Modern Yatak Odası Fikirleri

Seveceğiniz 16 modern yatak odası fikirleri

  • Küçük yatak odası dekorasyon fikirleri,
  • yatak odası dekorasyonu 2019,
  • yatak odası iç dizayn modelleri,
  • iç mimar yatak odası tasarımları,
  • yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı,
  • dar dikdörtgen yatak odası dekorasyonu,
  • yatak odası yerleştirme planları,

Evimizdeki yerlerden sadece biri olarak ekibimiz, zamanımızın büyük bir bölümünü üstlendiriyor, alanın gerçekten nitelikler olması gerekiyor – rahat ve aynı şekilde uyumak için yeterli derecede misafirperver olmakla birlikte, ek olarak temelleri kaldırmak için çalışıyor modaya uygun. Yatak odası oda ayarlarımızla birlikte giyilmek kolaydır, ancak modern makyajın yanı sıra mekanınızı taze bir şekilde sunmak için kolayca geliştirebileceğiniz zahmetsiz ok güncellemeleri de vardır. Yepyeni ev mobilyasına ek olarak, yatak çarşafınızı tamamen makyaj haline getirmek kadar basit bir şey olsun, hatta duvar yapılarınızı süslemeniz bile, ekibimiz herkes için bir yaratıcılığa sahip. Gerçekten seveceğiniz 16 modern yatak odası fikrini bulmak için kaydırın…

1. Mix baskılar

Çakışan yayınlardan kaçının. Şirketimiz, karışık baskı tamponu seçimini nispeten kolay bir şekilde birleştiren bu çarpıcı geometrik yayın duvar yapısının keyfini çıkarır.

2. Işıkları yeniden düşünün

Sarkıt aydınlatmaları koymak için başucu lambasını değiştirin. Sadece bu kullanışlı bölgeyi kurtarmakla kalmayacak, aynı zamanda yatak odanızda yepyeni bir ana özellik sağlayacak.

3. koyu renkler ile birlikte koyu ve aynı zamanda olağanüstü

Akşam mavisi ve ayrıca gri renkte on iki saatin koyu tonları ile birlikte klas ve aynı zamanda önemli bir yatak odası üretin. Altın odak ve aynı zamanda ev eşyaları için durduran, zengin olanı iyi kullandığı anlamına gelir.

4. Bir inisiyatifi yatak örtüsünü düzeltmek için oldukça kolay bir işlem yapın

En basit stratejiler arasında, odanızdan yorulmamanızı ve taze düşünmeyi sürdürmenin güvenliğini sağlamak, aslında yatak örtüsünü düzeltmek için oldukça hızlı ve kolay bir işlem elde etmektir. Uzmanlarımız, tam tersi çevre dostu bir tarza sahip olan Sainsbury’s Home’dan doğan bu palmiye evi yaprak yataklarının keyfini sürüyor.

5. Kıyafetlerinizi ekranda tutun

Standart bir dolaba yumuşak bir seçenek için, giysilerinizi ve ayrıca ayakkabılarınızı mevcut bu yatak odası raf sistemi üzerine yerleştirebilirsiniz. Minimalist bir temyiz için bu çok daha iyidir, çünkü herhangi bir karışıklık gizlenecek yer yoktur!

6. Bitkilerin yanı sıra Botanik

Odanızı egzotik bir tesise dönüştürün ve mükemmel bitki fiyatları ve ayrıca bitki örtüsü ile birlikte. Sarkan macramé çiftçileri, ani ve modaya uygun bir çekiciliği için yatağı bozabilir.

7. Bir kalın renk pop ekleyin

Tek bir canlı odak noktasıyla birlikte nötr veya nötr renkli bir tasarımın sonucundan oluşur. Açıklamalı bir duvar yapı yüzeyi ve hatta mobilyalar günümüzde ziyarete devam ediyor, herhangi bir alanı tamamen değiştirin.

8. Eşleşen renklerle birlikte uzlaşın

Kesinlikle sadece bir renge ayıramaz mıyım? Duvarları 50/50 düz çatlak gölgesiyle birlikte boyamak günümüzdür ve alanınızı elden geçirmek için öngörülemeyen bir yöntemdir.

9. Bir inisiyatif oluşturulmuş güneşlikler oluşturun

Yerinizi tamamen iyileştirmek için kolaylık sağlamanın bir yolu aslında güneşliklerinizi değiştirmek. Göze çarpmayan bir kalınlık için normal panjurları ve hatta pencere perdelerini değiştirmek, bölgeye renkli bir stand yapmak ve aynı zamanda gece boyunca olduğu gibi tam olarak nasıl göründüğünü değiştirmek için de geçerlidir.

10. Değerli taş tonlarını deneyin

Göz kamaştırıcı yanı sıra sarımsı-sarı ile birlikte sansasyonel taş tonları yanında bir tür ifade üretin. Karıştırma yapıları çarpıcı ve ayrıca sofistike görünüme katkıda bulunur.

Güzel Beachy Yatak Odası

Fikir Spotu: Acil bir doku yükselişi için yatağınızı tamamladıktan sonra, bu sitede görülen resimdeki gibi bir Fas düğün töreni kutlaması yapın.

Geleneksel Kıyı Redux

Bu canlandırılmış Anna Maria Adası sahil evi, modası geçmişin yanı sıra yepyeni şeyleri de harmanlamaktadır. Kombine internet kullanıcısı aydınlatmaları, bir arkadaşımdan geliyor ve Pottery Barn’dan gelen demir yatakla mükemmel bir şekilde uyuşuyor.

Bütün bu Florida kulübe gezi.

Öneri Spot Işığı: Çeşitli koyu kereste ürünleri deneyin, burada çalışma tezgâhları, detaylı olarak gösterildi. Biber yatak örtüleri ve ayrıca gerçekten eşsiz bir karaktere sahip olan bir karakter için müreffeh bir beyaz renkli kombinasyon da vardı.

Retreat’i geri almak

Yapı aslında bu belirli mercan resifleri misafir odasındaki her neyse. Rebecca Atwood duvar kağıdından Antropolojiden gelen farklı rattan yatağa kadar yükselen bu alanda akıllara durgunluk yaşamadan tonlarca büyüklük var.

Bu özel Long Beach Island rezidansının kalanını keşfedin.
Prensip Spot Işığı: İkat perdeleri ve ayrıca minder örtüsü, uzayda sade ve heyecan verici bir ifade yaratır. Uzmanlarımız Duralee’nin bu olanaklarını seviyorlar.

Kolay esinti

Kampanya tarzı bir örtü, bu ada yatak odasında odak noktası olarak performans göstermektedir. Vurguların herkes antika esinlenerek yapısını dikkate almak açısından düşüktür. Uzman Amanda Lindroth, “Bu sitedeki [Belize’deki” yerler aşırı pahalı olmak zorunda değil veya belki de kesinlikle yerlerinden çıkacaklar ”diyor.

Mahogany Bay Village showhouse’un kalanını görün.

İşaretçi Spot Işığı: Batik, her tür bölgeye rahatça yayılan ve aynı zamanda inanılmaz kıyı tasarımı taşımak için keyifli bir yöntemdir.

Farklı renkler Splash

Çatılar aslında yepyeni vurgu duvarıdır. Bu özel şekillendirilmiş yatak odasında bulunan bambu hasırlar, karışıklık yaratmadan kolay grafik tutkusu içerir. Ek olarak, entegre yatak ve ayrıca gece masaları sinsi depolama alanı sağlar.

Kalça Hawaii bunaglow kalanını not edin.

Öneri Spot Işığı: Zemini boyayın! Canlı bir renk kesinlikle sadece bir alanı aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda saçılma halı ihtiyacını tersine çevirebilir. Kazan-kazan.

Yükselen Hedefler

Tersane duvarı tesisleri ve ayrıca bu üçüncü kattaki odadaki çatı aslında popüler sahil binasının başlangıcındadır, ancak aslında Sherwin-Williams’ın Rum Villa’sının bir katmanı ile birlikte yenilenmiştir. Heyecan verici çatı koleksiyonu ile eşsiz gemi örtüsü arasında, dekoru güzelleştirmek için inanılmaz derecede az bir miktar ihtiyaç var.

Bu Florida sahil kıyısındaki yüz binasının geri kalanını turlayın.

Fikir Spot Işığı: Şapkalarını as! Standart kancalar, bu sevimli cihazlar için akıllı depolama alanı sağlar (bu, ayrıca, teklifin yanı sıra tasarımın yanı sıra alanın türüne de görünüm sağlar).

Gelişmiş Cennet

Bir odada güçlü trend? Evet yapabilirsin! Tam burada, küçük bir duvar kağıdı deseni, kişisel sahil suyu ve beyaz renk şemasının ve ek olarak komşu nötrlerin (ahşap kenarlı yemek masaları ve ayrıca beyaz renkli yataklar ve perdeler) yardımı ile rahatlatıcı bir alanda çalışır.

