Minimalist Ev Tasarımlarının En İyisi 20

Minimalist tasarım birçok kişinin tercih ettiği bir seçenek. Bu hayranlık uyandıran tasarım, sadeliği ana çekim alanı olarak kullanıyor ve zarif ve temiz bir görünüm oluşturuyor. Bu minimalist ev tasarımlarına bir göz atın , sadece iyi görünmeyen, aynı zamanda işlevsel olan sade dekorlar yaratmanıza ilham verin. Yeşillikler gibi bir doğa dokunuşu her şeyi dengelemek ve görünümü tamamlamak için kullanılır.

Minimalizm, bir alandaki nesnelerin miktarını azaltmanıza izin veren modern bir tasarımdır, bu nedenle yalnızca bazı temel gereksinimleriniz vardır.

Modern mimari, güncel tasarımlarında minimalizmi çok kullanıyor. Minimalist tasarımın kullanılması, evinizin de modası geçmeyecek klasik ve sade görünümüyle zamansız kalmasını sağlar.

Süslemesizlikleri ile minimalist tasarım, evi ilginç kılan temel özelliği olarak sadeliği kullanıyor.

Çoğu zaman, evin sahibinin buraya ve oraya süs eşyaları koymak yerine ihtiyaçlara odaklanmayı, temiz bir görünüm yaratmayı sevdiğini gösteriyor. Genellikle, bu minimalist ev tasarımları doğal olduğu kadar nötr olan bir ya da iki orta parçayı da yerleştirerek kaldırılır.

Ayrıca modern ev tasarımı fikirlerini de okuyun .

Minimalist Ev Tasarımları Mobil Ev

Evler için mucizevi minimalist tasarım
Sınırlı bir alan için harika olan bu ev tasarımı, minimalist görünümü tamamlamaya yönelik doğa ortamını kullandığı için ilham verici.

Evin şekli de çok basittir, pencerenin içine zarif bir dokunuş katma rolünü oynamasına izin verir.

 1. Geri Siyaha
  Küçük evler için şaşırtıcı minimalist ev tasarımları
  Önceki stile benzer şekilde, bu tasarım genel rengi olarak siyah kullanır. Siyah, diğer renklerle karşılaştırıldığında daha gizemli olan zarif bir görünüm verir. Siyah rengi seviyorsanız, bu tasarımı dikkate alın.
 2. Ekolojik Bir Yaratım

  Ayrıca genel ev tasarımları için kare tasarım kullanan bu müthiş minimalist ev tasarımları ana rengi olarak gri kullanır.

Boş, açık alan, arkasındaki yeşillik görüntüsünü gösterdiği için ekolojik bir his verir. Tasarım, genel mimariyi mükemmelleştirmek için çevresindeki ağaçları kullanır.

 1. Bir Film Setine Benzer
  Küçük evler için harika minimalist iç tasarım
  Bu tasarım size tanıdık gelmelidir. Genellikle filmlerde kullanılan bu minimalist ev tasarımları, evin herhangi bir yerinde, her yerde temiz pencereler kullanmaktan çekinmenize izin verir.

Komşunuz çok uzakta yaşıyorsa veya kendi özel arka bahçeniz varsa, bu mükemmeldir, bu nedenle yine de mahremiyet duygunuz olacaktır.

