Modern Bodrum Kat Tasarımları

  • bodrum kat perde modelleri
  • bodrum katı nasıl aydınlatılır
  • bodrum kat pencereleri
  • bodrum katta olması gerekenler
  • çatı katı modelleri iç görünüş
  • çatı katı dekorasyon fikirleri

Bazı evlerin bodrum katları vardır ve bazen ev sahiplerinin mekanla ne yapacaklarına karar vermeleri zordur. Gerçekte, kişi bodrum katında birçok şey yapabilir. Bir yatak odası, depolama odası, oyun alanı, eğlence alanı ve çok daha fazlası olabilir. Ayrıca oturma odanızın bir uzantısı olarak bir aile odanız da olabilir. Bu nedenle, bugün size modern ve çağdaş tasarımlarla bodrum katlarında bazı yaşam alanlarını göstereceğiz.

Bodrumlu evlerin konumu nedeniyle evdeki işlek alanların uzağında kalan bir alan var gibi gözüküyor. Ama eğer istersen aslında halka açık bir yer olabilir. Bir oturma odası veya bir aile odası için mükemmel bir yer olabilir. Özellikle rahat bir ortam yaratacak şekilde tasarlanmışsa, bodrum katınızdayken aileniz ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Harmanladığımız şey modern ve çağdaş salon bodrumlarıydı. Ne kadar güzel olduklarına bir göz atın:

Tavanda, bu mekanın hoş görünmesini sağlamak için tasarımcıyı engellemeyen açığa çıkan boruları görebilirsiniz. Rahat bir kanepe ve tüylü bir alan halısı eklemek, burada görülen sert unsurlarla zıt olarak yaşam alanına yumuşak bir çekicilik kazandırdı.

Bu küçük bir alan olabilir ancak tasarımcılar beyazı kullanarak görsel olarak büyük yapmaları için iyi bir iş çıkardılar. Dokulu duvarı ve aydınlatma kullanımını da seviyoruz.

Bu muhteşem bir alan! Bunun aslında bir bodrum olduğunu kim düşünebilir? Etrafında kırmızı Pops çarpıcı!

İç mekanda beyazı kullanan, modern ve çağdaş bir tasarıma sahip bir oturma odası. Mobilya seçimi de mekanı sığdırmak için ince ürünler kullandığı için çok hoş.

Duvar, doğal ışığı taklit ediyor gibi görünen camın arkasındaki LED lambalarla aydınlatılıyor. Bu kesinlikle bir sersemletici olan modern bir alan!

Bitmemiş bir bodrum katının tamamen yenilenmesi, modern şömineli rahatlatıcı bir aile odasına dönüştürülür.

Bu bodrumdaki pencere alanı aydınlatır ve odayı çarpıcı bir şekilde iyileştirir. Buradaki öğeleri, şekil ve çizgilerin bir çeşitlemesini birleştirdiği için seviyoruz.

Raflardaki kitaplardan bazı renk popları görüldüğü siyah beyaz modern bir mekan.

Bu oturma odasındaki renklere bakın. Güzel değil mi

Bu, dekor ve mobilyalarla bütün mekanları yemek zorunda olmadığınızı ama yine de güzel göründüğünüzü gösteriyor.

Bu salondaki mobilya ve aksesuarların dağılımı gayet iyi. Burada kullanılan kalıp çeşitliliğini de seviyoruz.

İç mekanlar doğal malzemelerle doldurulur ve iç kısım için hassas bir denge kurar. Kim bodrum katının bu kadar güzel olabileceğini kim düşünürdü?

Bu bodrum tasarımının yanı sıra, içerisindeki renkler özellikle duvar dekorlarından çok güzel.

Bu alana bakmak, yumuşak renklerinden ve malzemelerinden gelen huzurunu hissettirecek.

Bu kitap duvar kağıdı, gri ve kahverengi bu bodrum oturma odasına hitap ediyor.

Bir bodrum katındaki oturma odası bile iyi tasarlandığı sürece güzel görünebilir. Tasarım hakkında konuştuğumuzda, kutulu bir histen kaçınmak için mekanın her yönünün göz önüne alınması gerekir. Ev sahibi karanlıkta el yorulmayacak şekilde bodrum katına bol ışık eklenmelidir. Işık renkleri duvarlar ve tavanlar için en iyisidir. Ancak bazı renk pop’ları eklemek, mekana zarar vermez ve daha da artırabilir! Bodrum yerine çatı katınız varsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com