İpucu Spotlight: Dokularınızı katmanlayın. Beyaz renkli olsa da, bu yontulmuş Oscar de la Renta yatağı, yine de ahşap duvar kağıdı oturma sıraları ve aynı zamanda cüretkar duvar kağıdının yanına yerleştiriliyor.

Boho Chic

Bu Kaliforniya havalı odası (önceki Jerry Garcia’nın evinde), hem trendlerin hem de gölgelerin yanı sıra benzersiz trendlerin karışımının yanı sıra, 60’ların yanı sıra 70’lerin de canlı hissini canlandırıyor. Tasarımcı Allison Bloom, “Evinize duygusallığınızı sağlamanın yanı sıra aynı zamanda yararlı genel bakış sunmaya çalıştım” diyor.

Bu evin geri kalanını seyahat et.

Fikir Spot Işığı: Boyalı bir öneme sahip duvar yüzey alanı yerine, aslında boho ve ayrıca kumlu bir görünüm için koyu lekeli gerçek bir ahşapta çaba gösterin.

Denizin altında

Bu Deniz Adası, Georgia, konut kendi web sitesinden birçok işaret alıyor. Yatak odası, yeşil renklerin yanı sıra resifler gibi daha parlak plaj renklerini, daha az sade organik tonları olan deniz avlusu halısı ve ilaveten-1970’lerin sahte bambu kafa derisi ile karıştırır.

Öneri Spot Işığı: Aşağıda listelenen deniz salyangozu ofis koltuğu gibi, benzersiz bir bükülme için genellikle eğilimli alanın herhangi bir türüne bulunan bulunan bir zaman bileşeni ekleyin.

Gevşemek basitlik

Citizen Marco Badalian, bu kaoba kereste gövdesi yatak odasına sahip olan iç mekandaki mobilyalara ek olarak bu çimentolu Meksikalı hideaway’i üretti. Seçtiği elementlere ek olarak iyi havalandırılan kombinasyon, evin tamamen doğal aydınlatmasını ve ayrıca Isla Holbox’a bıraktığı kendi kendine alınan hafif rüzgarları içeriyor.

Mülkiyet kalanını göz atın.

IKEA Ranza

Gece masalları, gece yarısı ziyafetleri, pijama kutlamaları ve önde gelen ranzayı kimin alabileceği konusunda tartışmalar; Bütün bunlar aslında yer tasarrufu sağlayan ranza yatak odaları ile ilgili olan gençlik dakikaları. Bir kenara heyecan verici değişken, yatak odaları aslında küçük alanlar için mutlak en verimli alternatiflerdir. Bu aynı zamanda göze hoş geldikleri gerçeğini ve aynı zamanda akıllıca tasarlanmış tüm konutlara uygun bir şekilde uygun olma yeteneklerini göstermiyor.

Aslında sadece bir sorun var: Odanız için en iyisini seçerken dikkate alınması gereken bir faktör var. Kesinlikle sadece sık sık bahçe çerçevelerinde karar vermek gibi değil, zira ranza ile zeminde tutulan bir yatak var.

Bilgi Puanların hızlı bir şekilde karmaşık hale gelebilmesi için uygun seçimi yapmanıza yardımcı olmak için, güvenilir ve şık İsveç ev mobilyası üreticisi IKEA’dan alabileceğiniz en ideal ranza yatak odalarını listeledik. İş dünyası kesinlikle sadece çekici, kullanışlı ve aynı zamanda uygun maliyetli ranza üretmiyor, aynı zamanda ürünleri bireylerin güvenliğini sağlamak için yorucu elemelerden geçiyor.

IKEA TUFFING Ranza Çerçeve

Gerçekten güvenilir bir ranzaya bakıyorsanız ve üst kolunuza veya bacağınıza mal olmazsa, Koyu Gri Ranzadaki Tüfleme gerçekten mükemmel bir seçimdir. Gerçekten de sert, toz kaplı bir çelik çerçeve kullanıldı. Aslında bütçe esnek, yatak esnekliğini veya güvenliğini bırakmadan ikiz yataklı bir ranza.

Uzmanlarımız bunun kesinlikle en çarpıcı ve hatta mükemmel seçenek olmadığını kabul etse de, kesinlikle en iyi finansal olarak mantıklı olanıdır. Akılda tutulması: ünite, çeşitli etiketlerden gelen bütçeye uygun mobilyalar satın alırsanız, zevk almanızın zor olduğu bir şey olan tam bir garantiye sahiptir.

