Modern Asma Tavan Modelleri Ev İçin

Asma tavan modelleri ev için

Düzgün, örtüsüz çatılardan bıktınız mı? Bugün asma tavanı sunuyoruz . İç mekan tavanlarının her türlü şekil, platform ve farklı malzemelerden yapılmış yalıtım panelleriyle süslenmesinden oluşan yeni bir moda, bu elli muhteşem resmi kaçırmamalı.

Çağdaş tavan tasarımı

Öncelikle, asma tavan modeline karar verirken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntıları göreceğiz.Asma tavan modelleri ev için Aslında, asma tavanlar, dekoratif işlevlerine ek olarak, ses yalıtımı, yalıtım, yangına karşı koruma ve optimum iç mekan nemini koruma işlevini de yerine getirirler.

Ahşap panelli tavanlar ve zeminler

Bununla birlikte, bazı resimlerin çıkarılabilir asma tavanlar gösterdiğini açıkça belirtmeliyiz, ancak diğerleri ise mimarinin geri kalanıyla birlikte tasarlanan eserlerin tavanlarını gösterir. Her durumda, iç mekanın görünüşünü tarz ve zevkle değiştirmekle ilgili.

Asma tavan modelleri ev için

Aşağıda görünen Lüks Oturma Odası modelini aşağıda görelim . Çatının yapısı dengelenmiştir ve farklı alanları tanımlayan farklı yapılara sahiptir. Tavan seviyelendirme amaçlarından biri, LED ışıkların gömülü lambalarını dolaylı olarak aydınlatmaya neden olarak gizlemektir.

Led ışıkları ile modern tasarım tavan

Aksine, aşağıdaki tasarım bir gösterir Modern tasarım mutfak tavan ile çıtası yapısına entegre. Maruz kaldığı görünen bağımsız bir yapıdır ve LED ışıkları sayesinde en fütüristik ve çağdaş bir yanını getirir, en güncel tasarımdır.

Rustik tarzda ahşap tavan

Ahşap, modern tavan tasarımlarında da çok yaygındır. Yiyecek ya da yem şeklinde olsun, bu malzeme bize doğal bir yön göstermesi için yeniden doğdu. Yukarıda, çok rustik bir görünüm sergileyen ahşap kirişli tavana sahip bir salon tasarımına sahibiz .

Asma tavan modelleri ve fiyatları

Bunlar, dünyadaki iç tasarımda daha fazla beklentiye neden olan fikirlerden bazıları. Modern battaniye resimlerinin geri kalanı ile sizi terk ediyoruz, turun tadını çıkarmanızı ve iç tasarımdaki son trendleri öğrenmeye devam edebilmek için blogumuzu ziyaret etmeyi bırakmamanızı umuyoruz.

Tavanların kenarları ve dekoratif kirişlerle tasarımı

Modern asma tavan ile yemek odası

Beton tavanlı modern mimari

Katmanlı tavan ile modern yatak odası tasarımı

Orijinal modern tavan konstrüksiyonu

Şekiller ve LED ışıklı modern tavanlar

Yuvarlak şekiller ile modern çatı tasarımı

Entegre LED ışıklı asma tavanlar

LED ışıklı modern asma tavanların tasarımı

Entegre LED ışıklı tavan

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219