 1. Kış Güzellik
  Göz açıcı minimalist ev tasarımları
  Karlı bir yerde yaşıyorsanız, bu ev tasarımınıza eklemeniz gereken bir ilham kaynağıdır. Beyaz ve gri arasındaki denge onu daha da şaşırtıcı gösteriyor. Karlı olmasa bile, tasarım etrafını saran doğa ile muhteşem görünecek.
 2. En İyi Seçim
  Lokum hdb minimalist ev tasarımlar
  Bu ev tasarımı, basit olmasına rağmen, genel dış mimariye ilginç ve benzersiz bir görünüm oluşturmak için benzersiz bir pencere yerleştirme kullanır. Yine de, açık pencereyle, mahallede özgür ve güvende olduğunuza dair bir inanç duygusu yaratır.
 3. Rüyaya Başlamak
  Şaşırtıcı minimalist ev tasarımları
  Bu şaşırtıcı tasarım gri gibi modern renkleri doğal ahşap rengiyle birleştirir. Bu ahşaptan sıcak renk dokunuşuyla evin daha ev gibi hissetmesini sağlar. Eşsiz ağaçların kullanımı da bütün görünüşe iltifat eder.
 4. Küçük Sahil Evi
  Mükemmel tasarım iç modern
  Bu evin tasarımı muhteşem, bir sahil evinin dışını getiriyor. Evin oldukça küçük ama ilginç görünüyor ve rahat hissediyor. Size tasarım ilhamının alındığı
 5. Küçük Ev
  Muhteşem minimalist ev tasarımları
  Sahip oldukları alanı en üst düzeye çıkaran bir başka minimalist ev tasarımı. Beyaz ve kahverengi renklerin seçimi, genel bir minimalist görünüm yaratmak için birbirlerine iltifat ediyor. Ağaç yerleşimi aynı zamanda evin tabanından geldiği için benzersizdir.
 6. Küçük İnşaat
  Muhteşem modern küçük ev tasarımı
  Bu küçük ev, garip bir yerde olmasına rağmen, tasarım nedeniyle modern görünüyor. Bundan ilham alın. Modernizm, çevre ile değil tamamen mimari ile ilgilidir. Bununla birlikte, kayalar eve benzersiz bir görünüm verir.
 7. Seyyar Bir Ev
  Muhteşem ev minimalist modern
  Bir araba deposunu bir eve dönüştürmek harika bir fikir. Yakından bakarsanız evin orada tekerlekleri var. Eski bir depodan yararlanıyorlar ve onu küçük, minimalist bir eve dönüştürüyorlar. Bu evi gerçekten sürsen daha iyi olur.
 8. Küçük Ev
  İnanılmaz modern bungalov ev tasarımı
  Bir başka küçük minimalist ev, ana rengi olarak siyah olan modern bir havası olan tasarımlar tasarlar. Büyük bir pencere kullanmak küçük bir evi büyük hissettirir. Tasarım çok basit ama şık.
 9. BÜYÜK & Küçük Ev
  Nefes kesen koltuk minimalist tasarımı
  Küçük alanı büyük bir eve dönüştürmenizi sağlayan modern ev ilham kaynağı. Yüksek bir tavan evinizin büyük olduğu hissini verecektir. Bu minimalist ev tasarımları büyük pencerelere harika bir alternatif.
 10. Küçük Ev
  Heyecanlı tasarım iç minimalist
  Bu tasarım aynı zamanda içerdeki insanlara ev gibi bir his vermek için sıcak renkler kullanır. Ormanın ortasında yer alan bu ev, arka bahçelerinde güzel bir manzaraya sahip olmak için doğayla desteklenir. Bu ev tasarımı ile bir özgürlük hissi hissedeceksiniz.
 11. Hareketli Beton Küçük Ev
  Olağanüstü minimalist ev tasarımı ilham
  Küp gibi görünen bu küçük ev, her alanı olabildiğince iyi kullanan, sevimli ve minimalist. Sizi, sahip olduğu minimum alana sahip bir minimalizm yaşam tarzı bulmaya zorlayan, yönetimi çok basit ve kolaydır.
 12. Küçük Çayevi
  Fantastik ev tasarım minimalist modern tarz
  Ahşap malzemeyi iç mekan olarak kullanan ve tüm odaya rahat bir his veren harika bir çay evi tasarımı. Sürgülü kapı, mimari söz konusu olduğunda sadeliği çok kullandıkları Japon kapıya benziyor.
 13. Kepenkler Duvarı

  Minimalist tasarımın yaratıcılıktan yoksun olduğunu kim söylüyor? Bu tasarım, minimalizm için bir çok mobilyayı ve diğer süsleri geri kesmenize rağmen, yine de yaratıcı olabileceğinizi ve daha önce hiç hayal edilmemiş bir görünüm yaratabileceğinizi gösteriyor.
 14. Gezici Ev
  Sansasyonel yeni modern ev tasarım görüntüleri #home #house
  Sadece her şey için yeterli olan sansasyonel modern ev. Bir sahile yakın yaşıyorsanız, bu tasarım denemek için bir sonraki evin ilham kaynağı olabilir.

Ayrıca aşağıdaki tekerlekleri kullanarak evi de hareketli bir eve dönüştürebilirsiniz.

 1. MIMA Işık
  Olağanüstü modern tasarım dekoru
  Işık kullanmak, tanıdığınız diğer evlerden farklı, olağanüstü bir son görünüm sağlar. Tasarımlarında lambalarla nasıl oynadıklarını gördünüz mü? Lambanın oluşturduğu gradyan benzersiz bir görünüm verir.
  Kendinizi yaratıcı hissediyorsanız, evinizin şeklini de oynayabilirsiniz. Yukarıda, kendi evine ne istersen yapabileceğin A sergisi var. İkinci katın daha büyük bir evi olmasını istiyorsanız, bunun için gidin.

Bunlar ilham kaynağı olarak alabileceğiniz minimalist ev tasarımları. Minimalist evler genellikle doğal ortamlarla birleştirilir. İç mekan bitkilerini veya dış mekandaki doğal ağaçları kullanıyor olsanız da, minimalizm bunun için mükemmel bir çift.

Dış mekan görünümünde büyük pencerelerin kullanılması da minimalist tasarımda sıklıkla kullanılır, ancak küçük alanlı bir ev tasarlamanın tek çözümü bu değildir.

Genel olarak, iç çok temiz bir görünüm kullanıyor. Renk patlaması eklemek istiyorsanız, canlı renkler içeren küçük nesneler veya dekorasyonlar kullanmak ayrıntılara harika bir katkı sağlar. Nötr tasarıma biraz neşe katmak için harika bir yol.

Minimalizm basitlikle harika bir tasarıma ulaşmakla ilgili olduğundan, fikirlerinizle yaratıcı olun. Keşfedilecek çok fazla tasarım var ve size en uygun olanı bulacaksınız.

Malzemelere basit renkler, mobilya, mimarlık kullanıyor olsanız da, minimalizm bir ev tasarımına dönüştürülecek harika bir felsefedir.

Minimalist ev tasarımları, sadeliği ile çekici olan harika bir yaşam tarzıdır, bu nedenle daha az malzeme gerektiren bir sakinlik ve güzellik duygusu yaratır. Bazen, minimalist bir alan tek ihtiyacınız olan şeydir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir