Modern Oturma Odası TV Fikirleri

  • modern tv ünitesi tasarımları,
  • modern tv üniteleri inegöl,
  • lüks tv üniteleri,
  • değişik duvar üniteleri,
  • farklı tasarım tv ünitesi,
  • özel üretim tv ünitesi
  • bellona tv ünitesi modelleri

İstediğiniz herhangi biri muhtemelen oturma odasında ya da evlerinde yepyeni bir LCD TV almayı çok isterlerdi. Sizi ve ailenizi eğlendirmekten başka; Bazen, TV ekranınız ne kadar büyükse, arkadaşlarınızı harika bir film izlemeye veya bir dizi TV dizisi maratonuna davet etmek o kadar eğlenceli olur. Temel olarak, oturma odasında bir televizyona sahip olmak bize gerçekten sadece sohbet etmemizi ve evde takılmamızı sağlıyor.

Bugün, evimizdeki güzel LCD TV’leri nasıl gösterebileceğimiz konusunda bize yardımcı olan 15 Modern Gün Salon TV Fikirlerini sergileyeceğiz; hatta eski modeller bile – tasarımcıların bazıları veya ev sahipleri TV ekranlarını gösterirler veya gerekmediğinde veya kullanılmadıklarında gizlemek için üzerine bir tablo çizerler. Televizyonların bir manto üzerine, kitaplığın ortasına veya hatta dolaba yerleştirildiğini göreceksiniz. Onları kontrol et!

Beyaz paneller akrilik panellerden yapılır, siyah malzeme ise bu salonun güzelliğini gerçekten ortaya çıkaran siyah renkli parlak laminatlardır. Klasik siyah ve beyaz renk paletini kullanmak çok fark yarattı.

İkili kitaplık ile çevrili olan bu köşe şöminesi, düz ekran televizyonla dikkat çekmek için çekmektedir. Ancak bir kaide üzerine oturduğu ve güzel bir aynalı paneli tuttuğu için her seferinde bir kazanan olur.

Ev sahiplerinin televizyon ekranını şöminenin üzerine koymaya karar verdiklerini görüyoruz. Duvar tasarımına sade bir şekilde karışması için duvara gömüldü. TV’nin normal rengi, oturma odasının renk paletine tam olarak uyar.

çağdaş oturma odası, kullanılan koyu renkler nedeniyle TV’de çok erkeksi görünüyor – TV konsolu için koyu renkli ahşaptan, oturma odasının ve sehpanın rengi, perdeler bile karanlık görünüyor; ama elbette hepsi duvarları, tavanı ve döşemeyi tamamlar.

Düz ekranların ortaya çıkışı konsol masalarına ve medya dolaplarına yol açtı. Bu alan boşalttı ve daha hafif, daha hafif odalar için izin verdi. Aynı zamanda, daha iyi görünen TV’ler onları açık tutmaya daha uygun hale getirdi.

Bu oturma odasında, tasarımcı ve ev sahibinin, kullanılmadığı zamanlarda televizyon setini ne kadar akıllıca örttüğünü görüyoruz. Ve etkinlikler sırasında, manto üzerine süs eklerken TV’nin kapsanmasına her zaman izin verebilirsiniz.

Televizyonunuzu bir konsolun üzerine yerleştirmek, yapılacak en basit şey olabilir, ancak bu alanda yapılan büyük duvar panelleri nedeniyle, kesinlikle iyi düşünülmüş olduğunu söyleyebiliriz. İyi iş

Motorlu plazma aparatı için özel tasarlanmış bir duvar ünitesi ve Bose stereo ve hoparlörlerini entegre eden sıcak, davetkar bir aile odası. Depolama alanı DVD’ler, video oyunları ve ekipmanları için tasarlanmıştır. İtalyan meşe özel duvar ünitesi, krom çerçeveli ve yukarıda ve altında LED aydınlatma ile yüzüyor.

Televizyonunuz varsa, duvara monte etmeyi düşünün. Sallanan kolların kullanılması ve bir televizyonun duvara monte edilmesi, hantal bir medya konsolu ihtiyacını ortadan kaldırır ve zemin alanını eğlence birimlerinden kurtarır.

İşte tutmanın ve aynı zamanda televizyonunuzu göstermenin harika bir örneği. Temel olarak cihazı bir deliğe sokuyorsunuz ve kullanmak için sürgülü rayda bir resme ekliyorsunuz. Oldukça akıllı, sence de öyle değil mi?

Bu medya odası, herkesin yaşayamayacağı bir teknoloji alanı. Ancak gerçeği söylemek gerekirse, bu, tüm gençlerin içinde olmaktan zevk alacağı bir yer olduğu söyleniyor – yüksek teknolojili, tasarımı basit, dekoru harika ve değil Sıkışık.

Nötrler, nötrler ve daha fazla nötr. Televizyonun arkasına lekeli koyu renkli bir ahşap eklemek, duvardaki ışık renk yarışmasını kesti – şık, temiz ve gerçekten yaşanılabilir.

Bir odanın etrafına dağılmış olan Knickknack’ler daha fazla dağınıklığa benziyor ve önemlerini yitirme eğilimindedir. Birlikte gruplandıklarında bir açıklama yaparlar ve ev sahibi ile daha alakalı hale gelirler.

TV’nin üstündeki tüm duvarı örtmek için birkaç rafı ve yanlarında daha kısa uzunlukları kullanın; Aşağıdaki dolaplar medya ve ek kablolar için kapalı depolama sağlar. Ekranı merkez dışına yerleştirmek taze görünüyor ve oturma düzeninize bağlı olarak ortalanmış bir TV’den daha işlevsel olabilir.

Son oturma odamız için, büyük LCD TV ekranı ve sevimli ayaklıklı ve kahverengi renkli bir sehpa ile harika bir vurgu sandalyesi ile vurgulanan tamamen beyaz ve bej bir alana sahibiz. Çarpıcı bir yaşam tarzı için minimalist alan.

Gibi gri ve yeşil oturma odaları , Günü Salon TV Fikirler biz aslında gerek ya da evde istediğiniz tüm tasarım ve düzenleri bize yardımcı olabilir ama oturma odası iç vardır. Yaşam alanlarımızı yeniden düzenlemek ve yeniden dekore etmek her zaman iyi bir şey çünkü bize günlük işlerimizden ilham alıyor. Oturma odasına bir bakış atmak tamam, ama bazen sıkıcı oluyor, bu yüzden yukarıdaki fotoğraflarımız gibi mekanlarınıza biraz baharat ekleyin! Umarım bu liste size biraz yardımcı olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com