Muhteşem Salon Mobilya Düzenlemesi

Salon Mobilya Düzenlemesi
Bugün, oturma odası mobilyası düzenlemeleri hakkında resimler yayınlayacağız. Bunlar oldukça ilginç fotoğraflar çünkü iç tasarımın ne kadar yaygın olduğunu görüyoruz, her mobilya, her dekor, bir oturma odasının içindeki her bitkinin ev sahiplerine rahatça hizmet etmek için planlandığını ve yine de hala tarzı.

  • salon düzenleme programı
  • l salon eşya yerleştirme,
  • l salon nasıl yerleştirilir,
  • kare salon nasıl yerleştirilir,
  • dikdörtgen salon nasıl yerleştirilir,
  • l salon yerleşim planı
  • 25 metrekare salon nasıl döşenir
  • l tipi salon dekorasyon örnekleri

Bu Muhteşem Oturma Odası Mobilyası Düzenlemesi, sandalyeler veya kanepelerin, aydınlatma nedeniyle veya çok fazla ışıktan kaçınmak için bulundukları yerlere nasıl yerleştirildiğini göstermektedir. Düzenlemenin yalnızca istediğimiz alanlara öğeler yerleştirdiğini düşünmemize rağmen, her zaman durum böyle değil, koleksiyonumuza bir göz atın.


mobilya düzenleme tasarımları

Modern mobilyalarla ilgili güzel bir şey, bazılarının çok amaçlı olması, tıpkı altta dışkı olarak kullanılabilecek saklama kutuları bulunan orta sehpa gibi!

Sehpanın ortasındaki inek derisinden hoşlanır mısın? Eril bir his bırakır ancak aynı zamanda odadaki tüm gri ve siyahları etkisiz hale getirir.

Odası
dekoratif yastıklar

Sadece bu oturma odasına bakarak tüm bu dekoratif yastıkları, çarpıcı perdeleri ve eşsiz mobilya parçalarını birleştirmek için ne kadar düşünce kullanıldığını görebiliriz.

Klasik Yunan anahtar motifinin tasarımcılarının halıya yönelik çağdaş yorumunu fark ettiniz mi? Özellikle müşteri için yapıldı. Mobilya ve dekor seçenekleri sahipleri keyfi için seçilmiş.

Pasif aydınlatma için duvarın üst kısmında açık olan alanı tamamlayan açık kirişlere dikkat edin. Özellikle sabahları enerji tasarrufu için iyidir. Aksan Portakal Dilim Koltuğu, neredeyse tamamen gri olan bu salonda çarpıcı görünüyor.


mobilya tasarımları

Duvarlar Dalgası rengini beğendiniz mi? Bu oturma odası için uygun mobilyalar eşleşmiş harika görünüyorlar. Üst üste yığılmış yüzlü taşlı şömine bile inanılmaz görünüyor.
modern şömine

Çok renkli alan halısının önündeki modern şömine, beyaz çağdaş kanepe ile kırmızı kadife atma yastıklarıyla eşleşen siyah deri kanepe ile Vancouver’deki diğer modern yaşamı tamamlayan farkı kırıyor.

Modern ev açık teras

Tasarımcılara göre, bu bataklık evi, kesinlikle modern bir estetik kullanarak doğal manzarayı şiddetle kucaklıyor. Bir amatör astronom olan, mimarın canlandırıcı ve dinamik olmasını istedi ve bir teleskop platformu ve kucak havuzu içeriyordu. Bina bir kule, bir köprü, açık terasın üzerinde asılı bir oturma odası ve bir misafir kanadı içermektedir. Alanların düzenlenmesi ve giydirme stratejik olarak gizlilik yaratarak eşzamanlı olarak bataklığın ve çevredeki alanın kesintisiz manzarasını sağlar.

beyaz mat lake yapılı ve biyo alkollü şömineli medya birimi. Boyalı cam altında beyaz sürgülü kapılar.

Muhteşem manzaralı çağdaş bir çatı katı. Bu oturma odasının konuşma alanı, tüylü halıyla kaplı özel bir yükseltilmiş platform üzerine oturmakta, böylece görüntünün oturma pozisyonundan çıkarılabilmesi sağlanmıştır. Pencerelerle çevrili ankastre bir bar, sergilenen ahşap raflar ve heykeller içeren köşe alanını sarar.

Bu oturma odası kuzeye bakmaktadır, bu yüzden tasarımcılar tavanın sıcağı oluşturmak için yumuşak bir sarı renk seçtiler. Mobilya ve dekorların sahip olduğu renklere yakın olması nedeniyle gri duvarlar odayı gerçekten ev gibi yapmıştır.

Bu salondaki tüm dekorasyonlar bize çağdaş yaşamın harika bir örneğini veriyor. Bej renkli perdelerden, bej renkli kanepeden, endüstriyel sehpadan, beyaz deri koltuktan ve duvar süslemesinden. Hepsi kahverengi renkli duvarlar ile çarpıcı görünüyor.

Odanın daha modern ve gözlerin tazeleyici olmasını sağlayan şöminenin etrafında muhteşem granit kullanılmıştır. Bu oturma odasının beyaz, siyah ve gri motifleri incelik ve sınıf göstermektedir.

Bu salon için yapılan büyük cesur seçimleri seviyoruz – bu odayı biraz daha endüstriyel kılan armiller küre zemin lambaları gibi, ancak mobilyaları bej koltuklar ve kahverengi deri koltukla kontrol ederek, bu yaşam alanı gerçekten çağdaş.

Özel, ölçmek için yapılmış, ceviz içindeki eğlence ünitesi. Bileşenler şunları içerir: çekmeceli taban veya çekmece / menteşeli ön kombinasyon; iç raflı dört kapılı üst ünite; asma televizyonu yerleştirmek için sağlam ceviz paneli; Ceviz rafı Bileşenler, gösterildiği gibi birleştirilebilir veya ayrı olarak satılabilir.

Oturma Odası
Çimen renkli duvarlar

Duvarlarda Benjamin Moore’un Arpa Çimi rengini beğendiniz mi? Beyaz kanepenin, bej vurgu sandalyenin, yuvarlak osmanlı ve şirin katlanır ekranın renklerine uyar. Alan halısı bile bu küçük oturma odası hakkında çok şey söylüyor – gözlere ilgi çekici ve serin.

Bu oda, modern bir görünümü tamamlayan en iyi bileşenlere sahiptir. Kanepeler ve sandalyeler siyah beyaz baskılı halı arasında harika görünüyor. Siyah yüzer raflar düzdür.

koyu kahverengi sütunlar, çıplak tuğla duvarlar, cam dolaplar ve endüstriyel kitaplık getiren bu kadar çarpıcı görünen oturma odalarını nasıl buluyorsunuz? iyi bir iş yaptı!

Çağdaş yaşamı hayal edebileceğimiz kadar güzel yapan muhteşem bir ev. Soyut sanat, çarpıcı granitten yapılmış şömine mantosunun üstünde iyi görünüyor. Şezlong bile iki amaca hizmet edebilir – oturmak ve bir divan.

mobilya düzenleme tasarımları

öne sürüldüğü gibi, taze, beyaz çerçeveli sanat, oturma odası duvarına kontrast katar ve sanat eserinin altın tonları odanın sıcak renkleriyle uyumludur.

Bu nasıl geçti çocuklar? Mobilyalarımızı koyabileceğimiz ve mobilyaların kendisinin daha ilginç olanı bu koleksiyondan çok hoşlandık! Tasarımcılar müşterileri için harikaları seçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com