Modern teras balkon perdeleri yeni

Teras perdeleri , bir dış oturma odasının lüks iç mekanlarla rekabet etmesini sağlar. modern balkon perdesi , modern cam balkon perdeleri , modern balkon perdeleri , modern balkon , balkon perdeleri , balkon perdeleri ve fiyatları , modern balkon modelleri,Hoş olmayan manzaraları engellemek, yakındaki komşulardan mahremiyet sağlamak ve gölge oluşturmak için dış mekan perdeleri kapalı bırakılabilir. Sundurmanıza veya güvertenize muhteşem dokular, renkler ve incelik katabilirler.

Modern teraslar için özgün perde tasarımları

modern balkon perdesi , modern cam balkon perdeleri , modern balkon perdeleri , modern balkon , balkon perdeleri , balkon perdeleri ve fiyatları , modern balkon modelleri,

Dış mekanınızı ayrı “odalara” bölmek daha hoş bir his yaratır. Perdeler, dış mekan tarzınızı renklendirebilir ve arka bahçenize inanılmaz bir çekicilik katabilir. İster hafif ve havadar perdeler, ister enerji veren çizgiler, çok yönlü düz renkler veya doğadan ilham alan tasarımlar isteyin, her türlü dış mekan için mükemmel perdeleri bulmak için koleksiyonumuza bir göz atın.

Orijinal döşemeli perde ve koltuk seti

Açık alan, arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlendirmek veya güne başlamadan önce oturup bir fincan kahve içmek için mükemmel bir yerdir. Ancak güneş çok güçlüyse veya komşularınız sundurmaya erişip ızgaradan bir burgere yardım edecek kadar yakınsa, güverte gölgelikleri veya dış panjurlar sorunu çözebilir.

Beyaz perdeli orijinal ahşap teras

Dış panjurlar ve veranda gölgelikleri mahremiyet ve güneş koruması sağlar. Ancak farklı görünümleri ve bazı durumlarda farklı koruma seviyeleri vardır.

Kırmızı perdeli güzel teras

Dış mekana açılan perdeler zarif ve akıcı bir görünüm yaratır. Esintiyle hareket ederek ve güneş ışığının boşluktan içeri girmesine izin vererek, orijinal bir etki yaratırlar, ancak diğer türler kadar sürekli gölge sağlamazlar. Bir verandaya veya pergola girişine asıldığında, zarif bir vintage tarzı portiere görünümüne bürünebilirler.

Çizgili perdeli balkon tasarımı

Bir perdeyi dış mekana kurmanın en kolay yolu, bir sundurma veya pergola duvarının braketlerinin içine yerleştirilmiş bir gergi çubuğudur. Dış mekan kullanımı için üretilen perde çubukları ayrıca bir duvara, tavana veya iç mekana monte edilebilir. Küf ve neme dayanıklı, dış mekan kullanımı için üretilmiş bir kumaş seçin. Kışlık perdeleri yıkamak için alın (etiketteki talimatları izleyin) ve sonra ilkbaharda tekrar asın.

Perdeli küçük balkon tasarımı

Avlu gölgelikleri, evinizi güneşin zararlarından korur ve sürekli gölge sağlar. Perdenizin kalınlığına ve kumaşına bağlı olarak güneş ışığını filtreleyebilir ve hatta tamamen engelleyebilirler.

Havadar perdeli sundurma

Avlu perdeleri, bir kanopi gibi üzerine monte edilebilir veya bir yelken gibi asılabilir ve bir kumaş parçası avluya bir kanopi gibi asılı kalır. Nefes alabilen kumaş, rüzgarın ve suyun içinden geçmesine izin verir. Bir veranda tentesi geri çekilebilir, ihtiyaç duyduğunuzda kullanmanıza ve ihtiyaç duymadığınızda dış mekanın keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Beyaz perdelerle süslenmiş güzel sundurma

Teras perdeleri, dış mekanlarınızı rahat özel alanlara bölmenin yanı sıra onları güneşten ve böceklerden korumanın harika bir yoludur. Bir alanı çevreleyebilir ve onu rahat bir odaya veya dış mekan köşesine dönüştürebilirler. Havuz veya veranda boyunca bir sıra perdeyle bir renk patlaması ekleyebilir, bir salon alanını bahçenizin geri kalanından veya hatta bir balkondan ayırabilirsiniz. Dış mekan gölgeleri, bir veranda veya bahçe güvertesi arasındaki bir giriş veya bir çardak tasarımını renklendirmek gibi diğer birçok yaratıcı şekilde kullanılabilir.

Teraslar için özgün perde tasarımları

Perde teraslar kalitesi için, dayanıklı, UV ışınları ve lekelere karşı dirençlidir. Yüzeyi güneşten korunduğu için renkleri kolay solmaz. En iyi dayanıklılık için gölgeleri kaplamalı bir çubukla birleştirin.

Yeşil perdeli güzel sundurma

Perdeleri satın almadan önce lokasyona ve askı sistemine karar vermelisiniz. Dış mekanı güneşli ve havadar tutmak istiyorsanız, koyu tonlar ve ağır kumaşlar tercih etmeyin, pastel veya nötr tonlarda havadar perdeleri tercih edin.

Bej perdeli orijinal teras

Ancak öte yandan, ana sorun mahremiyetse, daha kalın dış perdeler en iyi seçenektir. Dış mekanda perde takmak, özellikle perde çubuğu için uygun yer olmadığında zor olabilir.

Desenli perdelerle sundurma tasarımı

Çardaklar, sundurmalar ve bazı güverteler zaten dış gölgelikleri bağlama seçeneğine sahiptir. Diğer alanlar, gölge mekanizmasını desteklemek için bazı yapısal değişikliklere veya eklemelere ihtiyaç duyabilir.

Canlı renkler ile güzel teras dekorasyonu

Dış mekanınızı daha da parlak ve daha göz alıcı hale getirmek için perdelerin rengini yastıklar ve şemsiyeler gibi diğer aksesuarlarla uyumlu olacak şekilde seçin. Koordineli bir renk şeması, alanınızı daha davetkar hale getirecek ve onu sıcak yaz günleri ve dışarıda eğlenceli geceler için bir buluşma yeri haline getirecektir. Teras perdeleri ambiyansı güçlendirir ve her türlü dış mekanı özel hissettirir.

Beyaz perdeli modern teras tasarımı

Siyah dikey çizgili perdeli sundurma

Yeşil perdeli güzel pergola

Beyaz perdeli orijinal sundurma dekorasyonu

Orijinal dış mekan perdeleri

Mavi perdeli özgün sundurma tasarımı

   Açık yeşil perdeli sundurma

Sarı perdelerle süslenmiş güzel sundurma

Beyaz perdeli pergola dekorasyonu

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219