Modern Ev Salonu Spot Lambalı Asma Tavan Modelleri Fiyatları 2019

Asma tavan modelleri ev için

 • asma tavan modelleri,
 • asma tavan modelleri 2019,
 • asma tavan modelleri ev için,
 • asma tavan modelleri salon
 • asma tavan spot lamba modelleri
 • asma tavan modelleri fiyatları
 • hazır asma tavan modelleri
 • asma tavan göbek modelleri
 • asma tavan modelleri ve fiyatlari
 • asma tavan modelleri ve fiyatları
 • asma tavan spot modelleri

Asma tavan modelleri ev için en uygun malzemelerdir. Evlerinin güzel ve şık görünmesini isteyenler için piyasada birbirinden farklı tasarım ve malzemeler bulunsa da, asma tavanlar tercih olarak en ön sırada bulunmaktadır. Çünkü asma tavanlar yapı itibari ile  hem ısı yalıtımı hem ses dağıtımı hem de görsel olarak dekorasyona en uygun sistemdir. Bunların yanı sıra yangın ve rutubet gibi durumlarda da en dayanıklı ürünlerdir.  Asma tavan modelleri ev için kullanılacaksa her odaya farklı tasarım ve modeller kullanılmaktadır.

Yatak odalarınızda asma tavan kullanılacaksa. Bunu farklı aydınlatma sistemleri ve farklı renkler kullanarak yaptırabilir ve odanıza romantik ve huzurlu bir hava katabilirsiniz. Salonlarınız için yapılacak asma tavanlar da birbirinde ihtişamlı şekiller ve ışıklandırmalarla salonunuza dilerseniz saray havası katabilir dilerseniz de daha otantik yada daha sakin bir görünüm kazandırabilirsiniz. Asma tavanlar  sizin zevkinize göre   tasarlanabildiği için hangi amaca hizmet edecekse o yönde tasarımlar planlanabiliyor.

Asma tavan modelleri  ev için  tasarlanan tüm çeşitleri için bizlere ulaşarak  tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Usta ellerde tasarlanıp yapılan bu sistemlerle evinizin ortamı değişecektir. Küçük evler için daha ferah ve genişlik katacak tasarımlar yapılırken, geniş bir eve sahipseniz daha ihtişamlı ve ışık tasarımlarda yapılabilmektedir.

Alüminyum Asma Tavan

Alüminyum Asma tavan tasarımı yapılırken mekân tespiti yapılır.  Mevcut tavanın altına daha ferah ve daha şık bir görünüm kazandırmak için  asma tavanlar oluşturulur. Asma tavanlar çoğu zaman dekoratif görünümü kazandırmak için tercih edilirken bazen de tavanda bulunan tesisat ve havalandırmaları kapatarak görüntü kirliliğini önlemek ve daha temiz bir yüzey elde etmek için de kullanılır. Asma tavanlar taş yünü, metal, suntalama, gibi malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler tavanda ısı yalıtımını sağlayıp neme ve rutubete karşıda koruyucu işlev sağlamaktadır.

Alüminyum asma tavan, iç ve dış mekânlarda kullanılabilmektedir. Alüminyum asma tavanlar yapılırken sağlam olmalı ve ısı, ses, rutubet gibi birçok etmen de hesaplanarak uygun malzemelerle tasarlanmalıdır. Kullanılacak yere göre hesaplamalar yapılarak alüminyum asma tavan çalışmalarına başlanmalıdır.   Alüminyum asma tavanlar eğer dış mekânda kullanılacaksa, dış hava koşullarına uyumlu ve sağlam olmalıdır.

Alüminyum asma tavanlar üç şekilde yapılmaktadır. Alüminyum asma tavan paneller, alüminyum asma kaset tavanlar ve alüminyum özel üretim asma tavanlar şeklinde üretilmektedir. Alüminyum asma tavan yapılırken asma tavan taşıyıcı profilleri, taşıma askı,  orta kayıt profilleri, kenar profilleri, ve tavan aksesuarları kullanılmaktadır.  Alüminyum asma tavanların sağlam olabilmesi için,  yapacak kişilerin bu konuda bilgi ve becerilerinin olması gerekmektedir.

Yapılacak alanda tüm güvenlik sağlanmalıdır. Alüminyum tavan için kullanılan malzemeler kaliteli ve birbiriyle uyumlu olmalıdır. Tavan yapılmadan önce tüm tesisat bitirilmelidir. Tesisatlar mutlaka yetkililer tarafından yapılmalıdır. Bu sayede  alüminyum asma tavan hem daha sağlıklı koşullarda yapılmış olacak hem de daha sağlam ve güvenli olmuş olacaktır.

Alçı Tavan Modelleri

Evinizin sıcak ortamına ihtişam kazandırmak için birbirinden şık ve benzersiz alçı tavan modelleri tasarlanmaktadır. Alçı tavan modelleri kişinin talebi doğrultusunda yapılabilmektedir. Örneğin evinde sadelik ve şıklığı beraber arayanlar için yuvarlak kare dikdörtgen gibi birçok geometrik şekilli tasarımlar çeşitli aydınlatma sistemleri ile kullanılarak bu talebi yüksek miktarda karşılamaktadır. Çok geniş evlerde yada bir villada oturanlar için ihtişam ve  zarafet birinci sıradadır.

 Bu doğrultuda da sarayları aratmayacak tasarımlar renkler ve ışıklandırmalarla muhteşem bir görsellik elde edilebilmektedir. Alçı tavan modelleri için bir sınırlandırma söz konusu değildir. Ev sahipleri kendi hay ettikleri tasarımları paylaşarak diledikleri şekilde modeller yaptırabilmektedirler.  Alçı tavanların istenen görüntüyü verebilmesi için tasarımcılarımız, mekân incelemesi sağlayarak uygun seçenek ve önerilerde bulunmaktadırlar.

Ya da dilerseniz birbirinden şık ve ihtişamlı tasarımları inceleyebilir ve bu doğrultuda evinize yada yapılacak mekâna uygun şekilde yaptırabilirsinizde. Bir evi yada ortamı bambaşka gösterebilmek ve daha şık alanlar sağlamak için en önemli etkenlerden biri tavan tasarımlarıdır. Evinizin havasını tamamen değiştirip kusursuz bir görselliğe kucak açmaktadır. Alçı tavan modelleri ve fiyatlandırmalarla alakalı merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki tavan dekorasyonunu yaptırabilirsiniz. Usta ellerde tüm detaylar planlanıp hesaplanarak  evinizin odalarında bakmaya doyamayacağınız tasarımlar ortaya konulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com