Muhteşem Bir Bahçe Yaratmak İçin 35 Modern Ahşap Peyzaj Tasarımı

İyi bir bahçeye sahip olmak, yoğun geçen bir günün ardından size rahatlatıcı bir ferahlık verebilecek bir şeydir, ancak harika bir bahçeye sahip olmak size ferahlık hissinden fazlasını verebilir.

Bahçenizin görünümünü ve hissini iyileştirmek için bazı ahşap peyzaj tasarımlarını bir araya getirdik. Bu fikirlerden birini deneyin ve bahçenizde yepyeni bir his yaşamaya hazır olun.

Ahşap Zeminli Pergolalar

Pergola, bahçeler için klasik bir ahşap peyzaj öğesi olmasına rağmen, zamansız ve çok yönlü olduğu kanıtlanmıştır. İstediğiniz kadar basit veya detaylı gidebilirsiniz. Bir veranda olarak ahşaptan basit bir tasarım pergola yapmaya çalışın; detaylarda minimal kalın.

Pergolayı ahşap bir zeminle birleştirin ve ayrıca vurgu eklemek için pergola ayaklarının tabanına taş yapı ekleyebilirsiniz. Minimalist tarzda ahşap dış mekan mobilyaları veya minimal metal aksanı olan ahşap mobilyalar ekleyin ve son olarak avlunuzu bitirmek için pergola tavanına birkaç saksı bitki asın.

Minimalist Gazebo

Bir çardak, bahçeniz için başka bir ilginç ahşap peyzaj fikridir. Bahçenizin ortasına veya bahçenizdeki diğer favori noktalara bir çardak inşa edebilirsiniz. Ahşaptan sade bir çardak yapısı oluşturmaya çalışın ve ahşap dokuyu görünür kılabilir veya düz bir renkle boyayabilirsiniz. Ayrıca çatı için farklı bir renk de seçebilirsiniz.

Çardakta rahatça oturmayı veya uzanmayı tercih ediyorsanız, ahşap bir platform, rahat kalın minderler ve minimalist kısa ahşap bir masa ekleyin. Tamamen mobilyalı bir çardak tercih ediyorsanız, masa ve koltuk takımı eklemeyi deneyebilirsiniz. Çardakta mahremiyet için bir perde de eklenebilir.

Çocuk Oyun Evi

Bu ahşap peyzaj fikri ile çocukları biraz eğlendirin. Ahşaptan bir oyun evi veya daha da eğlenceli bir ağaç ev inşa edebilirsiniz! Yapının kolayca hareket ettirilebilmesi için kalıcı olmasına gerek yoktur. Oyun odası için basit bir kare veya daha karmaşık şekiller kullanılabilir. Yaratıcı olun ve çocukların oynamasını ilginç hale getirin.

Eğlenceli renkler, ahşap oyuncak kutuları veya diğer sevimli ve eğlenceli süslemelerle süsleyin. Zemin zemine platform veya düz olarak yapılabilir.

Ahşap peyzaj fikirlerini deneyerek eğlenin!

(79 kez ziyaret edildi, bugün 3 ziyaret)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219