Mor Mürdüm Kombini ile Koltuk Takımı Dekorasyonu

  • Mor koltuk takımı dekorasyonu
  • mor gri kombin
  • mürdüm salon dekorasyonu
  • mor koltuk takımına uygun perde
  • mürdüm rengi koltuk kombinleri
  • mor koltuk takımı kombinleri
  • mor ve mürdüm rengi
  • mor koltuklar
Mor-Mürdüm-Kombini-ile-Koltuk-Takımı-Dekorasyonu-13
Mor-Mürdüm-Kombini-ile-Koltuk-Takımı-Dekorasyonu-

Bazı insanlar için mor renk, yas veya ölümle ilişkilendirilir, ancak bazıları için sahip olduğu parlaklık nedeniyle gerçekliği ve krallığı örnekleyen bir renktir. Bu renk, mavi ve kırmızı renkler arasındaki renk tonudur, renk menekşesinin bir çeşitlemesidir. Renkler yalnızca gölgede farklı olduğu için bazen kullanılır, ancak mor veya menekşe olsun, bu renk kesinlikle bize ilham verecek.

Bugün size sadece ilham vermeyecek, aynı zamanda rengin gizli güzelliği ile ilgimizi çekecek Salon Tasarımları göstereceğiz – her zaman taze görünümlü, akılda kalıcı, çarpıcı ve bir noktada ekstra görünüyor Özellikle doğru dekorlarla eşleştirildiğinde özel! Bu Oturma odasına bir tur atın ve düşünceleriniz hakkında bizimle konuşun!

Bu modern oturma odası için kare şeklindeki modern oturma yerini kim sevmez ki? Renk, alanı daha muhteşem ve renk bakımından zengin kılar.

Oturma Odası mobilyaları
Oturma Odası mobilyaları

Oturma Odası mobilyaları

Bu oturma odası için, odanın daha canlı olmasını sağlayan mobilya. Mor şeritlerle vurgulanan gri duvarlar ve bazı dekorlar da harika görünüyor!

Her kim , bu oda kesinlikle içindeki her şeyin harika görünmesini sağlar! Baskılı atma yastıklar düz renkli kanepe için mükemmel bir etki sağlar. İç Tasarım

Bu yaşam alanının merkez masası gerçekten ilginç. Sadece gövdesine göre kesilmiş eski bir tahta parçasından geldi ve muhteşem görünüyordu.

Modern Aile Odası
büyük koltuklar

Modern Aile Odası  büyük koltuklar
Modern Aile Odası büyük koltuklar

Bu geniş oturma ile ziyarete gelen akrabalar mutlaka bu aile odasında kalmak isteyecektir!

Sizleri tanımıyoruz, ama bu oturma odası siyah mobilyaların beyazla eşleştirilmesi kadar klas!

Modern ev halısı

Beyaz duvarlar, gri kanepeler ve alan halısı, odaya mor mendiller ekleyerek ilginç hale geliyor!

Bu odanın sahip olduğu güzel mobilyalar sayesinde bu neredeyse korkak oturma odasının çağdaş görünümünü seviyoruz.
beyaz mobilya

Duvarlar normal oturma odalarında gördüğümüz normal boya renklerinden daha koyu görünebilir, ancak bu alan beyaz eşya ve dekoru ekstra özel kılan dekorlarla birlikte kullanılan muhteşem renklerle özeldir.

Bu salonda infüzyon minik mor dolgusunu nasıl buluyorsunuz? Çünkü onları kesinlikle seviyoruz!

Bu kraliyet görünümlü oturma odası, modern zamanlardaki şık yaşamın çarpıcı bir örneği!

Oturma alanı kesinlikle bu oturma odası için cazibe merkezi! Bu bir sersemletici ve etrafındaki doğru malzemelerle eşleşiyor, bu alan harika bir oda!

Beyaz mobilyalar kullanmak ve mor yastıklar ve mor duvar kağıdını kullanmak, mor ilham veren bir oturma odasının görünümünü tamamlar!

Bir yemek takımı gibi görünebilir, ancak bu yaşam alanı kesinlikle gelen misafirlerinizi ağırlamak için şık bir alandır!

Bu oturma odasında kullanılan morun gölgesini seviyoruz! Vintage ilham kanepe bu oda için sevimli dekorları ile eşleştirilmiş – bu bir fab alandır!

Mor Oturma Odası Tasarımımız, kesinlikle muhteşem buluntulardan oluşan bir koleksiyondu – sadece muhteşem salon alanları değil, aynı zamanda yaşam alanlarımızı az önce gördüğümüz kadar büyüleyici kılacak mobilyalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com