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com