Merdiven ünitesi uzamadığından, Tüf Ranzası, mekan lüksünün aslında eksik olduğu zorlu alanlarda bile mükemmeldir. Ranza yatak odası, özellikle çocuklarının yepyeni yatakları üzerinde harika bir akşam yemeği menteşesi aldıklarından korunmasını sağlamak için özellikle bilinçli olarak tasarlanmıştır. Tüm ünite, aslında, 220 pound’luk maksimum paketleme kapasitesiyle birlikte, 51 3/8 inç yüksekliğindedir. Kurulumu bize bir saat sürdü, bu yüzden gerçekten telaşlı bir anne ve babaysanız müthiş.

IKEA SVÄRTA Ranza

Çanlardan ve seslerden arınan sıra dışı bir yatak odası olan SVÄRTA Ranza Yatak Çerçevesi kesinlikle ömür boyu sürecek ve para için gerçekten iyi bir seçim yaratacaktır. Bu IKEA ranza yatağından bizi şaşırtan şey, ekstra bir uyku alanı için alt ranza altına yerleştirilebilecek bir çekmece yatak odası dahil etme seçeneği sunmasıdır. Üç küçük çocuğunuz varsa, gençlerin bağımsız bir şekilde uyumasına izin vermenin yanı sıra müthiş bir alan yarattığı için evde olması gereken bir şey.

Küçükler ranza yatak odasına olan sevgilerini artırdıklarında, ünite maksimum 220 lb yükleme kapasitesine sahip olduğu için harika bir misafir odası yatağı yaratacak.

İleriye dönük bir alıcı olun ve bu mükemmel sonuçta elde edilmiş, elektrostatik toz boyalı çelik ranzayı seçin. IKEA’dan gelen tüm ev mobilyalarına benzer şekilde, varlıklarınıza koruma sağlama konusunda ayrıntılı bir garantiye sahiptir.

IKEA MYDAL Ranza

Eğer torunlarınızın da kolaylıkla zevk alabileceği özenle hazırlanmış bir ranza arayışındaysanız, MYDAL Ranza Yatak Çerçevesi’nin maliyeti göz önünde bulundurulur. Yenilenebilir bir üründür, ses isteyen ahşaptır, bu da birkaç yıl süreceği anlamına gelir. Üreticinin tam garantisi ile birlikte gelir ve aynı zamanda güvenlikle ilgili sektör kriterlerini aşan kurşunsuzdur.

Yatakta entegre basamaklı merdiven ünitesi ve ayrıca korkuluklar bulunur. Versiyondaki her iki yatak da, her biri 8 1/4 inç’e kadar olan geleneksel yatak odaları ile kolayca eşleşebilir. Bunun gösterdiği şey gençlerin derhal ranzalarını büyütmeyecekleri.

Parça düşük bir profile sahip olduğundan ve toplam vücut ağırlığı 28.10 kg olduğundan, bir araya getirmek zor olmaz. Kurulum bir saatten daha kısa bir sürede yapılabilir, böylece bir kişiyi seçmeye ya da yardım etmek için yararlı bir yakın arkadaşa sarılmaya hazırlanmamalısınız. Ranza yapıldığı sürece, yatak odasının boyutları aslında 77 1/8 x 41 x 61 3/4 inç’tir.

IKEA NORDDAL Ranza

Siyah kahverengimsi olarak, NORDDAL Ranza Yatak Çerçevesi, her türlü yatak odası dekoruna uyacak şekilde tasarlanmış, ancak küçümsenmiş fakat zarif bir tasarıma sahiptir. Tamamen almostları ve yatak tabanlarının çıtalarını oluşturan sağlam ahşaptan yapıldığı gibi sağlamlığı ile birlikte kusursuz şekilde dengeli ekonomik duruma sahiptir; yatak çerçevesi kapısı için fiber levha; ve en uzun ömürlü tutma rayı için galvanizli çelik.

Yatak odaları temel yalnız yatak döşemesi alabilir, ancak ayrı satılırlar. Bizi NORDDAL Ranza Yatak Çerçevesi’nden memnun eden şey aslında öğenin işçiliği. Şahsen, açıkça dikkat çekici bir şekilde üretilmiş bir üründür. İsterseniz yatak ayrılabilir ve ayrıca çeşitli alanlara yerleştirilebileceğinden, her paranıza değer!

Gerçekten de uygun maliyetli bir mobilya olmasına rağmen ucuz bir şekilde üretilmediğini; ayıp ve fro sağlamaz ki bu, çocuklarınız gerçekten yatak odalarında zorlanıyor olsa bile, endişelenecek bir şeyiniz olmayacak demektir! Monte edildiğinde genel olarak 77 3/4 ″ x 40 1/8 ″ x 63 dimensions ölçülerine sahiptir.

