Modern Mimarinin Bir Temeli – Asma Tavan

Modern Mimarinin Bir Temeli - Asma Tavan


Evinizde veya herhangi bir ticari yerde bir odayı dekore etmenin birçok yolu vardır. Mobilyalar, aksesuarlar, aydınlatmalar, meraklar, bitkiler vb. Bir odanın görüntüsüne katkıda bulunur. Bir asma tavan, asma tavan veya düştü tavan, mimari ve inşaat dünyasında en son eklenen üründür.

Bu ikincil bir tavandır ve aksi takdirde ortaya çıkacak ve oldukça çirkin görünebilecek boru ve tellerin gizlenmesinde yardımcı olur. Orijinal tavanı örtmek için kullanılan tavan döşemeleri farklı tasarım ve malzemelerde gelir.

Tavanların Avantaj ve Dezavantajları

Evinizde herhangi bir odaya yeni bir görünüm kazandırmanın en hızlı yolu, tavan döşemelerini değiştirmektir. Bir odaya ses yalıtımı yapmak istiyorsanız, kullanılabilecek özel karolar vardır. Tavandaki fayansları değiştirmek için, üzerinde çini bulunan asma tavan ızgarasının boyutunu bilmelisiniz. İki boyutta gelirler ve bir kez doğru ebadı öğrendiğinizde kolayca yeni karolar için sipariş verebilirsiniz.

Bu tür bir tavana sahip olmanın avantajı, eğer varsa, çok fazla zorluk çekmeden tamir ve tadilat yapabilmenizdir. Asma tavan olmadığında, herhangi bir onarım yapılmadan önce sıvayı imha etmeniz gerekir; bu da gereksiz masraflara neden olur. Ancak bu tür bir tavandaki tek sorun, tavan boşluğunun azaltılmasıdır.

Asma Tavan İçin Mevcut Aydınlatma Seçenekleri

Gömme modüler aydınlatma armatürleri düştü tavan olduğunda kullanılır ve tavan döşemesinin yerini alır. Lamba, günışığı, soğuk beyaz veya beyaz renklerde mevcut dört floresan tüpü tutabilir. LED tüpler ve ampuller de mevcuttur. Bunlar oldukça ekonomiktir çünkü daha az enerji harcarlar, güçlü ışık yayarlar ve bakım maliyetleri çok düşüktür.

Çok Uygun Fiyatlarla Yüksek Kaliteli Ürünler

Tavan döşemeleri satan mağazalarda halı döşemeleri de stoklanmaktadır. Inanılmaz fiyatlarla satışa bazı şaşırtıcı renkler vardır. Online olarak ne istersen sipariş edebilirsin, eşyalar kapına teslim edilecek. Zaman zaman makul fiyatların üstüne özel indirimler uygulanmaktadır ve bu tekliflerden yararlanmak iyi bir fikirdir. Tavan karosu sabitlemeleri, köşebentler ve kurutma vidaları veya asma gözler ve teller gibi tavan döşemesi için gerekli tüm aletler mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com