IKEA SVÄRTA Çekyat

Daha önce tartışıldığı gibi, SVÄRTA Ranza Yatak, SVÄRTA sürgülü yatak odası ile döşenebilir! Aynı şekilde, bir ses karışımı ve hazırlanmış kereste de yapılmış bir alt ile toz kaplı çelikten imal edilmiştir. Aslında SVÄRTA ranzası ile birleşmiş olmasına yardımcı olduğu için, altına rahatça sığacaktır. Bunu yarattığımız şeyi, sunulan en iyi ranza yatakları kontrol listemize dahil etmeyi seçtiğimiz, aslında ebeveynlerin, özellikle çocuklar sürekli olarak çok sayıdaki uyku partileri yaşlandıkça yaşlandıklarında ekstra uyku alanına ihtiyaç duyduğunu bilmemizdir.

SVÄRTA Pull-out Bed ile birlikte, tüm çocuklarınızın Cuma akşamı kutlamalarını sizin için biraz daha kolaylaştıracak. Cihaz ikiz veya hatta tekil yatak alabilir. Ne zaman uyumak için ek bir odaya ihtiyaç duyulmazsa, çocuklarınızın alt yatağı ilave kabinler olarak kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Dışarıya çekilebilen şilte sorunsuz bir şekilde dışarı çekilir, böylece çocuklar bunu kendi başlarına yapmakta zorlanırlar.

IKEA STORÅ Loft Yatak

Eşsiz bir tarza sahip şık ve modern bir parça olan STORÅ Loft Yatak Çerçevesi, hem konsept hem de işlevlerle uyum sağlar. Yatak, altına bir yatak odası eklenmesine izin verecek şekilde yükseltilmiş veya sadece bazı zemin alanlarını boşaltmak için yükseltilmiştir. Gerçekten en uyarlanabilir yatak için bir onur varsa, o zaman aslında bu IKEA ranza için sağlanacaktır.

Düşündüğünüz gibi, çocuğunuzun odasını kısaltması gerçekten istisnai bir seçimdir. Tavan yatak odasının altına ne eklenebileceği ile ilgili birçok seçenek var. İpucu, çocuğunuz için heyecan verici ve sanatsal bir alan yaratmaktır. Yaratıcılığınızın aşağıdaki alandan tam olarak nasıl yararlandığınız konusunda kesin olarak kesilmesine izin verin. Gençlerinizin vakum için ne istediğini seçmelerine de izin verebilirsiniz!

Açıkça, bahçe çerçevesi aslında IKEA’nın bir öğesidir, böylece çocuğunuz için güvenliğine güvenebilirsiniz. Bununla birlikte, kesinlikle yatağı eşleştirmek ve müşterinin dinlenme rahatlığını sağlamak için tavan yüksekliğinin en az 9 feet’i olacak. STORÅ Loft Bed kolayca tam boyutlu bir minder alabilir ve aynı zamanda DIY kurulumunu gerektirir.

IKEA SVÄRTA Masa Üstü ile birlikte Loft Karyola

Bir gencin odasına getirin, odanın sağladığı şeyden daha çok tatmin edicidir. Bununla birlikte, bu SVÄRTA Loft Bed Frame’iniz gereken tek şey bu kadar uzun bir süre korkunuz olmayacak. Çeşitli aktiviteler için istediğiniz boşluğa sahip olacaksınız.

Tüm zamanların düşük olduğu alan, küçük çocuğunuzun ziyaretçisi için gençlerin iş yeri, oyun istasyonu veya güzellik uykusu alanı olarak kullanılabilir! Tüm parça aslında yaşam beklentisi için sağlam bir metal çerçeveden yapılmıştır.

Toz kaplamalı çelik geliştirme aslında dinlenme bölgesine kolay ve aynı zamanda risksiz bir erişim sağlayan sert bir merdivenle birleştirilmiştir. Tüm ev tarzını veya tasarımını tamamladığı için, ünitenin gerçekten döşeyeceğiniz yatak odası ile kesinlikle zahmetsizce karışacağından emin olabilirsiniz. Aslında yetkililer tarafından belirlenen en yeni koruma gereksinimlerine uyan bir öğe olduğundan, güvenilir olmanız için güvenebileceğiniz bir üründür. Yatak odası kurulum gerektirdiği gibi eşleştirilmiş bir boy yatak alabilir.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212